kelly caleche

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pidloočka  31.12.07 01:04

to je smrad sena ve stáji:-(((((

Reakce:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 31.12.07 08:50

Seno voní!!!!! Pokud smrdí, tak je asi někde chyba.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 31.12.07 09:43
pidloočka píše:

To máš výborný postřeh. Caleche je původně vůně equipáže se vším, co k tomu patří, koně, seno, kůže… V Kelly zjemněná a velmi elegantní. Má to být vůně velmi drahé kabelky, kterou nejvíce proslavila Monacká princezna Grace. Celá značka Hermés začínala jako ruční výroba kožených jezdeckých doplňků a zavazadel.
Katerinko - vůně koní…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 31.12.07 13:32
Kerze píše:
pidloočka píše:
To máš výborný postřeh. Caleche je původně vůně equipáže se vším, co k tomu patří, koně, seno, kůže… V Kelly zjemněná a velmi elegantní. Má to být vůně velmi drahé kabelky, kterou nejvíce proslavila Monacká princezna Grace. Celá značka Hermés začínala jako ruční výroba kožených jezdeckých doplňků a zavazadel.
Katerinko - vůně koní…
:) Vůni koní mám denně, až tak, to hrotit nemusím :)
Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 31.12.07 18:47

Caleché jsem měla, pro mě je to velmi „asketická“ aldehydovka. Jemná, suchá, nesladká, nekvětinová. Bohužel, pro mě žádné seno, koně, ani kůže …

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 22.01.10 19:31

Pro mě je to seno s bylinkami… resp. s kytkami, co tam tam posekali dohromady s trávou :D , jako rmen a žebříček… je nesladká a trochu do pudrova.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 22.01.10 21:58

Já v Kelly cítím velmi jasně nááádhernou kůži - a proto ji jakožto „kožomilka“ zbožňuju :heart:

Moje kamarádka v ní cítí fialky - já ne… :conf:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 23.01.10 07:49

Fialky taky necítím, cítím kůži a seno a moc se mi líbí. Seno rozhodně nesmrdí, pokud to není mokré, zapařené seno… :conf: KC je vnímám jako pěknou a elegantní vůni. 8)

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 23.01.10 23:06

Kelly Caleche-strašně se mi líbí a ano cítím tam přesně tu stáj, jenomže to mi voní, nádherná vůně.Měla jsem vzorek, následovala koupě odstřiku a na vánoce 100ml flakon.

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 23.01.10 23:46

Kelly Caleche … ach, ta vůně sedla s końským potem, seno a prach stájí… pro mne naprosto úžasná a nenahraditelná. Když ji mám na sobě, měním se v městskou kovbojku. 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fleur  26.01.10 14:06

Také se jí musím zastat, já v ní tu avizovanou stáj necítím, ale moc se mi líbí:
Fleur napsal/a 2010-01-26 13:04:11 recenzi na Kelly Calèche (Hermès)
Růže vykvetlá z kůže. Úvodem se střídají květiny s ovocem, brzy se přidává kůže. Nemá živočišně přímočarou podobu, je to sametový semiš, hebké rukavičky dámy, která v nich plela a stříhala růže a potom je nedbale odložila do zahradního proutěného košíku. Vůně ovíjí svoji nositelku a splývá s pokožkou, téměř se do ní vpíjí a sládne jako přezrálé ovoce či rozvitá růže, do které se opírá polední slunce. Na oblečení ovšem vystupuje ostřejší tón, který vůni krotí - to se znovu připomíná kůže - a usazuje ji do elegantní podoby. Byla jsem připravena čelit koňské stáji, práskání biče a sušenému senu, ovšem kožené tóny v Kelly Caleche se podobají spíše vůni, kterou ucítíte při vstupu do dražšího butiku s koženými botami a kabelkami.

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 26.01.10 14:47

Opět se mi potvrzuje, že naše nosy jsou naladěny hodně podobně - akorát takhle krásně bych to nikdy nenapsala. Kelly mám v merku - její čas rozhodně přijde :whistle:

Viz můj zkušebník:
Začátek bylinkově kožený - takové napůl ještě zelené seno a na něm položená kožená bunda. Postupně začaly zesilovat kytky, ale v decentní a jemné podobě - spíš takový květinový mlžný závoj (ve složení jsou uvedeny samé kytkové pecky typu konvalinka, mimóza nebo tuberóza,ale ve skutečnosti žádná z nich není nijak výrazněji znatelná - jakoby se z několika kytek vytvořila jedna úplně nová kytka). Kožený tón zůstal zachován - není to ale drsná kůže jako v Cuir od Lancome nebo Cuir de Russia. Kůže je to jemná, voňavá, hebounce semišová. Na konci sice vůňka trochu zesládla, ale nijak přehnaně. Uvolněná, přesto však elegantní, vůně hlavně na denní nošení (a celoročně).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 26.01.10 15:03
Fleur píše:
Také se jí musím zastat, já v ní tu avizovanou stáj necítím, ale moc se mi líbí:
Fleur napsal/a 2010-01-26 13:04:11 recenzi na Kelly Calèche (Hermès)
Růže vykvetlá z kůže. Úvodem se střídají květiny s ovocem, brzy se přidává kůže. Nemá živočišně přímočarou podobu, je to sametový semiš, hebké rukavičky dámy, která v nich plela a stříhala růže a potom je nedbale odložila do zahradního proutěného košíku. Vůně ovíjí svoji nositelku a splývá s pokožkou, téměř se do ní vpíjí a sládne jako přezrálé ovoce či rozvitá růže, do které se opírá polední slunce. Na oblečení ovšem vystupuje ostřejší tón, který vůni krotí - to se znovu připomíná kůže - a usazuje ji do elegantní podoby. Byla jsem připravena čelit koňské stáji, práskání biče a sušenému senu, ovšem kožené tóny v Kelly Caleche se podobají spíše vůni, kterou ucítíte při vstupu do dražšího butiku s koženými botami a kabelkami.
… podobně … vybavím si spíš koně pod kapotou luxusního vozu s elegantním koženým interiérem
Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Fleur  26.01.10 15:19

A má i docela slušnou výdrž.

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist