Kdy měníte parfém a co Vás k tomu vede

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aanomis
Parfémová maniačka 798 příspěvků 17.07.12 10:05
Kdy měníte parfém a co Vás k tomu vede

Tak mě napadlo, že dříve jsem používala jednu vůni třeba 3 měsíce v kuse bez ohledu na nálady a počasí, poslední dobou /jak sbírka bobtná a rozrůstá se / mám chuť snad obden na něco jiného…trošku mě to znepokojuje - a tak mě napadlo jak to máte vy? Měníte vůni s náladou, změnou ročního období /u mně funguje hlavně jaro/ :)) nebo vás provází hlavně jedna vůně, které jste věrné již dlouho? A který parfém jste si pořídili již poněkolikáté?

Na poličce 65 parfémů 3 miniatury 53 odstřiků 182 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

elisa
Parfémová maniačka 584 příspěvků 17.07.12 12:14

Kdysi jsem měla dva parfémy: jeden na den a jeden na večer. :lol: To už je dávno. Teď střídám podle nálady, když se nálada během dne změní nebo parfém nesedne, tak se osprchuji a změna. Něco mám tendenci nosit podle ročního období, něco podle počasí. Něco protože je to spojené s njakou příjemnou vzpomínkou. Když se vůně zase spojí s něčím nepříjemným - tak už si ji nemůžu vzít nebo za velmi dlouhou dobu.

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Fleur  17.07.12 12:52

Počasí, nálada, příležitost, barva oblečení… ale prostřídám tak maximálně 2-3 denně.

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 17.07.12 12:53

Nemám co měnit, protože žádnou „trvalku“ nemám, každý den je to úplně něco jiného, někdy přes den dokonce i více různých -na ráno, na večer, do postele…nejvíc vydržím vždy jen v tropickém vedru u nějaké polívačky, těch totiž nemám ani moc…jinak se rozhoduji ale podle počasí, nálady, příležitosti a podle toho jestli někam jdu nebo jsem doma…

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Kateřina Hubálková
Učednice 65 příspěvků 17.07.12 13:01

Musím říct, že u mě rozhoduje hlavně počasí a nálada, případně příležitost, ale ještě mě nenapadlo se během dne jít osprchovat abych změnila vůni.-)

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 2 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Alena_In
sv. Parfema z Kecálburgu 3242 příspěvků 17.07.12 13:02

Já volím parfém podle podle počasí i nálady, ale celý den používám ten stejný. Pouze, když jdeme třeba do divadla, po osprchování a k jiným šatům si vezmu jiný parfém.
Taky vůně skoro každý den střídám, když si vezmu stejnou vůni třeba třetí den, tak mě začíná nudit a přestává vonět. :mrgreen:

Na poličce 16 parfémů 5 miniatur 18 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 4 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 17.07.12 13:03

Většinou co den, to jeden parfém. Během dne už ale neprostřídávám, zkoušení jiných vůní se nepočítá :D. Rozhodující je počasí, rozpoložení, program dne…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 17.07.12 13:15

Kdysi jsem mívala dva parfémy, jeden lehký na jaro-léto, druhý těžší na podzim-zimu. To už je ale hodně dávno.
Každý den používám jinou vůni, během dne je neměním. Volím podle momentálního ranního nápadu, roční období už u mě téměř nehrají roli. Pár vůní mám „na spaní“. Některé mám opakovaně, třeba Opium, Sun, Classique, Cool Water, Let It Rock, Nirmala.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

barbucha  17.07.12 15:40

Vy jste hrozný nevěrnice :mrgreen: To já, když mi něco dobře padne, tak mám takovou radost (protože se tak v 99% parfémů prostě necejtím :,( ), že to většinou nosím furt! A tak teď poslední měsíc používám téměř denně ten 24 Faubourg - občas, aby mu to nebylo líto, vyvenčím i Shalimar… :lol:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 17.07.12 15:44

Jó, tak když mám něco nového, tak to nosím klidně řadu dní za sebou… ba i týdny. A pak taky Shalimar, ten má výsadní postavení, na ten je nálada vždycky.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Aanomis
Parfémová maniačka 798 příspěvků 17.07.12 16:35

Ten Shalimar mne taky láká - pořád o něm čtu nějaké chvály. Zatím nikde nic negativního. Asi do něj taky skáknu ale až za delší dobu - teď se musím polepšit - trošku jsem utrácela, protože chci „ochutnat“ i ostatní vůně. Ale přidám si do tužebníku. Asi spíše podzimní - zimní vůně že? :))

Na poličce 65 parfémů 3 miniatury 53 odstřiků 182 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 17.07.12 16:36

Naopak - nejhezčí je v horkém létě. ;)

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 17.07.12 16:38

@Aanomis tak ode mě bys na něj určitě žádnou chválu neslyšela :-D (všem fanouškům se omlouvám), chce to prostě jako jakoukoli vůni prostě zkusit, nosí se ale celoročně, holky ho dost vychvalovaly i v létě…

jak koukám na tvoji poličku, tak nevím jestli to pro tebe nebude moc velká pecka, ale on existuje v různých variantách, tak ho zkus :-)

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

barbucha  17.07.12 16:41

@Lyonella

Ce-lo-roč-ně! :lol:

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 17.07.12 16:41

Už mlčím. 8)

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist