*KENZO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.09.08 15:00
*KENZO

Jakou máte zkušenost s vůněmi Kenzo? Můj postřeh je, že jsou poměrně originální, cenově přijatelné, se zajímavými flakóny. Uvítám názor na kteroukoliv vůni Kenzo. Momentálně mě dost zajímá Parfum d´Ete :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ukázat značku Kenzo

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 15.09.08 15:03
...

Tady je moje vlastní recenze na něj (Parfum d´ete), pokud Ti to něco dá:

Strhující krása něžné, stydlivé a vlahé vůně čistoty…

Druhý voňavý pokus slavného návrháře původem z Japonska dopadl opravdu skvěle. Jeho parfém je něžný, květinový a opravdu jakoby s trochou dávky východní poetiky. Co to však znamená? Znamená to, že této opravdu nevšední kreace docílil kombinací jemných květů broskve, které jsou velmi výrazné na počátku a které se nás snaží naladit na celkovou jemnou strunu parfému. Srdce je pak něžné, hebké a přitom omamně sladké jako samotný ráj, i přestože měl parfém spíše připomínat léto. Je tu notná dávka jasmínu, omamné pivoňky a sladkého hyacintu. A nesmím také zapomenout na zvláštní vůni „vlhkosti“, která se z parfému po celou dobu line a evokuje dojem čisté, průzračné, panenské krásy.

:D
Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 15.09.08 15:04

nejvíc se mi líbí Flower by Kenzo Oriental , kdysi jsem používala Jungle - tak to je fakt nářez, Amour je moc vanilkový ale používám sprcháč a perfektní je i tělové mléko, Le Beau a Summer mi nevoní ale souhlasím, že Kenzo má originální vůně a hlavně každá je naprosto jiná.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 15.09.08 15:10

Podle mého názoru Kenzo má VELMI zvláštní vůně, osobně moc miluji jeho "těžké zbraně " :) , nejvic je muj oblíbený Jungle Le Tigre, pak jde Jungle L'Elephant, no a pak jeho květinové vůně - Kenzo de Kenzo, ça Sent Beau, Kashaya, Flower Oriental chci pořídit - moc se mi líbí, víc než Flower.
Lehčí kenzové vůně mě nějak moc nesedí.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 15.09.08 15:16

Mě se nejvíc líbí jeho nejnovější vůně, jak 7:15 ráno na Bali i pánská Kenzo Power, ani jednu bych nepoužívala pro muže, ale pro sebe. Bali mi nepřipadá vůbec unisex a Power je super citronová (na mě tak působí) vůně s výdrží, použitelná i pro ženy.

Musím poopravit svůj dávný názor na vůně od Kenza, 7:15 na Bali jsem prodala, protože se bohužel na mě rozvíjel pánský ton, který jsem při jeho testování necítila, až když jsem si vůni pořídila, tak se na mě vyvalil, vůně této značky nepoužívám, jediná kterou mám a mooooc se mi líbí je Kenzo Jungle Elephant a teď se mi zalíbila nová Flower Winter. :wink:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 15.09.08 15:17

Kenzo - krásné flakóny, vůně nevím… zkoušela jsem jedinou - Summer by Kenzo a byl to šok - vonělo to jak staré. žluklé mýdlo.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 15.09.08 15:33

Mně se Kenza líbí, už několikrát jsem vlastnila různé kousky - Jungle, Flower, Amour, L´Eau Par, d´Ete…vždycky počáteční nadšení vystřídala neschopnost je nosit - vlastně se mi pořád všechny líbí, ale ani jednu už si zřejmě nekoupím…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 15.09.08 15:39

Od Kenza se mi líbí hlavně pánská Jungle, ta je bezkonkurenční. Pak ještě docela Le Monde est Beau, taky zajímavá vůně, ale jinak mě od něj nic moc neoslovilo.

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 15.09.08 15:49

Líbí se mi Flower Oriental a slon, ale na celé balení to není. Slon určitě ne, to už je skoro zbraň hromadného ničení (i když dneska mám na něj děsnou chuť).

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 15.09.08 16:12

Jaký je vlastně rozdíl mezi Jungle Le Tigre a Jungle L'Elephant?
Myslím, že by Kenzo zasloužilo „mapovací“ téma, kde by se vypsaly všechny vůně a my přidaly názory. Ado!

Je to kvalitní značka, flakony jsou zajímavé. Jejich vůně mám ráda.
A ještě jsem se chtěla zeptat, kolik je těch Ca Sent Beau? Od LT dostala 5 hvězd.
Např. Kenzo Classic vůbec neznám, přitom je na netu za příznivou cenu.
Ta mimosová novinka taky nezní špatně.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 15.09.08 16:22
Ronna píše:
Jaký je vlastně rozdíl mezi Jungle Le Tigre a Jungle L'Elephant?

Ronno, ten rozdíl bych tipovala v tom že Slon je kyselé - kořeněný, hodně kardamonu a karafiátu, své krabíčce barevně naprosto odpovídá - zeleně-žlutá - fialová barva.
Tigre - je velmi sladce-trpký kořeněný orient, jako nakořeněné exotické ovove na dřevěné míse, krabička je oranžově-fialová :). Ça Sent Beau - je jenom jedná, ještě existuje jiná vůně - Le Mond est Beau.

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 15.09.08 16:30

Kenzo má úžasné vůně, na některé si brousím zoubky, třeba Flower by Kenzo Oriental je pro mě pěknější než Flower. A teď na zimu, hmmm..Na slona nemám :cry: nemyslím peníze :lol: ale i malý flakonek by byl na celý život. Je hodně sladce pendrekový a smrtící ve větším množství než malém. :lol: Zatím vlastním jen Amour a používám ho jen v zimě, ta vanilka je v něm taky silná.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.09.08 16:31
maricka píše:
Tady je moje vlastní recenze na něj (Parfum d´ete), pokud Ti to něco dá:

Strhující krása něžné, stydlivé a vlahé vůně čistoty…

Druhý voňavý pokus slavného návrháře původem z Japonska dopadl opravdu skvěle. Jeho parfém je něžný, květinový a opravdu jakoby s trochou dávky východní poetiky. Co to však znamená? Znamená to, že této opravdu nevšední kreace docílil kombinací jemných květů broskve, které jsou velmi výrazné na počátku a které se nás snaží naladit na celkovou jemnou strunu parfému. Srdce je pak něžné, hebké a přitom omamně sladké jako samotný ráj, i přestože měl parfém spíše připomínat léto. Je tu notná dávka jasmínu, omamné pivoňky a sladkého hyacintu. A nesmím také zapomenout na zvláštní vůni „vlhkosti“, která se z parfému po celou dobu line a evokuje dojem čisté, průzračné, panenské krásy.

:D

A jaká je výdrž? :) Docela mě zajímá, zatím jsem ho nezkoušela. Hledám něco ne moc sladkého (poslední dobou mi sladké vůně rozhoupávají žaludek), ale nechci průměrnou svěženku.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 15.09.08 16:32

Oleko, díky!

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 15.09.08 16:38

Ronno, ještě bych k Slonu chtěla dodat, že částečně ho považuji za CHYPROVOU orientálku :) - dost vražedná kombinace , že ? :lol:

ten chyprový podton - to je asi tou kapkou kyselosti.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist