Klasický Dior

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra  22.11.07 17:39

Holky, co se trochu vyznáte, zajímalo by mě, kde se dají sehnat klasické parfémy od Diora, zaujal mě parfém Dior Dior z roku 1976 (konvalinky, narcis a dřevo - to by bylo něco pro mě :)), podle všeho by se měl pořád vyrábět, ale nevím kde se dá sehnat, ani na internetových parfumeriích se mi ho nepodařilo najít. Nebo se prodává jenom v buticích jako exkluzivní Chanely? A pokud jo, myslíte, že bude případně k dostání v pražském butiku Dior? Díky!

Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 22.11.07 17:51

Skus zadat „dior dior“ do vyhladavania na http://perfumesmellinthings.blogspot.com/ (Marina je odbornicka na Diora) O Dior-Dior pise tu: http://perfumesmellinthings.blogspot.co … -draw.html

Vyzera to tak, ze Dior Dior sa uz nevyraba. Ani na Perfumed Court ho nemaju. Zo starych Diorov su to Diorling a Diorama, co este dostat, ale zda sa, ze len v Diorovom butiku v Parizi, pochybujem, ze v Prahe. V kazdom pripade tam mozes zavolat.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.11.07 18:06

V butiku Diora na Via Condotti v Římě mají celou řadu parfémů od Diora, které byly buď limitky nebo se už nevyrábějí nebo se z nějakého důvodu nikdy neprodávaly masově. Mají podobné jednoduché lahvičky jako Serge Lutens - vždycky tam na ně chodím - jednotná cena za 50 ml - 100 Euro…ale některé nemají chybu…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Dior
Znalkyně 252 příspěvků 22.11.07 23:22
Petra píše:
Holky, co se trochu vyznáte, zajímalo by mě, kde se dají sehnat klasické parfémy od Diora, zaujal mě parfém Dior Dior z roku 1976 (konvalinky, narcis a dřevo - to by bylo něco pro mě :)), podle všeho by se měl pořád vyrábět, ale nevím kde se dá sehnat, ani na internetových parfumeriích se mi ho nepodařilo najít. Nebo se prodává jenom v buticích jako exkluzivní Chanely? A pokud jo, myslíte, že bude případně k dostání v pražském butiku Dior? Díky!
http://www.natperfume.com/Magasin/index … dProd=1296 tu som našla aspon miniaturku DIOR DIOR… a ak je miniaturka tak je určite aj veľká.
Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 22.11.07 23:32

44 Euro za mini…zrejme je sa ta vona fakt uz nevyraba a preto je tak draha.

Ak clovek dostatocne trpezlivo sleduje Ebay, tak zozenie cokolvek, aj velky flakon Dior Dior, ale milovnicky vintage parfumov/flakonov vyzenu cenu do zavratnych vysok…

Dior
Znalkyně 252 příspěvků 22.11.07 23:38

…ja zbieram DIOR a skutočne za niektore kusky som dala nekresťanske prachy…ešte že to manžel nevie

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 23.11.07 00:39

Vsak naco by potreboval to vediet? ;)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 23.11.07 07:49

Můj muž si taky myslí, že ty hromady vzorků, co mi chodí jsou zadarmo… Vzdělání není nikdy zadarmo, že?! :P

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Dior
Znalkyně 252 příspěvků 23.11.07 09:38

…ale ten nádherný pocit keď pride baliček z vysnívaným flakonom stojí za to…aj keby som týždeň mala jesť suche rožky:-D

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 23.11.07 09:47

Mně tvrdili, že Diorling už se nevyrábí, ale jestli jste ho někde ve světě viděly, tak to se taky musím podívat a zakoupit. Vzdělání opravdu není zadarmo.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Dior
Znalkyně 252 příspěvků 23.11.07 14:04

http://dior.a88.ru/…diorling.jpg

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 23.11.07 22:07

Diorling sa vyraba, ale dostat ho len v Diorovom butiku na Avenue Montaigne v Parizi, spolu s Dioramou. (A este v Harrod`s v Lon­dyne.) Mozno ked tam zavolas a nadiktujes cislo kreditky, tak ti ho predaju. http://perfumesmellinthings.blogspot.co … orama.html

Dior, Marina z PST je tvoja krvna skupina, tiez posadnuta Diorom.

Dior
Znalkyně 252 příspěvků 24.11.07 16:49

DIOR je už v mojom prípade choroba:-D

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist