Keiko Mecheri značka

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

munu
sv. Parfema z Kecálburgu 3560 příspěvků 14.08.14 21:19
Keiko Mecheri značka

Keiko Mecheri je americká niche značka založená v Kalifornii Keiko a Kamelem Mecheri(ovými).
Původní název byl Bazaar des Senteurs a původní zaměření byla péče o tělo a vonné svíčky.

(source:allure­.it)

Se zavedením prvních tří vůní (Hanae, Te En a Loukhoum) společnost změnila zaměření na parfémy. Loukhoum, inspirovaný populární tureckou cukrovinkou stejného jména, byl nesmírně úspěšný a zůstává kultovním favoritem a bestsellerem pro značku, která se spolu se změnou zaměření změnila název na Keiko Mecheri. (zdroj: Fragrantica)

(source:fimgs­.net)

Příspěvek upraven 15.08.14 v 17:52

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 1 parfém

Ukázat značku Keiko Mecheri

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Arome Viv
Učednice 39 příspěvků 15.08.14 11:13

Loukhoum, tedy lukum, je původně turecká a po celém arabském světě rozšířená cukrovinka - angl. „confection“ - (nikoli konfekce), ultrasladký tuhý škrobový gel nejčastěji s pistáciemi, neboli též „Turkish delight“, tedy podobný jako parfém sám..... :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 12 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

munu
sv. Parfema z Kecálburgu 3560 příspěvků 15.08.14 17:57

@Arome Viv Diky, opraveno. Moje blbost a omluva :oops:
Bylo mi to divny a chtela jsem si na to sednout dnes vecer.
Snazim se na dovolene vzdycky vecer neco malo napsat.

Příspěvek upraven 15.08.14 v 19:48

munu
sv. Parfema z Kecálburgu 3560 příspěvků 15.08.14 19:41
Nová vůně

Keiko Mecheri vytvořila pro rok 2014 novou vůni Bois Satin

(zdroj: Keiko Mecheri FB)

Složení: mandarinka, růže, jasmín, šafrán, vanilka, semiš, dřevité tóny, ambra

Cafleurebon ji popisuje jako ženskou a intimní, colognoisseur jako především vanilkovou s exotickým dotekem šafránu.
Na ausliebezumduft zmiňují, že k plnému vývoji potřebuje teplo a pak je velmi svůdná, hořkosladká s vanilkou, čokoládou a ambrou… mňam :)

munu
sv. Parfema z Kecálburgu 3560 příspěvků 15.08.14 19:57
Krátké postřehy k vůním

Bois Santal Tak jestli santal, tak tenhle! Žádná umaštěná, olejovitá oříškovost. Spojení s ambrou a tonkou dodává krásný karamelový nádech, odlehčený do mýdlova vonokvětkou. Tenhle chci!

(source:encen­s.ws)

Datura Blanche A já co mi to připomíná a Andry na to kápla s tím Hypnoticem. Stejně protivně nasládlé. Ale Ciur Beluga teda určitě nee. Prostě nasládlé bílé kytky a kmín?

Genie du Bois Nakyslé po cedru a zároveň pudrové a sladké po fialkách a rozhodně provokativní. Myslím, že to chce důkladnější test.

Loukhoum Napřed pudr s květinami, potom jen pudr a celkem slabá výdrž.

Peau de Pêche jemňounká broskvově pudrová, voní trochu jako broskvový čaj.

Scarlett Zeleně, trochu kouřově nahořklá, vodní. Postupně začne výrazně vystupovat do popředí hřebíček.

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 15.08.14 21:38

@Arome Viv

… a právě tato cukrovinka byla inspirací při tvorbě vůně Loukhoum (EdP). Vize létajícího koberce plovoucího skrz růžové mraky kolem vzácných paláců. Souostroví Komory, vzácná dřeva a madagaskarská vanilka na jemném obláčku pižma.
Samotná vůně je gurmánský skvost s dlouhotrvající výdrží, jde krásně do prostoru a zároveň se drží nositelky. Bílé mandle, sladké černé datle se rozplývají na jazyku, lahodný džem z růží, nejjemnější vanilka a sladký pudrový dojezd. Vyloženě zahřívací vůně - první z Le Trio Loukhoum.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Bambitka9mm
sv. Parfema z Kecálburgu 3071 příspěvků 15.08.14 21:49

Pěkné :potlesk:

No, já nevím, na mě se drží Loukhoum fakt dlouho a je to moc hezký :srdce: Ale někdo ho třeba vůbec nemůže.

Taky je škoda, že změnili flakony. Fakt škoda. Ty růžovonký byly jako to cukrátko. :)

Na poličce 31 parfémů 7 miniatur 2 odstřiky 755 vzorků V tužebníku 94 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 15.08.14 21:52

@Bambitka9mm
Mně taky, ty nové mi k vůním nesedí - možná pro Loukhoum Parfum du Soir se mi nový flakón líbí - to je pro mě noční elegance, recenzi bych teď ale tahala z paty ;)

munu
sv. Parfema z Kecálburgu 3560 příspěvků 15.08.14 21:54

@Bambitka9mm Žejo, krásný :srdce:
Google vyhledá spoustu obrázků s různými variantami flakonů. Možná by stálo za to, udělat tu nějaký průřez :)

Bambitka9mm
sv. Parfema z Kecálburgu 3071 příspěvků 15.08.14 21:57

@Lucinela

To je pravda! Je jako čistý parfém anebo je? Fakt drží ještě víc a taky se mi líbí flakon. Odstranit ale 2 nádherný flakony, který připomínaly to, co mají v názvu byla hloupost :(

Bambitka9mm
sv. Parfema z Kecálburgu 3071 příspěvků 15.08.14 21:58

@munu

Jo, jo…stejný flakonek v trochu jiném tónu byl i ve verzi Poudrée. Bohužel v databázi opět neskáče, tak doufám, že to mám napsané dobře :|

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 15.08.14 22:00

@Bambitka9mm
Není č.p., ale to je siláž, ještě teď si vzpomínám na své dojmy - nebe poseté jasně svítícími hvězdami, koberec z rudých růží, dáma v dlouhé toaletě s vyčesaným drdolem kráčí mezi růžemi, pár kapek této vůně a jsem v nebi ;) .

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 15.08.14 22:01

@Bambitka9mm
Máš, byl stejný - Loukhoum Eau Poudrée je stručně řečeno zapudrovaný Loukhoum, kde více vynikne růže posypaná sladkým pudrem.

Bambitka9mm
sv. Parfema z Kecálburgu 3071 příspěvků 15.08.14 22:07

@Lucinela

Jsi znalá! :) …Ta cena je jako za čistý parfém :lol:

Martula
Nevyléčitelná závislačka 1972 příspěvků 16.08.14 07:42
@Bambitka9mm píše:
@LucinelaJsi znalá! :) …Ta cena je jako za čistý parfém :lol:

Loukhoum Parfum du Soir mám doma a JE to čistý parfém :) (Parfum Extrait)
Dá se to ověřit i na Fragrantice nebo kdekoli, kde se vůně prodává, vždy je uváděna jako Parfum Extrait.
Mám ten původní 30ml flakonek, přikládám autentickou fotku.

A když jsme u těch cen, tak Keiko Mecheri nabízí exkluzivní řadu La Collection Bespoke, kde se nejedná o čisté parfémy, ale o EdP a cena je ještě o mnoho vyšší než za Loukhoum Parfum du Soir :)
(mám z této řady Bal de Roses a rozhodně nelituji, je to jedna z TOP vůní, jaké jsem kdy vůbec zkusila)

Na poličce 38 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist