Když ale já nevim !!!!!!!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Patricie  12.12.07 19:51

Dobrý den,
je to horší než domácí úkol a vy ho zkuste vyřešit. Již půl roku vymejšlím který parfém sestře ke 30. narozeninám, protože je náročná (pouze na vůně). Na výběr jsem se během té doby připravila, ale jsem v koncích. Prodavačky se mi snaží nabídnout vše a přitom jim říkám pouze :) toto: Potřebuji něco mezi Chanel CHance (ale na tu nemám peníze) a Joop! Femme (ale tam jí prý vadila dřevitá složka). Líbí se jí orientální vůně (ale ne těžké, dřevité nebo nedejbože sladké !) a její poslední Dolce & Gabbana The One není špatná, ale prý je to „čajíček,“ takže jí nejspíš neuchvátil. Ovocenky jí nevadí, ale nijak jim neholduje za to vím, že moc nemusí ambrové a nebo vanilkové vůně. A poslední indicie, líbila se jí Jadore, ale na zas tolik aby si jí koupila, takže na můj vkus by do ní potřebovala prsknout trochu orientu.
Tak, že je to pro vás oříšek ? A co mám říkat já, když vůním tolik nerozumím ? Ale tenhle člověk mi za to stojí.
A co používám já? Většinou to, co ona „odhodí,“ takže já asi náročná nejsem :) , ale nerada bych, aby takto jednou odhodila můj dárek. Přála bych si, abych jí koupila její životní vůni (a kdo ne že jo). Prosím Vás proto o radu.
Všem za přečtení, radu či za pokus mi odpovědět, děkuji.
Pokud by se to podařilo, dám určitě vědět. Moc díky Patricie.

Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 12.12.07 20:19

Jestliže je sestra náročná a ty vůním nerozumíš, tak se radši nesnaž nic kupovat - a my ti taky těžko na dálku poradíme. Ségra je očividně takzvaná hledačka, neví pořádně, co chce, jen čeká, až jednou přičichne a bude to ONO, ta její životní vůně. Ať koupíš cokoli, máš šanci asi tak 1:10 000, že to bude ono - čili mizivou… A kdyby ses náhodou přibližně trefila, stejně ji ta vůně za měsíc omrzí. Hledači už jsou takoví.
Doporučovala bych, ať si vybere sama - třeba by to mohla být společná výprava do parfumerie - nebo jí daruj krabičku vzorků, ať může očichávat, nebo dárkovou poukázku.
Kdybych měla mermomocí poradit nějakou vůni, tak mě napadá Love in Paris. Zná ji?

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Patricie  12.12.07 20:32

Moc děkuji Ado, i to mě potěšilo. Nevím jestli jí zná, ale představovala bych si to formou testování a očichávání vůní na papírku „jako že nic“ a přitom počkám na její reakci. CHtěla bych to takto párkrát otočit až by vyslovila tu větu, cože je tohle za nádhernou vůni. A to už by byl impuls pro mě. Love in Paris je oblíbená … Ady z tohoto servru, … jéééé vlastně tvoje :) . Já už ho mám po večerech trochu přečtený, jak říkám, chtěla bych, aby to byl životní dárek, moc mi na tom záleží.
Na tuto vůni rozhodně nezapomenu a dám jí samozřejmě očichat (už jí mám nějakej den na seznamu). Ale jsem přesně jak z té Werichovi citace: Čím více se učím, tím méňě vím …
Moc děkuji. Webík je super.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 12.12.07 20:38

Love in Paris mi hlavně zapadla k Chanci a The One, proto jsem ji zmínila. Určitě by se našly i další, ale teď mě žádná nenapadá.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist