Klouboučnictví v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 09.12.08 17:56
Klouboučnictví v Praze

Dámy, netušíte někdo, kde je v Praze kloboučnoctví? Vím jen o jednom na Újezdě, ale hledám další. Ideálně PÁNSKÉ.
 Děkuji

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 09.12.08 19:33

To na Újezdě taky znám, vždycky do něj nakukuji,ale zatím jsem se do žádného (kloboučku) neodvážila. Pánské oddělení - to nemám tušení.
Ale na netu jsem našla, že je nějaký obchod v Palladiu.
A co přesně máš v plánu koupit? To bude vánoční dárek?

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 09.12.08 22:17
Slimek píše:
To na Újezdě taky znám, vždycky do něj nakukuji,ale zatím jsem se do žádného (kloboučku) neodvážila. Pánské oddělení - to nemám tušení.

Kamarád chce klobouk. Dnes jsme byli právě na Újezdě a bohužel, nic, co by se mu (i mě) líbilo. Docela malý výběr.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 11.12.08 18:24

Zkus dole na Václaváku v pasáži Koruna je celkem nově otevřená prodejna Tonaku. Mají tak relativně veliký výběr.

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 10.07.09 15:30

jo, tak jsem to taky objevila, je to hned u výlezu z metra Můstek A dole, pak výstup z vestibulu směr Václavák a je to hned nad schodištěm do Bontolandu.

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 10.07.09 22:29
Širín píše:
Slimek píše:
Kamarád chce klobouk. Dnes jsme byli právě na Újezdě a bohužel, nic, co by se mu (i mě) líbilo. Docela malý výběr.

když už jsme u toho, mně osobně připadá v současnosti většina chlapů s kloboukem hrozně směšná…buď to neumají nosit, nebo to neumějí sladit s oblečením anebo mají na hlavě jakousi trapárnu a la Samer Issa (to není narážka na kamaráda Sirin, jen jsem se nad tím zamyslel, že pánský klobouk opravdu sluší málokomu, respektive málokdo k němu nosí i vše ostatní co je potřeba-kabát, oblek a hlavně vhodnou obuv, většina těch kdo to zkoušejí zůstane někde na půli cesty a výsledek je neveselý…) :lol:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Elena
Znalkyně 383 příspěvků 10.07.09 23:26

A mě se právě muži s kloboukem líbí. Samozřejmě, musí ho umět nosit. A když to umí, tak je to pecka.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist