Kenzo Amour Fuchsia Edition

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dmartinka
Učednice 72 příspěvků 16.01.09 12:28
Kenzo Amour Fuchsia Edition

Ahoj,
je nějaký rozdíl ve složení klasické Kenzo Amour a Kenzo Amour Fuchsia Edition? Nebo jde pouze o nějaký limitkový fuchsiový flakon staré Amour?
Díky :D .

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 55 vzorků V tužebníku 13 parfémů
Reakce:

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 16.01.09 13:28

Já myslím, že jde o 50 ml balení, které je normálně bílé, ale ve Fuchsia edition je fuchsiové (tedy ten flakon:-) ).

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kopretina
Učednice 95 příspěvků 16.01.09 13:52

Mně prodavačka v Doglasu tvrdila, že to je naprosto jiná vůně, ale voněla mi úplně stejně jako klasický Amour :conf: Možná mám jen divný nos, chce to kouknout na složení.

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dmartinka
Učednice 72 příspěvků 16.01.09 14:07
Kopretina píše:
Mně prodavačka v Doglasu tvrdila, že to je naprosto jiná vůně, ale voněla mi úplně stejně jako klasický Amour :conf: Možná mám jen divný nos, chce to kouknout na složení.

Tak prodavačky někdy ani neví, co prodávají :D . Já jsem se dívala na elnino a tam to mají normálně zařazené mezi Kenzo Amour Edp.. pěkně pod sebou tam mají 30ml, 50ml, 50ml fuchsia edition, tak asi vůně bude stejná. Fuchsiový flakonek se mi líbí mnohem víc než ten bílý, navíc jsem ho našla na zahraničním webu za hodně dobrou cenu.

Kopretina
Učednice 95 příspěvků 16.01.09 14:14

No ona ta prodavačka tvrdila, že každý Amour voní jinak, že nejde o to, že by byly barevně odlišené objemy, ale prostě každá barva má naprosto jiné složení. Tak jsem chvíli přemýšlela, jestli jsem teda blázen, co nic nechápe já nebo ona a raději jsem odešla. :lol:

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dmartinka
Učednice 72 příspěvků 16.01.09 14:21
Kopretina píše:
No ona ta prodavačka tvrdila, že každý Amour voní jinak, že nejde o to, že by byly barevně odlišené objemy, ale prostě každá barva má naprosto jiné složení. Tak jsem chvíli přemýšlela, jestli jsem teda blázen, co nic nechápe já nebo ona a raději jsem odešla. :lol:

Tak to musela být velice znalá prodavačka, takové bludy :D . Na internetu i v obchodech prodávají sadu, ve které je 50ml EdP, ale ne v bílé, ale právě v té fuchsiové barvě. Ale žádný nápis fuchsia edition to nemá, jen standartně Kenzo Amour :shock: . Tak snad to bude vůně totožná.

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 16.01.09 16:08
Kopretina píše:
:roll:

„Fuchsia Edition“ jsem měla a obsah je totožný s bílým 50 ml (vlastně i 30 a 100 ml :D ) flakonem (ten mám pro změnu teď) :).

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

dmartinka
Učednice 72 příspěvků 16.01.09 16:22

To Barbarra: Děkuji, to jsem chtěla slyšet :D .

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 11.08.09 16:56

vytahuji tohle stare tema, protoze si myslim, ze je zbytecne zakladat nove ;)

a ted ten dotaz: netusi nekdo, jaky je rozdil u Amour mezi ODT a ODP? pokud tedy nejaky je ..

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 11.08.09 17:42

EDP je plnější,sametovější a hladší,taky dýl vydrží.
Mám EDP a měla jsem EDT,takže takhle to vidím já. …a EDP má samozřejmě delší výdrž.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 11.08.09 18:09

diky

ja si rikala, ze treba zadny rozdil nebude ;) protoze jestli to chapu dobre, tak ODT se uz nedela (aspon v parf tedy nebyva) a jen obcas se objevi nejaky vyprodej - ted je jeji tester k nalezeni za super cenu - tak jestli to neni stejne, jen nyni to oznacuji jako EDP :D

ale tak radsi nebudu riskovat a koupim tu parfemovanou, co kdyz by se mi toaletka nelibila

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ewii
Znalkyně 265 příspěvků 03.12.13 10:24

mám doma kenzo amour 100 ml - ve fuchsiové barvě

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist