Kde skladujete parfémy v paneláku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 30.11.08 13:20
Kde skladujete parfémy v paneláku

Nemůžu najít správné místo.Všude je teplo a bojím se, aby se mi nezkazily.Máte vy, které bydlíte v paneláku nějaké chladné místečko?

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 30.11.08 14:12

Já mám parfémy v ložnici. Za prvé tam máme pořád žaluzie dole, takže je tam přítmí, za druhé se tam netopí a za třetí je tam většinu roku stejně ještě otevřené okno. To už musí být opravdu třeskuté mrazy, abych ho zavřela. Taky máme trochu výhodu, že sousední byt je tak nějak podezřele obydlený (spíš neobydlený), takže se v něm asi ani netopí a neohřívá nám stěnu v ložnici. :-) Bydlíme v 1. patře, pod náma studené sklepy, takže to docela jde.
V létě je to samozřejmě horší, ale s tím nic nenadělám. Myslím, že vůně nijak netrpí. ;-)

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 30.11.08 14:58

Mám je taky v ložnici, ve skřínce u země, u dveří, topení je na druhé straně pokoje a většinou tam moc netopíme a mikroventilaci mám skoro pořád v pohotovosti :D

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 30.11.08 17:37

Taky v ložnici,kde netopím.

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Zuzek
Znalkyně 265 příspěvků 01.12.08 19:54

Mám je v ložnici na komodě, je to nejchladnějsší místnost v bytě. Navíc tohle zátiší i nejkrásnější místo v bytě. Na té komodě mám usušenou svatební kytku a před ní ty svoje flaštičky :lol: :D

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Silvi
Učednice 147 příspěvků 12.12.08 19:22

Napravo vedle okna v mém pokoji je topení, nalevo od okna je peřiňák a spím s hlavou u něj, protože v tom koutě je zima, netěsní pořádně okno a je tam studená zeď, takže ty parfémy mám u té zdi na peřiňáku vedle okna.
Navíc je to severozápadní pokoj a celý rok do toho kouta nezasvítí.

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 12.12.08 21:34

Máme v celém bytě docela vedro a to mám třeba v kuchyni stále vypnuté topení.Teď jsem to vyřešila tak, že jsem pečlivě uklidila špajsku má ven větráčky a nandala své miláčky do krabice ( mimochodem moc toužím po nějaké pěkné) a dala jsem ji na nespodnější polici, je tam docela chladno, tak to snad bude dobré.Na nějaké vystavování krásných flakonů bohužel místo nemám :(

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 25.01.09 16:14

Presne, aj ja ich mám v špajzi v papierovej škatuli na najspodnejšej polici. Je tam chladno a tma, tak dúfam, že im je tam dobre a dlho vydržia. (Pri tom mojom množstve je to naozaj žiadúce.)

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 26.01.09 22:20

část v chodbě na policích - není tam topení a je tam stále skoro tma nebo přítmí - není tam okno a světlo je tam na čidlo, zbytek ve skříni v chodbě

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 26.01.09 22:36

V ložnici vůbec netopíme, takže jeden šuplík v komodě mám zarezervovaný pro své poklady…zatím jeden šuplík stačí :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 21.03.09 16:17

V kuchyni máme skříň s větráním (špajz) tak jsem věnovala poličku svým flakónkům. Podle teploměru tam bylo v zimě v noci asi +11 stupňů, což je příjemná skladovací teplota.

Samozřejmě nejradši bych si parfémky vystavila na poličce třeba v koupelně, ale pořád se bojím, aby se nezkazily, nějak nakupuju víc než spotřebovávám… a to asi většina nadšenkyň tady :-)

Mým snem je skříňka s prosklenou vitrínou a chlazením, něco takového se prodává na domácí vinotéku… jen by to byl asi boj mezi mnou (vystavit si co nejvíce flakónků i miniatur) a manželem a vínem.

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 29.05.09 23:35

já je mám na skříňce vedle postele a všechny v krabičkách 8) v koupelně mám jen vodu po holení, protože se bojím, že by mi je tam někdo shodil :) :lol:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 30.05.09 07:14

Část jich mám v chodbě kde je chladno a tma a část na sice nedůstojném ale zato nejchladnějším místě v celém bytě -WC.
Mám je rozdělené ve 3 krabicích a ještě krabku s odstřiky a musím přiznat, že mi to někdy už jde na nerv pořád přehrabovat…mým snem je moci mít alespoň polovinu z nich někde vystavenou a po ruce ale neodvážím se kvůli zkažení.
Jakmile nastanou vedra zapne se mi v mozku spínač a pořád podvědomě hledám ještě chladnější místo pro své poklady :roll:

Jinak po ruce v předsíni u zrcadla mám vždy tak 6 parfémů které nejvíce točím a příležitostně je obměňuji podle nálady a podle ročního období :roll:

Na poličce 45 parfémů 12 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 30.05.09 12:04

Mám to tak přesně jak píšeš a taky mi dost vadí se v těch krabicích přehrabovat a nakonec, hlavně poránu do práce sáhnu, která je poruce.Mít krásnou vitrýnku na chladném a tmavem místě je bohužel pro mně nesplnitelný sen.Kvůli svým pokladům i vypínám topení v zimě :twisted:

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 30.05.09 16:40

Tak já je zatím mám šuplíčku skříně, která je dál od okna, ale už před pár dny jsem začala také uvažovat o WC…kde je, hlavně v létě nejchladněji…asi je tam na léto šoupnu do krabice…
na nic jiného jsem nepřišla :(

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist