Kenzo Amour Indian Holi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
dias
Učednice 168 příspěvků 18.05.08 11:35
Kenzo Amour Indian Holi

Měla jste ji některá možnost vyzkoušet? Na zahraničních webech jsou reakce rozporuplné, milovníky „klasického“ Amouru (mezi něž se počítám) údajně spíš zklamala. Nejvíc mě zaujala formulace, že je to „pinked up“ variace … :?

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:
 
chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 18.05.08 12:36

myslim ze ji maji v Douglasu ze? Zda se mi, ze jsem ji zkousela a ze byla jemnejsi nez klasicky Amour… uz si to ale moc nepamatuji :(

Na poličce 95 parfémů 55 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 33 parfémů
 
Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 18.05.08 12:40

Mě taky láká k vyzkoušení, ale zatím jsem na ni nikde nenarazila. Kdyby ubylo trochu kadidla, tak bych se nezlobila :). Ikdyž klasický Kenzoamour se mi líbí, dokonce se mi po něm nedávno dost zastesklo.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů
 
scarlet
Učednice 72 příspěvků 18.05.08 14:19

Já jsem ji očichala v Douglasu ve Vaňkovce v Brně. Pak jsem šla tím zoufalým podchodem pod nádražím na tramvaj a pořád jsem si čichala k ruce, což mě záchránilo, jinak bych tam zhynula od smradu a špíny a celkového hnusu té díry. Ted už nemám vůbec chuť tudy chodit a dle mého soudu by tu díru měli zazdít včetně mafie majitelů obchodů v podchodu a mafie na magistrátu Brno, protože to je opravdu odporná vizitka Brna , Takže teď k té vůni, neznám moc Amour, takže nemohu srovnávat. Když jsem čichala k ruce, cítila jsem višňové květy , takže se mi okamžitě vybavily sakury, pak byl trochu cítit pepř. Víc si ted nevybavuji, než , že na druhý den jsem z rukávu svetru cítila kadidlo , naštěstí ne moc) na ruce jsem ho necítila a v základu je velice pěkný vanilkový santal. Pořád o této vůni uvažuji pro dceru, ale obávám se toho kadidla, našla jsem složení na netu: rýže, poupata višní, kadidlo, růže, lesní ovoce, květy plumérie, pivoňka, pižmo, santal dřevo, vanilka, nepatrně se liší od složení v databázi, tam je uveden právě ten pepř.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist