Kde skladujete parfémy v paneláku

jitka006 30.11.08 13:20

Kde skladujete parfémy v paneláku

Nemůžu najít správné místo.Všude je teplo a bojím se, aby se mi nezkazily.Máte vy, které bydlíte v paneláku nějaké chladné místečko?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

PaK 30.11.08 14:12

Já mám parfémy v ložnici. Za prvé tam máme pořád žaluzie dole, takže je tam přítmí, za druhé se tam netopí a za třetí je tam většinu roku stejně ještě otevřené okno. To už musí být opravdu třeskuté mrazy, abych ho zavřela. Taky máme trochu výhodu, že sousední byt je tak nějak podezřele obydlený (spíš neobydlený), takže se v něm asi ani netopí a neohřívá nám stěnu v ložnici. :-) Bydlíme v 1. patře, pod náma studené sklepy, takže to docela jde.
V létě je to samozřejmě horší, ale s tím nic nenadělám. Myslím, že vůně nijak netrpí. ;-)

Vera 30.11.08 14:58

Mám je taky v ložnici, ve skřínce u země, u dveří, topení je na druhé straně pokoje a většinou tam moc netopíme a mikroventilaci mám skoro pořád v pohotovosti :D

Popelka 30.11.08 17:37

Taky v ložnici,kde netopím.

Zuzek 01.12.08 19:54

Mám je v ložnici na komodě, je to nejchladnějsší místnost v bytě. Navíc tohle zátiší i nejkrásnější místo v bytě. Na té komodě mám usušenou svatební kytku a před ní ty svoje flaštičky :lol: :D

Silvi 12.12.08 19:22

Napravo vedle okna v mém pokoji je topení, nalevo od okna je peřiňák a spím s hlavou u něj, protože v tom koutě je zima, netěsní pořádně okno a je tam studená zeď, takže ty parfémy mám u té zdi na peřiňáku vedle okna.
Navíc je to severozápadní pokoj a celý rok do toho kouta nezasvítí.

jitka006 12.12.08 21:34

Máme v celém bytě docela vedro a to mám třeba v kuchyni stále vypnuté topení.Teď jsem to vyřešila tak, že jsem pečlivě uklidila špajsku má ven větráčky a nandala své miláčky do krabice ( mimochodem moc toužím po nějaké pěkné) a dala jsem ji na nespodnější polici, je tam docela chladno, tak to snad bude dobré.Na nějaké vystavování krásných flakonů bohužel místo nemám :(

Trillian 25.01.09 16:14

Presne, aj ja ich mám v špajzi v papierovej škatuli na najspodnejšej polici. Je tam chladno a tma, tak dúfam, že im je tam dobre a dlho vydržia. (Pri tom mojom množstve je to naozaj žiadúce.)

Sára 26.01.09 22:20

část v chodbě na policích - není tam topení a je tam stále skoro tma nebo přítmí - není tam okno a světlo je tam na čidlo, zbytek ve skříni v chodbě

protea 26.01.09 22:36

V ložnici vůbec netopíme, takže jeden šuplík v komodě mám zarezervovaný pro své poklady…zatím jeden šuplík stačí :lol:

daniela 21.03.09 16:17

V kuchyni máme skříň s větráním (špajz) tak jsem věnovala poličku svým flakónkům. Podle teploměru tam bylo v zimě v noci asi +11 stupňů, což je příjemná skladovací teplota.

Samozřejmě nejradši bych si parfémky vystavila na poličce třeba v koupelně, ale pořád se bojím, aby se nezkazily, nějak nakupuju víc než spotřebovávám… a to asi většina nadšenkyň tady :-)

Mým snem je skříňka s prosklenou vitrínou a chlazením, něco takového se prodává na domácí vinotéku… jen by to byl asi boj mezi mnou (vystavit si co nejvíce flakónků i miniatur) a manželem a vínem.

FlirtBoy 29.05.09 23:35

já je mám na skříňce vedle postele a všechny v krabičkách 8) v koupelně mám jen vodu po holení, protože se bojím, že by mi je tam někdo shodil :) :lol:

moajli 30.05.09 07:14

Část jich mám v chodbě kde je chladno a tma a část na sice nedůstojném ale zato nejchladnějším místě v celém bytě -WC.
Mám je rozdělené ve 3 krabicích a ještě krabku s odstřiky a musím přiznat, že mi to někdy už jde na nerv pořád přehrabovat…mým snem je moci mít alespoň polovinu z nich někde vystavenou a po ruce ale neodvážím se kvůli zkažení.
Jakmile nastanou vedra zapne se mi v mozku spínač a pořád podvědomě hledám ještě chladnější místo pro své poklady :roll:

Jinak po ruce v předsíni u zrcadla mám vždy tak 6 parfémů které nejvíce točím a příležitostně je obměňuji podle nálady a podle ročního období :roll:

jitka006 30.05.09 12:04

Mám to tak přesně jak píšeš a taky mi dost vadí se v těch krabicích přehrabovat a nakonec, hlavně poránu do práce sáhnu, která je poruce.Mít krásnou vitrýnku na chladném a tmavem místě je bohužel pro mně nesplnitelný sen.Kvůli svým pokladům i vypínám topení v zimě :twisted:

rakuli 30.05.09 16:40

Tak já je zatím mám šuplíčku skříně, která je dál od okna, ale už před pár dny jsem začala také uvažovat o WC…kde je, hlavně v létě nejchladněji…asi je tam na léto šoupnu do krabice…
na nic jiného jsem nepřišla :(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist