Kenzo, který to mohl být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinezdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4735 příspěvků 12.04.08 22:27

Před pěti lety jsme byli na dovolené v Maďarsku. Shlédli jsme večerní vystoupení budapešťských operetních zpěvaček pod širým nebem. Manžel, já a naši dva velcí kluci jsme seděli hned v první řadě pod pódiem a jedna ze subret, vždycky když mávla sukní, poslala k nám zajímavý závan vůně, všichni jsme v tom teplém večeru větřili jak ohaři. Po jejich vystoupení mi starší synek udělal radost tím, že se šel do zákulisí bez ostychu zeptat, čím krásným ta krásná dáma voní. Kenzo. Ale které to mohlo být? Na které se v kamence vrhnout, pokud bude? Trochu sladké, trochu těžší, víc se mi už nevybaví. Je pravda, že této značce jsem se dřív nijak nevěnovala a pak ani nepátrala, ještě jsem nebyla správně poznamenaná :) Až teď se mi zalíbil vzorek L'Eau par Kenzo. Ale tato vůně to nebyla.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.04.08 22:29

Před pěti lety byla populární Flower by Kenzo. Je sladší a těžší.

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Uživatel je onlinezdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4735 příspěvků 12.04.08 22:39

Myslím, žes psala, že jsou s mákem dvě, tedy kromě té letní nové. Která tedy?

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 12.04.08 22:41

Sladší a těžší Kenzo by kromě Flower mohla být ještě Jungle Elephant nebo Kashaya, i když ta už tou dobou asi nebyla moc rozšířená.
Těch s mákem je několik, nejen dvě… V roce 2003 ovšem existovala jen původní Flower a ještě její verze Le Parfum.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Uživatel je onlinezdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4735 příspěvků 12.04.08 22:43

Jestlipak tyhle dvě, Elephant a Kashaya, jsou v kamenkách k mání. Zajímavé je, že ta vůně, ač těžší, byla v tom letním večeru moc krásná.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25881 příspěvků 12.04.08 22:45

To právě ty těžší vůně dokážou v létě vydat beze zbytku to nejlepší ze sebe! :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlinezdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4735 příspěvků 12.04.08 22:45

Ježiš, co mohli v 2003 prodávat v Budapešti? Ale klidně si to mohla ta dáma koupit venku, když byla z váženého ansámblu.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.04.08 22:56

I když je pravda, že těžší vůně se umějí nejlíp rozvinout v horku, Elephant bych označila za OPRAVDU těžký a dost sladký. Myslím, že je to nejtěžší vůně Kenza. Kashaya byla hezká, ale myslím, že v tom roce 2003 byl Flower by Kenzo hitovka - sama jsem ho tenkrát koupila v Duty Free na Grand Canarii, takže mu dávám největší šance…Později přibyla těžší a kořeněnější varianta Le Parfum, pak ještě nějaká orientální a nevím co ještě, ale ta původní Flower mne nedávno samotnou překvapila, jak se umí krásně rozležet…:)

Uživatel je onlinezdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4735 příspěvků 12.04.08 23:08

Chvíli budu celého Kenza přežvykovat a pak si ho budu muset koupit (nejdříve jednoho :)

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.04.08 15:58

Taky myslím, že to bude ta Flower. Sama ji teď mám a je perfektní. Je sladká, ale ne moc, těžká taky tak akorát. V horku si ji umím představit a taky si dobře pamatuji, že tehdy byla hodně oblíbená, nosila ji spousta mých kamarádek. Mně tenkrát nevoněla, byla jsem ještě „nevyzrálá“ a Flower na mě byla moc těžká. Dnes si v ní lebedím :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 15.04.08 16:09

Flower, ten puvodni prusvitny flakon s cervenym mackem, mi voni jako zapudrovana kytice, jestli Ti to, Zdensy, nejak ulehci patrani............

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.04.08 16:27

Přesně, taky cítím pudr a snad i ten vlčí mák??? Každopádně to byl opravdu velký trhák. Pamatuji si, že jedna kamarádka, kterou jsem chodila domů učit němčinu, vždy tak krásně voněla, a to kupodivu nebyly verze EdP ani EdT, měla pouze mlíčko a říkala, že nic jiného nenosí. Vždy se tím jen namazala a voněla úžasně.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Uživatel je onlinezdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4735 příspěvků 15.04.08 16:29

V neděli jsem si objednala vlčí máky, dnes odpo jsem vyzvedla na poště, bylo to na slepáka, ale JE TO ONO!!! PaneBože jak mně to voní, nádhera, náš mladý většinou nad vším ohrnuje nos, ale prohlásil, že tohle je zatím to nejlepší, co mám. Jindy se omezoval na komentář „máš lepší“. Ještě hodím testík na jeho otce :D Nechápu, jak jsem mohla dřív nad Kenzem ohrnovat nos, házela jsem ho do stejného pytle jako Avony a Yves Rocher, Kenzo Flower je fakt úžasná!!! Lepší vůni než Flower už Kenzo nemůže mít, nebo ano??? :)

Uživatel je onlinezdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4735 příspěvků 15.04.08 16:33

A jdu hledat novou ikonku))) Přišla mi třicítka, štíhlý flakónek je vážně povedený.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 15.04.08 16:50
zdensy píše:
V neděli jsem si objednala vlčí máky, dnes odpo jsem vyzvedla na poště, bylo to na slepáka, ale JE TO ONO!!! PaneBože jak mně to voní, nádhera, náš mladý většinou nad vším ohrnuje nos, ale prohlásil, že tohle je zatím to nejlepší, co mám. Jindy se omezoval na komentář „máš lepší“. Ještě hodím testík na jeho otce :D Nechápu, jak jsem mohla dřív nad Kenzem ohrnovat nos, házela jsem ho do stejného pytle jako Avony a Yves Rocher, Kenzo Flower je fakt úžasná!!! Lepší vůni než Flower už Kenzo nemůže mít, nebo ano??? :)
:) Nemá. Flower je nejlepší :) I když Amour taky není špatný…Flower je zajímavá vůně. Jak psala Klubko, kdysi mi taky nevoněla, když ji měly všechny, ale asi před dvěma lety jsem si ji koupila včetně tělového mléka a nemohla ji přestat nosit…:)

Koupila sis edt nebo edp ?

A mimochodem - pokaždé v Duty Free na letišti okukuju sadu miniatur Kenzo - tentokrát bude moje !:)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist