Kenzo Amour I Love U

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 11.02.12 15:35
Kenzo Amour I Love U

Kenzo Amour I Love U 40ml EdP

grapefruit
violet, peach blossom and rose
cedar wood and musk

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 11.02.12 16:50

To néééé…zase odnož Amoura

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 13.02.12 11:53

Vypadá to na pudrovku, to určitě zkusím.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 14.02.12 00:09

Složení hezké, název pitomý.

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 14.02.12 12:31

Očichám, ale flakón docela úpadek :nevim: .

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Uživatel je onlineviky
sv. Parfema z Kecálburgu 5743 příspěvků 08.03.12 15:11

Kenzo Amour I Love You. Název vypadá divoce, ale flakon ve 40 ml velikosti je celkem roztomilý. Rozhodně roztomilejší než obrovský 100 ml oranžový flakon klasického Amoura. A vůně?.. Úvod položí na lopatky všechny odpůrce grepu, jelikož toho je tam dobrých pár minut požehnaně. Jeho hořkokyselost však postupně ustupuje omamným květinám, jejichž vůně je pro mě poněkud matoucí, jelikož se mi zdá jako bych velmi zřetelně cítila pomerančový květ. Ten však ve složení není. :think: Má v něm být broskvový květ, fialka a růže. Cítím mix ovocné kyselosti (ve stylu Amor Amor Delight) a květinové omamnosti (ve stylu Omnia Amethyste). Aby toho nebylo málo, tak ve vůni cítím ještě něco, co mi připomíná příbuznou z Kenzo rodiny - a to Amour Florale. I když Amour Florale je mnohem zelenější, chladnější a méně ovocná. A potom ještě jedna asociace - podobnost s Un Matin d´Orage.
Přiznám se, že jsem se zatím nerozhodla, jestli se mi vůně líbí nebo ne. Na můj vkus je tam té jásavé květinové romantiky až příliš. Jako bych se procházela skleníkem, který je plný nektarem přetékajících květin,.. do toho jedla přezrálou broskev a zapíjela to grepovým džusem. :mrgreen:
Jsem zvědavá na to, co si o ní budete myslet vy..

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist