Kde uchováváte a jak pečujete o své parfémy?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lamaya
Znalkyně 271 příspěvků 26.04.11 17:28
Kde uchováváte a jak pečujete o své parfémy?

Nenašla jsem žádné podobné téma…Jak se staráte o své parfémy a kde je vystavujete?Mnoho z vás má parfémů hodně.Vím,že nejlépe je schovávat v temném místě.Pro mě je parfém potěchou nejen čichem,ale taky pohledem na flakon.I když nějaké jsou na zimu,tak si je nechávám na poličce.Jak je to u vás akde je máte nejčastěji po ruce?V koupel­ně,v ložnici? :)

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 26.04.11 18:59

Mám je vystavené v zavřené skříni v ložnici, takže obvykle jsou ve tmě a neviditelné…ale když se chci navonět nebo kochat, otevřu skříň a dlouze zírám dovnitř :)

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 27.04.11 00:19

V ložnici v šatní skříni. Mám tam na dně skříně postavenou takovou tu „košíkovou polici“. Prostě několik pater umělohmotných košíků nad sebou. Mívá to kolečka, ty jsem nepoužila. Mám v tom punčocháče, kosmetiku (krémy, mlíka a tak.), vložky 8) a parfémy, které zrovna nepoužívám. Ty co momentálně točím, mám v proutěném košíčku na poličce nad postelí. Decentně vystaveno/nevys­taveno, abych nedráždila hady.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 27.04.11 00:24

Tie čo momentálne používam mám vystavené na nočnom stolíku, a ostatné sú schované v tme a chlade na poličke v špajzi. :)

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 27.04.11 10:24

Nad tým som rozmýšľala aj ja. Uchovávať ich radšej v chlade. Skladovanie som trochu zanedbávala…časť bola na poličke v spálni, časť „sezónnych“ vôní, ktoré som momentálne nepoužívala, v šuflíku, časť v kúpeľni. Teraz som im vyhradila veľkú policu v skrini. Tmavé miesto to je, ale rozhodne nie chladné.

Páčila by sa mi skrinka podobná tej na vína…s nastavi­teľnou teplotou… :D

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

albeni1  27.04.11 20:04

Mám je v košíku na stolku za postelí, některé mám venku, některé v krabičkách ( ha, vliv arome, předtím jsem krabičky vyhazovala).
Když jsem jich měla ještě víc, tak byly některé ve tmě ve skříni mezi oblečením, ale stalo se mi, že jsem třeba jednu dobu úplně zapomněla, že mám Féerie a pak jsem byla hrozně překvapená, když jsem ji v té skříni našla, a tak jsem je radši vytáhla všechny ven.
A protože mám v tom pokoji celoročně strašlivou zimu, tak věřím, že budou v pořádku a vydrží dlouho. aspoň jedna výhoda :shock:

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 28.04.11 08:48

Tak já mám všechny parfémy na jedné polici ve skříni i s odstřiky a vzorečky, ty, co jsou sezonni vžcy zavřu na dobu nepoužívání i do krabičky :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fleur  28.04.11 20:55

Mám na ně vyčleněnou hlubokou zásuvku v komodě v ložnici - ve skříni to bylo o strach při vytahování nějakého flakónu ze zadní části, abych si je neskácela jako domino. A pečuji o ně tak, že je hojně používám. Většinou třeba v jednom týdnu nosím opakovaně 2-3 vůně, ty pak nechávám na poličce v koupelně nebo na komodě, abych se potěšila i okem.

Afira
Učednice 157 příspěvků 29.04.11 21:55

Taky ve skříni v ložnici, vždycky když se ráno oblékám, prohlížím flakonky a přemýšlím, který je zrovna dneska ten pravý.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 30.04.11 21:46

Já mám svoje flakonky v koupelně, ve skříňce nad umyvadlem - pěkně zavřené ve tmě. Nemám jich zase tolik, takže ráno otevřu, kouknu a jeden vyberu :-) Používám střídavě všechny, tak je nikam jinam neuklízím, mám je pěkně všechny pohromadě.

Na poličce 18 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Flimsina
Učednice 134 příspěvků 01.05.11 15:21

Já je mám schované k krabičce ve skříni na chodbě kde je chladno a sucho. No a ve skříni i tma. Takže o parfémky je postaráno dobře, a za to doufám že co nejdéle vydrží i když jsou všechny max 3měsíce staré

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 02.05.11 09:12

mám ich v skrini, kde mám aj oblečenie, kabelky, šatky atď…
A ráno, keď sa oblečiem, tak hneď si zvolím aj vôňu a vezmem so sebou odstrik alebo flakón…
Jedna polička mi bola málo, tak som cez víkend vyhádzala nejaké kabelky a už mám poličky s parfémami DVE! :D Na jednej je len Chanel, na druhej všetko ostatné… chodím to tam dosť často okukovať a priňuchávať :mrgreen:

Na poličce 87 parfémů 19 miniatur 19 odstřiků 112 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Lamaya
Znalkyně 271 příspěvků 02.05.11 09:23
Evulik píše:
mám ich v skrini, kde mám aj oblečenie, kabelky, šatky atď…
A ráno, keď sa oblečiem, tak hneď si zvolím aj vôňu a vezmem so sebou odstrik alebo flakón…
Jedna polička mi bola málo, tak som cez víkend vyhádzala nejaké kabelky a už mám poličky s parfémami DVE! :D Na jednej je len Chanel, na druhej všetko ostatné… chodím to tam dosť často okukovať a priňuchávať :mrgreen:

Taky se ráda kochám a přičichávám .Na úkor kabelek to bych zatím nezvládla.Jéé­éj,Chanely.zrov­na už 3 dny testuji a nemůžu se rozhodnout. vyloučena zatím Chance.Na Coco jsem zatím nedospěla.Pořád váhám mezi Allure a Coco Mad. :conf:

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 02.05.11 12:30

A čo Allure Sensuelle? Tú si skúšala? Taká EDT by sa Ti mohla páčiť ;)

Z tých dvoch čo píšeš, by som zvolila Allure EDT…
A vyskúšaj Päťku!!! :)

Na poličce 87 parfémů 19 miniatur 19 odstřiků 112 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Lamaya
Znalkyně 271 příspěvků 02.05.11 12:54
Evulik píše:
A čo Allure Sensuelle? Tú si skúšala? Taká EDT by sa Ti mohla páčiť ;)Z tých dvoch čo píšeš, by som zvolila Allure EDT…
A vyskúšaj Päťku!!! :)

děkuji..určitě vyzkouším

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist