Kdyby se vrátil čas, já bych věděla co s ním...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KateElizabeth
Znalkyně 257 příspěvků 25.03.14 09:18
Kdyby se vrátil čas, já bych věděla co s ním...

Kdyby se vrátil čas,já bych věděla co s ním třeba hned,v sukýnkách svých dívčích let a dětských snů,šla bych bosá za štěstím“.
Haničku Zagorovou moc nemusím, ale její slova jsou ze života :srdce: co vás napadá???mě napadá že bych se nesoustředila toliko na muže a byla bych víc samostatná a ne tak mladicky hloupá. :nevim:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 6 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3275 příspěvků 25.03.14 09:21

Já se na muže nikdy nesoustředila, samostatná jsem byla až až, mladicky hloupá mi život nedovolil být.

Na poličce 175 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 25.03.14 09:38

Asi bych nic neměnila. Spíš bych ráda ještě jednou prožila všechny ty vzácné dny, kdy jsem byla opojená silným pocitem štěstí. Škoda, že nemůžeme mít takové album vzpomínek, kde by stačilo ukázat prstem a přenést se úplně někam jinam. A znovu zažít nejkrásnější dny svého života.. :)

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

KateElizabeth
Znalkyně 257 příspěvků 25.03.14 09:39

Barbarello to jsem napsala trochu nepřesně, jen jsem chtěla šťastnou a klidnou rodinu a byla jsem tak trochu blbá a stejně jsem slavného tatínka poslala k vodě a měla jsem to udělat dřív, protože opravdu platí že spolehnout se můžeš jen a jen na sebe a americké seriály, kde muž v obleku objímá u večeře svou přenádhernou ženu na 15 cm podpatcích je jen pohádka ne-li scifi. I když štábní kulturu je třeba zachovat.Muže mám ráda ale tak metr od sebe, až na jednoho, který se připletl do cesty časem :srdce:

KateElizabeth
Znalkyně 257 příspěvků 25.03.14 09:42

Viky pro mě pocity největšího štěstí byly doma :srdce: s mýma dětma :srdce: , když byly malé.Bylo to čisté a cítila jsem snad nejvíc lásky v životě. Byla jsem taková maminka kvočnička.
Nyní to často pociťuji v parfumerii.

dusty  25.03.14 09:42

Keby som mohla vrátiť čas a zostali mi skúsenosti, pravdepodobne by som žila v Oslo s fajn mužom. Bola by som Škandinávka. A mala vyštudovaný technický smer. A hovorila plynne aj po francúzsky a španielsky.

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 25.03.14 09:43

@KateElizabeth Třeba to tak mělo být. :) Jinak by se do cesty nepřipletl ten, kterého označuješ: :srdce: .

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

KateElizabeth
Znalkyně 257 příspěvků 25.03.14 09:46

Asi jo :srdce: . A jsem tomu ráda. Je jako zeď. Můžu se opřít. A nejen já.

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3275 příspěvků 25.03.14 10:24

Bacha na zdi, i ty se někdy bortí! ;)
Nejlepší zeď, o kterou je nejlepší se opírat, je tvoje vlastní. ;)

Na poličce 175 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

emickan
Parfémová maniačka 950 příspěvků 25.03.14 10:38

Neměnila bych skoro nic, myslím, že je to tak jak má být :) . Jen bych možná trochu více cestovala a potom si více užívala těch hezkých a příjemných chvil (třeba s dcerou, když byla malá :hug: , protože to strašně rychle uteklo)… Možná mě trochu mrzí, že jsem nebyla vychovávaná tak, abych si víc věřila a měla více sebevědomí (dost často jsem slýchala: „hlavně na sebe neupozorňuj, zbytečně moc nemluv, hele ať nejsi moc vidět…“), no teď už to bohužel nezměním - na to už jsem relativně stará :roll: .

Na poličce 9 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 12 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 25.03.14 15:42
@KateElizabeth píše:
Muže mám ráda ale tak metr od sebe.

Můžu se podepsat? :D Ano, to jsem já.

Kdybych mohla vrátit čas a zůstaly mi nynější zkušenosti, chtěla bych pár zásadních rozhodnutí učinit jinak.

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 25.03.14 16:15

Neměnila bych nic!! Jen bych svým blízkým, kteří již nejsou na tomto světě, dala více najevo, jak moc pro mě znamenají.
A maximálně bych chtěla mít o pár let dříve ten rozum, co nyní, možná by pak některé věci měly lepší průběh.
Jinak bych neměnila. Vše, to dobré i to zlé mělo a má v mém životě význam. To dobré, abych si uvědomila, jak je na tom světě krásně, a to zlé, abych si více vážila toho, kdy je dobře a z případných kopanců si brala ponaučení.

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ayuri  25.03.14 17:07

@Daisy.zlouky

Detto, bez výhrad.

jaccckie9
sv. Parfema z Kecálburgu 2019 příspěvků 25.03.14 18:04

@KateElizabeth

To je aké pekné vlákno…Na zamyslenie…
Ja by som asi nemenila nič, pretože by som pretrhla pomyselnú niť, a potom by sa mnohé krásne ani nemohlo udiať…verím, že máme dostatok času na to, aby sme nemenili minulosť, ale aby sme žili krásnu súčasnosť a aj budúcnosť…

Na poličce 13 parfémů 193 miniatur 44 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 25.03.14 18:35

@jaccckie9 Krásně jsi se vyjádřila. :P
Je fakt, že i to špatné je k něčemu dobré, a že pokud špatná zkušenost člověka někam posune, má to potom nějaký smysl.

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist