Kenzo Flower Tag

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1797 příspěvků 17.09.11 15:18
Kenzo Flower Tag

http://www.fragrantica.com/news/Kenzo-F … -2239.html

Vyzkoušela jsem včera v Sephoře, nejdřív mě zarazila rebarbora (je cítit stejný tón jako znám z Burberry Brit Red) a celkově odlehčený (divný) charakter na začátku; pak se vůně rozvoněla hutněji a teple pudrově - jako klasická Flower nebo Flower Essentielle, líbila se mi.

Na poličce 201 parfémů 263 miniatur 4 odstřiky 224 vzorků V tužebníku 24 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 17.09.11 15:38

Taky se mi po prvním zkoušení moc líbí - ta ovocná nakyslost dělá z krémové pudrovky originální a zajímavou krémovou pudrovku.
Docela by se mi hodila (a navíc ten rubínově červený flakonek lahodí oku).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 17.09.11 16:36

…souhlasím - je velmi povedená.! :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 17.09.11 17:59

Píšu si: nutně vyzkoušet! :D

Rebarboru mám ráda - Brit Red je můj podzimní a zimní zahříváček. No a Flower jsem kdysi měla odstřik, stěží jsem ho dopotřebovala, nicméně nedávno kolem mě prošla paní jím navoněná a mě se zastesklo… 8)

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 17.09.11 18:18

…je to neovocně ovocná vůně.
Pikantní
Hustá
Zajímavá
Příjemná
Elegantně provokativní
Hravá …prostě není pitomá.

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5277 příspěvků 21.09.11 19:54

Ovocnou složkou se pro mě Kenzo v této vůni naprosto odchýlil od původní filosofie vůně, která byla vůní vlčího máku a pudru.Chápu to jako zpronevěru velmi osobitého pojetí té prvotní klasiky a podlehnutí módě ovocných vůní.Líbivá, ale již nepůvodní.Sakra, proč chce jít cestou zaměnitelných ovocenek,původní Flower je už pojem.Palec dolů.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 21.09.11 20:26

Kolik těch odnoží už Flower má?
Flakon tedy překrásný-musím zkusit i když žádné Kenzo mě nikdy nezaujalo........

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

barbucha  21.09.11 20:55
1Miru píše: …je to neovocně ovocná vůně.
Pikantní
Hustá
Zajímavá
Příjemná
Elegantně provokativní

Tak to mám pitomou ruku. Páč CO na ní vylezlo, to bych ti nepřála čuchat :mrgreen: Nechutně štiplavá rebarbora, přecházející do neméně nechutné, veskrze nezajímavé laciné drogerkovky.

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 21.09.11 21:15
barbucha píše:
1Miru píše: …je to neovocně ovocná vůně.
Pikantní
Hustá
Zajímavá
Příjemná
Elegantně provokativní
Tak to mám pitomou ruku. Páč CO na ní vylezlo, to bych ti nepřála čuchat :mrgreen: Nechutně štiplavá rebarbora, přecházející do neméně nechutné, veskrze nezajímavé laciné drogerkovky.

…nepřekvapuješ :wink:

Páč co oblibuješ Ty, na mně puchne a (celekm) naopak :mrgreen: :whistle:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 22.09.11 15:16

Chci zkusit, jsem zvědavá…

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 22.09.11 15:28

ja ten flakon neznášam… :whistle:

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 23.09.11 21:11

Flakón miluju… ale tohle je příšerný! Fakt úlitba současnýmu ovocnýmu trendu :roll: A chudák původní Flower kolem týhle novoty projel nejspíš jen v rychlíku.
Tfuj, kyselotina jedna umělá ukřičená! Rebarboru se mi identifikovat podařilo, ale v takhle děsným provedení bych se bála ji vůbec vypustit na trh. No a pak už to protivně kyselý a plastový bylo pořád až do konce. Typická pudrová sladkost se neobjevila ani na vteřinu. Prostě, zklamání na plný čáře… a nezachrání to ani jinak perfektní tmavo rudá s bílými popisky.

Pravda, že nos jsem neměla dnes vůbec v kondici, takže jí moooožná dám druhou šanci… ale nechce se mi :?

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 24.09.11 16:51

Také musím ještě jednou, protože na mé kůži vylezla jedna z lehkých letních limitek Flower (asi 2006 podle flakonku) + rudé ovoce a bylo to divné, ale uvidíme…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 41 parfémů

Fleur  24.09.11 16:55

Zkoušela jsem na papírek a na první přičichnutí se mi vůně nelíbila, takže jsem ji ani nedala na ruku. Z papírku se potom vyklubala protivná směs - něco jako sražený koktejl z mléka a rybízu.

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3163 příspěvků 24.09.11 19:29

Velké zklamání - jak levná ovocná drogerovka.
Nekoupila bych ani náhodou, přitom vůně od Kenza se mi líbí, ale rozhodně ne tato.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist