Kenzo L’Eau Par Kenzo Eau Indigo Pour Femme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 14.06.09 16:19
Kenzo L’Eau Par Kenzo Eau Indigo Pour Femme
  • bergamot, mandarin, jasmine, orange blossom, ylang ylang, tonka bean and amber
  • smyslně květinová
  • i v pánské verzi

Je již nějakou dobu v obchodech, Ada má na obě verze recenzi. Zmiňuji ji proto, že jsem ji již dvakrát vyzkoušela a voní příjemně, nekonfliktně - pokud něco takového hledáte. Na mé kůži voní lehce pudrově, jasmínově a ambrově (druhá zkoušející pudr necítila). Byla jsem v ní sportovat a krásně se rozvoněla - tím pudrem. Je opravdu lehká.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 14.06.09 17:55

..je nádherná(viz „co jste dnes zkoušely“..).
Ale já bych brala mnohem silnější grády!!! - má docela slabou intenzitu… :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5743 příspěvků 14.06.09 18:41

Já jsem ji teda nezkoušela, ale kolegyně si pochvalovala, že je moc krásná. Taková pudrová.. Jen ta cena se jí moc nelíbila, brala by nějakej tester.. :)

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Fleur  14.06.09 21:11

Zkoušela jsem na papírek, docela se mi líbila, ale ne tak moc, abych ji musela dát na ruku.

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 14.06.09 21:38

Zkoušela jsem dámskou verzi a na mě teda drží jak přibitá. Je pěkná, řekla bych, že voní jako nějaký dětský krém s troškou pudru a po vyvonění je cítit jemný orientální základ. Soulasím s tím, že je nekonfliktní. Kdyby mi ji někdo dal, voněla bych se s ní na spaní. Na běžné nošení je na mě málo originální.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 16.06.09 22:45

Na začátku pudr.. docela hezká.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 17.06.09 08:48

Tak jsem vyzkoušela včera bohužel nic :? :( ani jsem ji na sobě necítila.

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5743 příspěvků 17.06.09 18:27

Stříkla jsem si ji na zápěstí a zapomněla na ni. Po nějaké době jsem zálibně čichala k ruce. Mmmmm - ta je docela pěkná, pudrová, nerušivá.. Co to jenom je?.. Po 10 minutách: Už vím - to nové Kenzo! :lol: Asi si začnu popisovat i ruce.

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 17.06.09 18:29

Kdyby mi ji někdo podaroval, zlobit se určitě nebudu :) . Je to taková čisťoučká krémová vůně.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 20.06.09 10:38

Pro mě nejlepší novinka za posledních pár měsíců (spolu s N. R. Essence). Kdyby mi ji tak někdo chtěl koupit… :D

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 20.06.09 14:40

Příjemná, lehká, hezká. Na mně ovšem málo úchylná, zkrátka se mi nezdá ničím jedinečná :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 22.06.09 14:45

Na začátku docela slabá, pudrová, pěkná. Potom vanilka s nějakým ostřejším kořením nebo květinami, až mě začlo štípat v nose. Nevím proč se mi vybavil Diesel ++ který nesnáším. Tato kombinace mi bohužel zvedla žaludek. Asi si budu muset jít umýtt ruku. Pořád se snažím to vydržet, a počkat jak se vyvine dál, to ostré už se zmírňuje, ale fakt se mi dělá špatně. Možná jsem na sebe šplíchla moc velkou dávku. A drží jak přibitá.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 08.07.09 14:15

… nemohu si pomoci: Takto by voněl „Addict Light“, kdyby existoval! (tím chci vyjádřit podobu s imaginární odlehčenou verzí Addictu samotného, nikoli podobu s Addict Eau Fraiche či s kterýmkoli z Addictů 2 …)

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 08.07.09 16:26

A to je pozitivní nebo negativní zpráva? 8)

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 08.07.09 16:38

… jak pro koho :) - pro mne spíše negativní, Addict moc nemusim - dost sladký … Eau Indigo vnímám o něco lépe, je pěkná, ale pro mě přesto jen na to jedno vyzkoušení - už nyní vím, že pokud bych si ji pořídila, velmi brzy by mi začal lézti na nervy onen lineární nasládlý tón, kterým mi Addict připomíná … můj postoj k vůni je tedy čistě neutrální - netoužím, ale ráda potkám - je to líbivka, je celkem pěkná, ale mě osobně nechává naprosto chladnou :wink:

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist