kdo poradí??? pánskou vůni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pavlinaaa
Nováček 29 příspěvků 01.12.10 08:37
kdo poradí??? pánskou vůni

Moc bych potřebovala poradit vůni pro partnera. Stále dokola si kupuje Paco Rabanne 1 million nebo Hugo Boss No. 6. Ve vůních se moc neorientuji tak prosím, poraďte co koupit k narozkám. Děkujiiiiii moc

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 01.12.10 09:56

Boss no. 6 ? :lol:

já teda nevím, ale proč mu nekoupit něco, co má rád a nutit mu něco jiného? No. 6 je v záplavě současných metrosexuálních patoků ještě celkem povedená záležitost

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 02.12.10 11:09

tak si říkám, že už možná dozrál čas, abych taky nějakýho toho bosse vyzkoušel ;)

Jinak souhlasím s Flirtboyem, když se mu to líbí, tak mu kup raděj pyžamo nebo papuče. Ve vůních má svoje vyřešeno a to je jedině dobře (to my chudáci, co hledáme svatej grál, jsme na tom podstatně hůř (a naše peněženky))

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ishar
Učednice 107 příspěvků 21.12.10 19:54

Já bych doporučil Chevignon for Men - květinovo kořeněná vůně, neuvěřitelně mužná a výdrž po celý den , byl jsem z ní opravdu velmi překvapen jak je dobrá a přitom pro mě tak neznámá značka , určitě mohu za sebe řící,že jsem nevyhodil peníze z okna

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 21.12.10 21:01

já Chevingon mám, ale brzy půjde dál jako dárek…mně to přijde jako takový hodně chladný citrus, který mě ničím zvlášť neohromil…voní hezky, ale osobně mi moc nesedne…

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist