Kenneth Cole

Zdenda 10.12.07 22:01

Znáte někdo tyto vůně, zejména Kenneth Cole for woman??

Reklama

estelle 14.12.07 14:09

Ahoj :-) poznám od neho vonu White. Je to taka velmi svieza, kristalova -cista vona, aj v zaklade stale zostava svieza. Velmi prijemna - uz som ju davnejsie skusala, a odvtedy som vlastne nic podobne necitila, ale nebude to taka bezna sviezenka - letnicka, najma tym, ze ju nema kde-kto. Co sa tyka Black od tejto znacky, citala som na nu len same chvaly.

katerinka 14.12.07 21:03

Já teda Black pochválit nemůžu, pro mě je hrozná, White mi přijde lepší.

Veverka 18.01.08 20:07

Taky by mě zajímala Kenneth Cole for woman, máte s ní někdo zkušenosti? Dala by se přirovnat k nějaké běžně dostupné vůni? Objednávat naslepo se trochu obávám…

estelle 18.01.08 20:18

Veverka - objednala som si ju. Ked pride, vyskusam a napisem do tejto temy.

eva 18.01.08 20:21

Znám jen White a ta se mi moc nelíbí, zdá se mi laciná /na sobě bych ji neunesla, voní mi jako obyčejný osvěžovač vzduchu/. Ale jak jsem se dívala na poličku katerinky: mám asi docela opačný voňavý vkus /na druhé straně, na pár kouscích bych se s ní shodla/. Bohužel Black neznám: už několikrát mě lákal naslepo, ale odolala jsem a raději neriskovala. Zatím :P Možná když se katerince nelíbí, tak mně by mohl :)

estelle 21.01.08 18:12

Zdenda, Veverka - Woman mi uz prisla. Je to velmi prijemna, zenska, jemna kvetinova vona - ruza, jazmin, citim aj trochu fialiek. Orientalny nadych teda nejako neregistrujem, trosku ten kozeny ton mozno…
Posobi velmi intimne, je to typ vone na kazdy den - ako napriklad Pour Femme od Lacoste, ale nie je taka svieza, Femme od Bvlgari, ale bez bolehlavovej, drazdivej zlozky, ktoru tam ja citim. Po vyvanutí je mierne pudrova.
Vydrz - obstojna. Neposobi rusivo, nic vyrazne, ale velmi pekna. Co sa tyka flakonu, dizajnovo celkom zaujimavy, pripomina mi miniaturku starodavneho damskeho cestovneho kufrika .-)), ale len velmi - velmi tazko odhadnete, kolko v nej zostava vone. Jedine tesne pod lampou. zatial som spokojna, vyzera to, ze sme sa k sebe naozaj hodime.

Svatka 21.03.08 18:07

Kde se dá vůbec očichat naživo?

estelle 22.03.08 21:57
svatka píše:
Kde se dá vůbec očichat naživo?

Neviem, ale vzorku ti poslat mozem. Po istom case musim povedat, ze sa az tak k sebe s K.C. - Woman… nehodíme…
Vadil mi dost pudrový základ, aj ked hlava vone je velmi pekná - ale to nestačí. Nechcem byt krutá a aj ked sa mi relatívne páči, objektívne musím povedat, ze Cole s týmto dieru do sveta urcite neurobil…Ak sa ti páčia výrazne vone, tak toto nebude pre teba to prave orechove :)

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama

TOPlist