Kleště na vlasy - video

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 15.06.13 10:03
Kleště na vlasy - video

Pěkně prosím, nemá to někdo doma nebo neví, kde to pořídit? I venku?
 http://www.prozeny.cz/…asech-jde-to

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Marica
Parfémová maniačka 544 příspěvků 15.06.13 10:39

@chavah třeba tady a nebo si zadej do vyhledavače - trojkulma

Na poličce 12 parfémů 6 miniatur 22 odstřiků 66 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 15.06.13 10:43
@Marica píše:
@chavah třeba tady a nebo si zadej do vyhledavače - trojkulma

Jé, to jsi moc hodná, děkuju! :kytka: :kytka: :hug: :hug:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 15.06.13 19:27

@chavah Ty mi čteš myšlenky, zrovna tohle taky hledám.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 15.06.13 19:34

Už jsem je objednala na Parfums ! Mají tam Babyliss za slušnou cenu.Pochopitelně s kódem na slevu!

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 15.06.13 19:40

Já musím vymyslet ten průměr, jsou různé velikosti, které vykouzlí různě velké vlnky.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 22.09.14 15:10

teda holky to vypadá krásně!
Já si před pár týdny pořídila právě Babyliss Pro perfect curl. Je skvělý, ale potřebovala bych na ni trochu delší vlasy, jinak mi ty lokny přistanou moc blízko hlavě a ta se mi opticky zvětší, že pak vypadám jak květák :roll:
Ale jinak jsem spokojená, automatické navíjení a časovač nemají chybu.

A už tu trojkulmu někdo máte? Vypadá to, že se s tím pracuje velmi rychle, ale nejsou potom prameny vlasů divně, až nepřirozeně, stejnoměrné?

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Gosh
Parfémová maniačka 559 příspěvků 02.10.14 17:13

@Slimek
Ty máš tu kulmu Babyliss Pro Curling Iron MiraCurl, ktorá automaticky natáča pramienky vlasov?
 http://www.belora.sk/…ling-machine

Vyzerá to fantasticky a rýchle na použitie, ja mám rovné a dosť dlhé vlasy - do spodnej 3/4 chrbta a občas by to chcelo zmenu, ale kulmovať to komplet sa mi nechce.
Túto kulmu som si nekúpila, pretože sa tam nezmestí veľa vlasov z videí to vyzerá, že nakulmuje pomerne tenký prameň v dĺžke max 25 cm, a to mne nestačí. Alebo by som to nemusela kulmovať po mini pramienkoch. Keby som mala kratšie vlasy, asi by to bolo skvelé riešenie. Tá cena je tiež dosť vysoká.
Takže zvažujem tu trojkulmu a privítam skúsenosti a názory.

Na poličce 103 parfémů 3 miniatury 57 odstřiků 111 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 02.10.14 19:58

@Gosh ano, mám kulmu s automatickým navíjením pramenů, nevím, jestli je víc druhů, já mám Babyliss pro Perfect curl, tuto: 

Pořídila jsem za 1700,–Kč.
A, ano je to fantastická věcička :D
Též je mi cocela zatěžko nakulmovat celou hlavu a právě proto si teď spíš dělám jen sem tam pramen zvrchu a to ještě jen na koncích vlasů, což vypadá opravdu hezky a přirozeně.

Jestli máš tak dlouhé vlasy, tak bych to nezatracovala. Právě pro takové, je to, si myslím, naprosto to pravé ;)

Gosh
Parfémová maniačka 559 příspěvků 02.10.14 21:31

@Slimek ďakujem za reakciu…to je polovičná cena, než to, čo som našla ja.

Čo sa týka dlhých vlasov, práveže vo všetkých videách natáčajú skôr kratšie vlasy a v pomerne tenkých pramienkoch.. aby sa tam zmestil môj prameň aspoň z 2/3 dĺžky, myslím, že by musel byť veľmi tenký.
No nechcem vyhodiť 120 eur za niečo, čo možno nebudem používať.

A s tou trojkulmou buď natočiť celú hlavu alebo vôbec.
Musím si to premyslieť. Prípadne objednám u niekoho v rodine ako vianočný darček. :)

Na poličce 103 parfémů 3 miniatury 57 odstřiků 111 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 03.10.14 09:24

@Gosh aha, já než jsem si ji koupila, tak jsem naopak nacházela samá videa s dlouhými vlasy ..např. tady (koukni na finální výsledek od 7min :-O ) a po vyzkoušení musím říct, že na kratší vlasy to není úplně ono. V tom videu dělá ty pramínky opravdu malé, já je dělám určitě větší, na takovou piplačku nemám trpělivost, ale kapacita návinu je samozřejmě omezená.
Tak či tak jsem ráda, že tu kulmu mám, občas se hodí a lokny vytváří opravdu pěkné a velmi snadno.
Ta trojkulma dělá vlnky, ne lokny. Proto bych ji časem též ráda pořídila :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist