Kenzo 10:10 in Sicilia

Ronna 24.03.11 11:43

Kenzo 10:10 in Sicilia

• grapefruit, mandarin, bergamot, peony, freesia, fig, cedar, vetiver.

http://www.nstperfume.com/…w-fragrance/

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Širín 24.03.11 11:57

Óóó… :heart:

Vše co mám ráda v jednom.

ledifia 24.03.11 12:06

Ano, taky to tak vnímám… a milovaná Sicílie k tomu, ááách!

viky 24.03.11 13:18

Hmmm, vypadá dobře.. :P

plevanka 24.03.11 13:39

Ten flakonek, to je prostě nádhera, přesně můj vkus a složení vypadá více než slibně, miluju cestovní kolekce od Kenza a konečně to nebude vanilka na téma… :heart:

Širín 24.03.11 14:04

Abychom se ještě nedivily :lol:

ippolita 24.03.11 16:12

Som zvedava na odozvy, lebo si chcem porovnat, ci mam v poriadku cuch. Citila som tam len caj, nic ine. Mozno sa caj da porovnat s tymi figami. Ale nic ine, ziadne citrusy. Flakon krasny.

RainyWeather 06.04.11 16:46

Tak já už jí zkoušela, jenže bohužel to bylo v hrozném letu a moc si toho nepamatuju. Matné dojmy jsou, že tam byly hodně cítit fíky, na mě až moc, takže já bych jí nechtěla, ale rozhodně je moc zajímavá, osvěžující (ne svěží), lehká, evokovala mi přímořské klima.

viky 06.04.11 18:06

Fíky?? To by se mohlo líbit naší Širín :) :wink: .

Širín 07.04.11 08:19
EvaKm píše:
Tak já už jí zkoušela, jenže bohužel to bylo v hrozném letu a moc si toho nepamatuju. Matné dojmy jsou, že tam byly hodně cítit fíky, na mě až moc, takže já bych jí nechtěla, ale rozhodně je moc zajímavá, osvěžující (ne svěží), lehká, evokovala mi přímořské klima.

Kde jsi ji zkoušela? :conf:

viky píše:
Fíky?? To by se mohlo líbit naší Širín :) :wink: .

Bať, bať… o to více jsem zvědavá.

RainyWeather 07.04.11 12:50

Na Ruzyni.. Právě že :( Docela jsem se divila, že ji tam mají.

foxina 16.04.11 22:35

vůně léta! nemá chybu! krásně osvěžující! bergamot a grapefruit je tam jasně znát! nic přeslazeného! mám ji už doma:-)

mety 17.04.11 10:10
EvaKm píše:

Prosím Tě nevzpomeneš si alespoň přibližně kolik na letišti stála ? Moc mě láká složení, hlavně ty fíky a syn by měl letět příští týden, takže bych ho zaúkolovala. Na cizím netu jsem našla, že 50 ml EDT stojí 44,– euro, ale píšou tam, že se jedná o maloobchodní sérii, která má být k dostání od dubna exkluzivně na světových letištích.

plevanka 17.04.11 14:33

Jen na letištích? :cry: Doufám že se dostane i na internet, ikdyž minulý rok za Madagascar chtěli hroznou sumu(cca 1.200,–) a proto jsem si ho nekoupila. Předminulý rok za Bali 600,– …

RainyWeather 18.04.11 13:36
mety píše:
EvaKm píše:
Prosím Tě nevzpomeneš si alespoň přibližně kolik na letišti stála ? Moc mě láká složení, hlavně ty fíky a syn by měl letět příští týden, takže bych ho zaúkolovala. Na cizím netu jsem našla, že 50 ml EDT stojí 44,– euro, ale píšou tam, že se jedná o maloobchodní sérii, která má být k dostání od dubna exkluzivně na světových letištích.

Je mi líto, ale to si fakt nevzpomínám :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist