Kenzo Amour x K.A. le parfum

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 18.10.09 14:04
Kenzo Amour x K.A. le parfum

Můžete mi, prosím, někdo shrnout jaký je mezi nimi rozdíl?? Kenzo Amour neznám, Le parfum mi voní, ale něco mi tam vadí..přesto mě neustále láká k němu přičichávat (což se mi stává u máločeho), jemně cítím i třešně, na těle bohužel ne :(

Našla jsem tady, že Kenzo Amour je víc kadidlový, temnější, což se mi ale nezdá, nemělo by to být spíš naopak???
Případně budu ráda i za nějaký typ, co by se Le parfum mohlo podobat :) Děkuju

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 18.10.09 14:17

taky jsem mezi nimi vahala :)

nakonec jsem vzala Amour - libi se mi ta jeho ryzova sladkost
u Le parfum je to trochu umirnenejsi, je vice nesladky, rozhodne temnejsi, orientalnejsi (a taky je tam paculi)

ale nekdo to muze mit zase uplne naopak - zalezi, co hledas :)

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Magda
Nevyléčitelná závislačka 1112 příspěvků 05.11.09 13:52

V Kenzo Amour le Parfum cítím víc kadidla a méně sladkosti oproti
Kenzo Amour … velmi vzdáleně mi vůně po rozvonění připomíná Black Cashmere od DKNY

Na poličce 51 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 3 parfémy

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 24.08.12 10:36

Tak u mě je to trochu jinak.
Kenzo Amour se na mě rozvoní jako trochu kadidla + trochu vanilky, po nějaké době voní tak nějak lacině? asi mám divnou kůži.

Kenzo Amour Le Parfum - nejdříve krásná jiskřivá vanilka s náloží kadidla, po chvíli se uklidní do vůně vonné tyčinky + vanilka - je to nádhera i po celodenním koupání v chlorovaném bazénu jsem ho večer jemně citíla 8o

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 24.08.12 11:17

Pro mě byl Le Parfum oproti klasickému trošku zklamání. Ta rýžová sladkost Amouru mi v 1 z 10 případů někdy moc nejede a tak jsem myslela, že Le Parfum jí bude zbavený a bude temnější a krapet sladší co do vanilky, ale vnímám ho míň uhlazený, hodně mi to přebíjí ta ambra. Rozhodně je Amour sladší a jemnější, je znát že tam ta ambra a dřeva chybí.

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 94 vzorků V tužebníku 16 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 24.08.12 14:08

No já si pamatuji, jak jsem Amour Le Parfum zkoušela poprvé, cítila jsem jen to kadidlo a říkala jsem si, že odstřik musí hned pryč… tak mi tak pořád postával na poličce ve skříni tak jsem k němu ještě párkrát čuchla, a zjistila, že musím znova a znova.. nakonec mi Le Parfum přijde sladší než Amour - takový čistší a uhlazenější :D

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist