Kenzo Amour vs. L'Instant de Guerlain

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pedro7
Učednice 59 příspěvků 06.08.15 18:06
Kenzo Amour vs. L'Instant de Guerlain

Která vůně se vám zdá zajímavější a proč, které byste daly přednost a v jakém ročním období? Která je pro vás větší držák? Zkrátka, milovnice obou vůní - která vás víc oslovila, která z nich je pro vás No. 1? Nebo máte jiného, těmto vůním podobného favorita?
Díky moc za názory a tipy :-)

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 9 odstřiků 166 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Jitka77
Parfémová maniačka 891 příspěvků 06.08.15 19:48

Mně se tyto vůně zdají dost odlišné… ano, obě jsou sladší, obě jsou kvalitní, obě mají dobrou siláž i výdrž - Kenzo je asi o něco průraznější, Guerlain nenápadnější a připadá mi univerzálnější. Je to vůně, která člověku dělá společnost a průvode během dne. Oproti tomu Kenzo Amour vnímám jako dominantnější, obklopující, možná až zahlcující. Umím si představit, že mi během dne může i lézt na nervy, a asi bych po něm (a teď mluvím vlastně o všech parfémech této značky - kterou mám ráda, aby nedošlo k mýlce) sáhla jen s plným vědomím, že mě tato vůně během celého dne ani na chviličku neopustí.

Do trojice bych k nim klidně přidala Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire, připadá mi v nejhrubších rysech podobná a taky je to kráska.

Na poličce 26 parfémů 4 miniatury 12 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Pedro7
Učednice 59 příspěvků 06.08.15 21:10

@Jitka77 Díky moc za reakci :-) Co se týká Amour a L'Instant, jsou stejné spíš typově, jinak úplně mi mluvíš z duše…já osobně mám také pocit, že větší držák a více dominantnější je Amour, což zas nemusí být na škodu, jako obtěžující ho nevnímám,naopak, líbí se mi,když vůně drží, ale musím se přiznat, že se chvíli přikláním k jedné, chvíli ke druhé,což se mi stává málokdy, většinou mám jasno - buď je to „ááách“ nebo jen „šlo by to“ :-) Proto mě zajímá, jak tyto vůně vnímá někdo další.

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 07.08.15 07:39

@Pedro7 Pro mě je jasnou volbou Amour. :mrgreen: V L'Instant mi překáží med.
Jinak sladké a výrazné jsou obě. Ale Amour mi vadí o dost méně.
Ve vedrech jsem ho snášela vždy dobře. V zimě byl na mě moc silný.
Musela jsem ubrat s dávkováním, jinak jsem měla zaručený bolehlav.

A můj tip na dobře držící slaďárnu, co jde do prostoru (a zároveň z ní nemám migrénu) = YSL Manifesto L’Eclat.

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Pedro7
Učednice 59 příspěvků 07.08.15 09:50

@viky Už dlouho chci vyzkoušet YSL Manifesto, zatím jsem se k němu nedostala, tak přidám i Manifesto L'Eclat :-) Díky za tip!
Amour mám tendence teď v létě přiživovat, tak se těším na zimu ;-) snad tím nikoho neumrtvím :mrgreen:
A jaký je v zimě L'Instant?

@Jitka77 Alien se mi líbí, Alien Eau Extraordinaire jsem neměla možnost zkusit…podle popisu by to nemuselo být vůbec špatné… :think: Tak další adept na vyzkoušení :-)

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist