KMS California

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martankol
Nováček 4 příspěvky 19.01.13 21:54
kms california

dobrý den/ahoj, mate zkušenosti s vlasovou kosmetikou kms california?..jes­tliano,tak jaké a jestli vubec stojí za to si od teto znacky neco koupit :))

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

emily
Nevyléčitelná závislačka 1780 příspěvků 20.01.13 22:10

z rady Free Shape:
Hot Flex -nemam nic proti chemii ale toto je moc, vlasy sa mi po nom mastili, mozno pre vysoky obsah alkoholu, ktory vysusoval vlasy aj pokozku hlavy a vobec nechranil vlasy, boli velmi znicene po jeho pouzivani.
Hot Flex Creme- dobre sa s nim pracuje vlasy drzi odolne proti vlhku, vadila mi len vona ako u vsetkych KMS produktov

rada Hair Play:

Paste UP - velmi silne tuziaci efekt, moze ist na aj suche aj mokre vlasy, akurat pri fenovani sa s nim tazke pracuje v mokrych vlasoch, pretoze ma tendenciu zlepovat ak sa to s nim prezenie, vlasy potom otazeju.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4177 příspěvků 25.01.13 09:38

Ja som chcela z KMS tento Makeover Spray. Čítala som naň výborné recenzie. Vraj slúži najmä ako suchý šampón. Bohužiaľ, je to v spreji, takže sa to nedá objednať na Slovensko.

http://www.lookfantastic.com/…0546953.html

Mám doma z KMS prípravok na objem, ktorý si dávam pred úpravou vlasou, má gélovú konzistenciu. Som s ním spokojná. Názov teraz neviem. Je z Add Volume rady. Pozerám, že zmenili obaly na výrobky.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist