Kenzo L’Eau Par Kenzo Eau Indigo Pour Femme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 14.06.09 16:19
Kenzo L’Eau Par Kenzo Eau Indigo Pour Femme
  • bergamot, mandarin, jasmine, orange blossom, ylang ylang, tonka bean and amber
  • smyslně květinová
  • i v pánské verzi

Je již nějakou dobu v obchodech, Ada má na obě verze recenzi. Zmiňuji ji proto, že jsem ji již dvakrát vyzkoušela a voní příjemně, nekonfliktně - pokud něco takového hledáte. Na mé kůži voní lehce pudrově, jasmínově a ambrově (druhá zkoušející pudr necítila). Byla jsem v ní sportovat a krásně se rozvoněla - tím pudrem. Je opravdu lehká.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 14.06.09 17:55

..je nádherná(viz „co jste dnes zkoušely“..).
Ale já bych brala mnohem silnější grády!!! - má docela slabou intenzitu… :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5765 příspěvků 14.06.09 18:41

Já jsem ji teda nezkoušela, ale kolegyně si pochvalovala, že je moc krásná. Taková pudrová.. Jen ta cena se jí moc nelíbila, brala by nějakej tester.. :)

Na poličce 57 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

Fleur  14.06.09 21:11

Zkoušela jsem na papírek, docela se mi líbila, ale ne tak moc, abych ji musela dát na ruku.

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 14.06.09 21:38

Zkoušela jsem dámskou verzi a na mě teda drží jak přibitá. Je pěkná, řekla bych, že voní jako nějaký dětský krém s troškou pudru a po vyvonění je cítit jemný orientální základ. Soulasím s tím, že je nekonfliktní. Kdyby mi ji někdo dal, voněla bych se s ní na spaní. Na běžné nošení je na mě málo originální.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 16.06.09 22:45

Na začátku pudr.. docela hezká.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 17.06.09 08:48

Tak jsem vyzkoušela včera bohužel nic :? :( ani jsem ji na sobě necítila.

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5765 příspěvků 17.06.09 18:27

Stříkla jsem si ji na zápěstí a zapomněla na ni. Po nějaké době jsem zálibně čichala k ruce. Mmmmm - ta je docela pěkná, pudrová, nerušivá.. Co to jenom je?.. Po 10 minutách: Už vím - to nové Kenzo! :lol: Asi si začnu popisovat i ruce.

Na poličce 57 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 17.06.09 18:29

Kdyby mi ji někdo podaroval, zlobit se určitě nebudu :) . Je to taková čisťoučká krémová vůně.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 20.06.09 10:38

Pro mě nejlepší novinka za posledních pár měsíců (spolu s N. R. Essence). Kdyby mi ji tak někdo chtěl koupit… :D

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 20.06.09 14:40

Příjemná, lehká, hezká. Na mně ovšem málo úchylná, zkrátka se mi nezdá ničím jedinečná :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 22.06.09 14:45

Na začátku docela slabá, pudrová, pěkná. Potom vanilka s nějakým ostřejším kořením nebo květinami, až mě začlo štípat v nose. Nevím proč se mi vybavil Diesel ++ který nesnáším. Tato kombinace mi bohužel zvedla žaludek. Asi si budu muset jít umýtt ruku. Pořád se snažím to vydržet, a počkat jak se vyvine dál, to ostré už se zmírňuje, ale fakt se mi dělá špatně. Možná jsem na sebe šplíchla moc velkou dávku. A drží jak přibitá.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 08.07.09 14:15

… nemohu si pomoci: Takto by voněl „Addict Light“, kdyby existoval! (tím chci vyjádřit podobu s imaginární odlehčenou verzí Addictu samotného, nikoli podobu s Addict Eau Fraiche či s kterýmkoli z Addictů 2 …)

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 08.07.09 16:26

A to je pozitivní nebo negativní zpráva? 8)

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 08.07.09 16:38

… jak pro koho :) - pro mne spíše negativní, Addict moc nemusim - dost sladký … Eau Indigo vnímám o něco lépe, je pěkná, ale pro mě přesto jen na to jedno vyzkoušení - už nyní vím, že pokud bych si ji pořídila, velmi brzy by mi začal lézti na nervy onen lineární nasládlý tón, kterým mi Addict připomíná … můj postoj k vůni je tedy čistě neutrální - netoužím, ale ráda potkám - je to líbivka, je celkem pěkná, ale mě osobně nechává naprosto chladnou :wink:

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist