Klasický Dior

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra  22.11.07 17:39

Holky, co se trochu vyznáte, zajímalo by mě, kde se dají sehnat klasické parfémy od Diora, zaujal mě parfém Dior Dior z roku 1976 (konvalinky, narcis a dřevo - to by bylo něco pro mě :)), podle všeho by se měl pořád vyrábět, ale nevím kde se dá sehnat, ani na internetových parfumeriích se mi ho nepodařilo najít. Nebo se prodává jenom v buticích jako exkluzivní Chanely? A pokud jo, myslíte, že bude případně k dostání v pražském butiku Dior? Díky!

Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 22.11.07 17:51

Skus zadat „dior dior“ do vyhladavania na http://perfumesmellinthings.blogspot.com/ (Marina je odbornicka na Diora) O Dior-Dior pise tu: http://perfumesmellinthings.blogspot.co … -draw.html

Vyzera to tak, ze Dior Dior sa uz nevyraba. Ani na Perfumed Court ho nemaju. Zo starych Diorov su to Diorling a Diorama, co este dostat, ale zda sa, ze len v Diorovom butiku v Parizi, pochybujem, ze v Prahe. V kazdom pripade tam mozes zavolat.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.11.07 18:06

V butiku Diora na Via Condotti v Římě mají celou řadu parfémů od Diora, které byly buď limitky nebo se už nevyrábějí nebo se z nějakého důvodu nikdy neprodávaly masově. Mají podobné jednoduché lahvičky jako Serge Lutens - vždycky tam na ně chodím - jednotná cena za 50 ml - 100 Euro…ale některé nemají chybu…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Dior
Znalkyně 251 příspěvků 22.11.07 23:22
Petra píše:
Holky, co se trochu vyznáte, zajímalo by mě, kde se dají sehnat klasické parfémy od Diora, zaujal mě parfém Dior Dior z roku 1976 (konvalinky, narcis a dřevo - to by bylo něco pro mě :)), podle všeho by se měl pořád vyrábět, ale nevím kde se dá sehnat, ani na internetových parfumeriích se mi ho nepodařilo najít. Nebo se prodává jenom v buticích jako exkluzivní Chanely? A pokud jo, myslíte, že bude případně k dostání v pražském butiku Dior? Díky!
http://www.natperfume.com/Magasin/index … dProd=1296 tu som našla aspon miniaturku DIOR DIOR… a ak je miniaturka tak je určite aj veľká.
Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 22.11.07 23:32

44 Euro za mini…zrejme je sa ta vona fakt uz nevyraba a preto je tak draha.

Ak clovek dostatocne trpezlivo sleduje Ebay, tak zozenie cokolvek, aj velky flakon Dior Dior, ale milovnicky vintage parfumov/flakonov vyzenu cenu do zavratnych vysok…

Dior
Znalkyně 251 příspěvků 22.11.07 23:38

…ja zbieram DIOR a skutočne za niektore kusky som dala nekresťanske prachy…ešte že to manžel nevie

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 23.11.07 00:39

Vsak naco by potreboval to vediet? ;)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 23.11.07 07:49

Můj muž si taky myslí, že ty hromady vzorků, co mi chodí jsou zadarmo… Vzdělání není nikdy zadarmo, že?! :P

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Dior
Znalkyně 251 příspěvků 23.11.07 09:38

…ale ten nádherný pocit keď pride baliček z vysnívaným flakonom stojí za to…aj keby som týždeň mala jesť suche rožky:-D

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 23.11.07 09:47

Mně tvrdili, že Diorling už se nevyrábí, ale jestli jste ho někde ve světě viděly, tak to se taky musím podívat a zakoupit. Vzdělání opravdu není zadarmo.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Dior
Znalkyně 251 příspěvků 23.11.07 14:04

http://dior.a88.ru/…diorling.jpg

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 23.11.07 22:07

Diorling sa vyraba, ale dostat ho len v Diorovom butiku na Avenue Montaigne v Parizi, spolu s Dioramou. (A este v Harrod`s v Lon­dyne.) Mozno ked tam zavolas a nadiktujes cislo kreditky, tak ti ho predaju. http://perfumesmellinthings.blogspot.co … orama.html

Dior, Marina z PST je tvoja krvna skupina, tiez posadnuta Diorom.

Dior
Znalkyně 251 příspěvků 24.11.07 16:49

DIOR je už v mojom prípade choroba:-D

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist