Kleštičky na řasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 09.12.09 06:59
Kleštičky na řasy

Jsem už trochu bezradná… kleštičky na řasy používám denně. Koupila jsem si v Sephoře kleštičky a ihned jsem se informovala, zda mají náhradní gumičky do nich. Měli, ovšem v té době, pak se přestaly vyrábět.
Jak to děláte vy? Dají se někde sehnat kleštičky, do kterých by měli i náhradní gumičky?
Díky moc

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Katka
Učednice 175 příspěvků 09.12.09 07:36

Kleštičky sice nepoužívám, ale náhodou jsem na ně narazila v sortimentu Profimed, jsou to kleštičky od Tweezerman a prodávají k nim i náhradní polštářky..měli by být k dostání i na jejich webovkách :wink:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

barbucha  09.12.09 08:51

Kupuju po čase nový, taky se bez nich neobejdu…teď mám od Lancome, a dobrý.
Doporučuju vyzkoušet řasenku Helena Rubinstein - jediná , která skutečně (ač to inzeruje kde kdo) řasy taky sama natočí. Jak to dělá, nevím, ale funguje .

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 09.12.09 13:58

Já mám kleštičky obyčejný z drogerie, neznačkové a náhradní gumičky do nich kupuju taky v obyč. drogerii (DM, Rossmann) a vždycky seděly. Mívají to u štětců, pinzet a pod.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 09.12.09 14:26

Já mám klešničky Made in Ťaman za 39,– a jsou taky dobrý. Až začnou zlobit, koupím nové :mrgreen: .

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 09.12.09 19:16

Já se v DM koukala a nikde jsem je neviděla…

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 09.12.09 19:51
barbucha píše:
Kupuju po čase nový, taky se bez nich neobejdu…teď mám od Lancome, a dobrý.
Doporučuju vyzkoušet řasenku Helena Rubinstein - jediná , která skutečně (ač to inzeruje kde kdo) řasy taky sama natočí. Jak to dělá, nevím, ale funguje .

Můžu vědět, jak se řasenka od HR přesně jmenuje? Určitě jich je víc druhů a jsou asi dražší, tak abych to nepopletla. Ráda bych ji vyzkoušela.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23752 příspěvků 09.12.09 19:59

:oops: Nikdy jsem kleštičky nezkusila. Určitě bych se s nimi zranila. :twisted:

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Zavan smradu
Znalkyně 263 příspěvků 09.12.09 20:01
Dalia píše: :oops: Nikdy jsem kleštičky nezkusila. Určitě bych se s nimi zranila. :twisted:

:twisted: fiha, vestica…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 09.12.09 20:31

já mám kleštičky za 17.- včetně časopisu :lol: asi před 2 měsíci tam byly jako příloha zdarma, tak jsem časák koupila kvůli nim.. a taky dobrý, zatím drží!! řasy i kleštičky :wink:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 10.12.09 09:03
Dalia píše: :oops: Nikdy jsem kleštičky nezkusila. Určitě bych se s nimi zranila. :twisted:
Kup si nějaké levné a zkus to.. Na natočených řasách vypadá řasenka mnohem lépe :wink: .

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23752 příspěvků 10.12.09 09:51

… nehrozí nějaké skřípnutí oka, či vydloubnutí … nebolí to s těma kleštěma? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 10.12.09 10:13

Já jsem to taky nikdy nezkoušela a trochu se toho bojím, protože si pamatuju, že asi před 20 lety si jedna moje kamarádka touhle věcí doslova ucvakla řasy…Fakt je, že to bylo ještě za bolšánů a kleštičky byly jistě trochu pochybné kvality, ale přesto mě to trochu děsí. Nemůže se stát něco podobného?

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23752 příspěvků 10.12.09 10:51

Ano, my se bojíme …

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 10.12.09 11:40

:lol: Kdo ví jakýma kleštičkama to kamarádka natáčela. Na kleštičkách jsou měkké gumičky, takže uštípnutí nehrozí.
A pracovat s nimi není nic složitého. Kleštičky přiložíte ke kořínkům horních řas, jemně zmáčknete a chvíli podržíte. Někdo mačká vícekrát a postupuje od kořínků ke konečkům, aby měly řasy pravidelný oblý tvar. To už neřeším. Stačí mi natočení u kořínků. Oko se opticky otevře.
Určitě se toho nebojte. Chce to jen trochu cviku :D .
Já se zase neumím tvarování obličeje bronzerem apod. Navíc většina pokusů s makeupem dopadla tak, že jsem to musela umýt, protože jsem vypadala jako maska :lol: . Pudr a korektor musí stačit.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist