Kenzo Jungle L´Elephant - vhodné pro muže?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Perrier
Učednice 51 příspěvků 19.03.12 15:15
Kenzo Jungle L´Elephant - vhodné pro muže?

Hezký den,

chci se zeptat, zda by tato vůně podle vašich názorů dobře voněla i na muži. Popřípadě doporučit pánskou vůni hodně podobnou této.

Je skvěle kořeněná s dlouho výdrží, málokterá pánská vůně se ji vyrovná.
Pánské Kenzo Jungle není zdaleka tak povedené jako dámská verze.

Díky za Vaše názory.

Na poličce 5 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 19.03.12 15:18

Myslím, že když se Ti líbí, není co řešit, na Tobě určitě vyzní jinak než na ženě. Za mě ano.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 19.03.12 15:40

Vyzkouším na manželovi a poreferuju (pokud se nebude moc bránit ;) )

Mimochodem, Jungle L'Élephant se na mně rozleží podobně jako (dámské) Opium, takže rozšiřuji otázku - vonělo by na muži dobře i Opium?

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Dominique
Parfémová maniačka 574 příspěvků 19.03.12 15:56

Podľa mňa takéto korenené pecky sú všeobecne vhodné aj pre mužov. Ak sa ti páči, tak len šup do nej :)

Na poličce 27 parfémů 6 miniatur 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 16 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 19.03.12 16:18
daniela píše:
Vyzkouším na manželovi a poreferuju (pokud se nebude moc bránit ;) )Mimochodem, Jungle L'Élephant se na mně rozleží podobně jako (dámské) Opium, takže rozšiřuji otázku - vonělo by na muži dobře i Opium?

No pokud se Jungle L´Elephant nějak vhodně rozloží, tak asi na muže půjde. Opium (nová verze) na mé kůži voní vysloveně dámsky, takže v této verzi si ho na muži představit nedovedu :)

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 19.03.12 16:56

Perriere pokud Ti voní tato dámská vůně, pak doporučuji zkusit pánské Pí od Givenchy.

Zjistila jsem, že máš Pí již v historii. Předpokládám, že se Ti líbila, je Slonovi něčím podobná.

Příspěvek upraven 19.03.12 v 22:03

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 19.03.12 17:34

A zkus Lutense. Tam si vybereš mezi celou škálou nejrůznějších koření.
 http://www.arome.cz/…ankovani/58/

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 19.03.12 17:53

Zrovna u těchhle kořeněnejch slaďáren podle mne vůbec nezáleží na tom, jestli je nosí chlap nebo ženská, ale na tom, jak komu sednou. Na mě některý vůně (třeba pánský Opium, nebo Knize Ten) vůbec nevyznívaj nepatřičně; a třeba dámský Safari je na mým muži skvostný. Takže pokud na tobě voní, jdi do ní :-)

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 19.03.12 20:25

Když jsem bydlela v Anglii, chodila jsem do tamní parfumérie denně. A s pravidelností jsem tam potkávala stále stejného Inda v turbanu, který na sebe lil Slona. Ono to teda zní, jako že jsem si to komplet vymyslela, ale je to čistá pravda! :pankac:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

drobececek  19.03.12 20:37
daniela píše: …takže rozšiřuji otázku - vonělo by na muži dobře i Opium?

Ano. Přítel ho občas nosí.

Ale samozřejmě to určitě záleží od kusu :mrgreen: .

Co se týče Kenza, za mě klidně ANO. Ta vůně - i když dost sladká - je dostatečně kořeněná na to, aby si na ni mohl chlap bez problémů troufnout. Rozhodně to není žádná ryzí ženskost. Pokud sedne, není co řešit.

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 20.03.12 10:18

Manžel se nebránil (nějak moc ;), prý teda radši vůni vyzkouší v podvečer, než abych to na něj nalila ráno, než půjde do práce), tak jsem na něj Slona vyzkoušela. Jako dámské Opium se nerozleželo, zůstávalo v té lékořicovo-skořicové podobě, mně se moc líbilo. Jemu to připadalo přeslazené a vůbec nadšený nebyl ;)
Jinak pánské Opium používá a jde k němu dobře, pánskou Jungle Zebra měl kdysi, byla hezká, ale spíš svěží, ve smyslu pronikavá.

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Dominique
Parfémová maniačka 574 příspěvků 20.03.12 11:20

OT - Daniela, to je skvelý manžel, že na sebe nechá takto experimentovať, ten môj horko-ťažko znáša aj moje experimenty, nieto ešte, že by som niečo vyliala naňho.. To by asi on mňa rýchlosťou blesku vylial z domu :mrgreen:

Na poličce 27 parfémů 6 miniatur 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 20.03.12 12:06

úplne v pohode

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 20.03.12 12:20

Je pravda, že má pochopení, uvědomuje si, že on je taky na některé své zájmy „ulítlý“, navíc má dobrý čich a asi se mu líbí být navoněný něčím kvalitním ;) Ale fakt je, že mou „sbírku“ nikdy neviděl pohromadě a kolik to všechno stálo asi taky netuší 8)

A k tématu - pro Perrier - co kdybys zkombinoval Slona s něčím vhodným pánským? (teď mě zrovna nenapadá, s čím)

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 20.03.12 14:19

No já bych třeba nechtěla, aby můj muž voněl Slonem. ;)
http://www.arome.cz/…e-lelephant/
Pro mě je to dámská sladká vůně. Takovej chlap by v mých očích vypadal jako zženštilý metrouš, kterej chce na sebe upozornit. Nemá čím, tak alespoň takhle.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist