Kde v Praze nakupovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hankaHo
Nováček 11 příspěvků 26.12.07 20:56

Ahoj,

chtela bych si jit nekam „pocichat“ a nevim, kam nejlip zajit v Praze…

Mate nejake tipy?

Pripadne kde se to potom vyplati nakupovat, pokud je to vyhodnejsi :-)

DIky!

Hanka.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Petra  26.12.07 21:11

V každém obchodním domě jsou dvě až tři parfumerky (Zličín, Flora atd.), výběr je většinou podobný, ale nakupovat jedině na netu, parfumerky mají nehorázné ceny, často jsou parfémy třeba dvakrát dražší, takže do parfumerek choď jenom zkoušet. Jo a nenech si do ničeho moc kecat od prodavaček, jako že „tahle vůně se pro vás nehodí“, „to je spíš pro starší/mladší“ a nebo „tohle se teď prodává“ :) Ony ti ani nic moc jiného neporadí.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 26.12.07 21:15

Přesně, mrkni do koutů a spodních regálů - tam bývají zastrčené ty nejzajímavější vůně. Taky nezapomeň na pasáž Černá růže Na Příkopech a parfumérii Madelein, kde mají méně známé ( ale i dražší ) značky…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 26.12.07 23:23

A když už budeš v nějakém tom centru, tak nakoukni i do Yves Rocher (třeba na Smíchově) nebo v Palladiu do The Body Shop.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

hankaHo
Nováček 11 příspěvků 29.12.07 14:15

jj, dík moc za tipy, ted mam do konce roku volno tak neco zkusim obehnout :-)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 29.12.07 14:32
macska píše:
A když už budeš v nějakém tom centru, tak nakoukni i do Yves Rocher (třeba na Smíchově) nebo v Palladiu do The Body Shop.

Kde je v Palladiu Body Shop? Včera jsem to hledala na té informační mapě a nenašla…

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 29.12.07 18:01
Kerze píše:
macska píše:
Kde je v Palladiu Body Shop? Včera jsem to hledala na té informační mapě a nenašla…

Je uprostřed, myslím v prvním patře, včera jsem tam byla, odnesla jsem si dva sprcháče, ořechový (u mě neobvyklé) a jasmín s neroli, super a ještě jahodový olej do aromalampy. Byla jsem i v Lush a koupila mýdlo Karma, super vůně, voní mi po něm celá koupelna.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 29.12.07 18:32

A jak se to jmenuje? Nic takového jako The Body Shop není na orientační tabuli. ˇJe to teda ve stejném patře jako LUSH? Ten si ani nechci připomínat - minula jsem tam nechala litr - Karmu mám taky - uvažovala jsem i o parfému…

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 29.12.07 18:38
Kerze píše:
A jak se to jmenuje? Nic takového jako The Body Shop není na orientační tabuli. ˇJe to teda ve stejném patře jako LUSH? Ten si ani nechci připomínat - minula jsem tam nechala litr - Karmu mám taky - uvažovala jsem i o parfému…

Je ve stejném místě jako Lush, jen teď nevím jestli nad nebo pod. Na informační tabuli je bohužel v oddělení Módní doplňky, taky jsem ho hledala v Kosmetice, hmm, taky mě to zarazilo, asi nějaký překlep.

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 29.12.07 18:45

Na Karma parfém pozor, je v něm dost pačuli :) Ale mýdlo mám taky ráda, z něj tolik nevyráží.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 29.12.07 18:47

Tak já už jsem asi úplně slepá - zítra tam vyrazím znovu…Ten Karma parfém stejně včera neměli…

Irena  29.12.07 19:07

Pro Kerze:

Body Shop v Palladiu je v prvním patře obchodního centra, naproti vchodu do obchodu Conbipel (obchod je dvoupatrový). Když vstoupíš do Palladia hlavním vchodem z Náměstí republiky a vyjedeš eskalátorem po levé ruce do prvního patra, je to druhý obchůdek po pravé straně, hned vedle jakéhosi punčochového zboží, pokud se nepletu. A máš pravdu, v plánku nákupního centra se nevyskytuje. Hotovej tajuplnej ostrov!

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 29.12.07 19:22
Irena píše:
Pro Kerze:Body Shop v Palladiu je v prvním patře obchodního centra, naproti vchodu do obchodu Conbipel (obchod je dvoupatrový). Když vstoupíš do Palladia hlavním vchodem z Náměstí republiky a vyjedeš eskalátorem po levé ruce do prvního patra, je to druhý obchůdek po pravé straně, hned vedle jakéhosi punčochového zboží, pokud se nepletu. A máš pravdu, v plánku nákupního centra se nevyskytuje. Hotovej tajuplnej ostrov!

Vyskytuje , v oddělení Modní doplňky.

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 03.01.08 19:15

Tak už chápu proč jsem ho taky nemohla najít, nevíte jestli tam mají slevy? Na netu jsem viděla, že jsou. Myslím Body Shop

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 03.01.08 20:48
Kalista píše:
Tak už chápu proč jsem ho taky nemohla najít, nevíte jestli tam mají slevy? Na netu jsem viděla, že jsou. Myslím Body Shop

Dneska jsem tam byla, žádné oznámení o slevách jsem neviděla.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist