Koho slavného jste potkali?

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Clarisse
Parfémová maniačka 617 příspěvků 30.06.13 21:56
Koho slavného jste potkali?

Dneska jsem na Zličíně v obchodním centru potkala modelku Kláru Medkovou s jejíma dvěma syny. Klára byla sportovně oblečená, celá značková, vezla sportovní kočár. Pár blonďatých chlupů stažených do culíku, nalíčená tak normálně. Čichala jsem nějakou voňavou stopu, která se nekonala. Normální holka, žádná sláva, kdybych nevěděla, že je to známá modelka, ani bych si jí nevšimla. Jó co dokážou fotografové a vizážisti......

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 01.07.13 13:02

Konkrétně na Zličíně se to ,,celebritami" jen hemží. Kdykoli tam jedu, někoho známého tam potkám ;) Naposledy tuším Michaelu Kuklovou.
Mám docela na toto štěstí, vlastně každou návštěvu Prahy někoho zahlédnu, ale asi je to spíš tím, že se hodně dívám po lidech… jak jsou oblečeni, učesáni, navoněni :D Můj doprovod si většinou nikoho nevšimne :lol:
Nedávno jsem viděla v Praze v O2 Aréně Lucii Borhyovou se synkem a bývalým manželem. Moc jí to slušelo, překvapilo mně jak je proti televizi drobounká. U nás ve městě potkávám pravidelně Světlanu Nálepkovou. Vždycky jí to strašně sluší, ty vlasy má nádherné!

Na poličce 16 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Frankie  01.07.13 13:12

Já jsem jednou potkala Annu K., překvapilo mě, jak je drobounká. Před pár lety jsem v jednom hotelu potkala Ilonu Csákovou, vypadala jak po velkém flámu :lol:.

Alena_In
sv. Parfema z Kecálburgu 3257 příspěvků 01.07.13 13:48

V Olomouci jsem kdysi potkala Hanu Maciuchovou, elegantně oblečená si to šlapala přes náměstí.
Loni v lednicko-valtickém areálu jsme potkali při výletě na kolách Vladimíra Javorského se skupinkou dalších lidí. Že to byl on, mi došlo tak minutu poté, co jsme odpověděli na jeho pozdrav. :oops:
V ostravském Avion shopping parku jsme potkali Jarka Nohavicu - přesně jak zpívá …nejlepší kafe je v Hypernově u rybiček… (seděl v kavárně u velkého akvária).
A manžel se v Praze u pisoárů potkal s Miroslavem Táborským. :mrgreen:

Na poličce 15 parfémů 5 miniatur 18 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 5 parfémů

VeniH
Nevyléčitelná závislačka 1250 příspěvků 01.07.13 13:56

Já kdysi v IKEA v Praze na Černém Mostě narazila na Veroniku Žilkovou v tamní restauraci. Měla nějakou ostře růžovou krátkou koženou bundu a byla drobná.

Jako malá jsem s kamarádkou zvonila na Karla Gotta, otevřel nám a předal fotky s podpisem :-)

V Gorazdově ulici (Praha 2), kde pracuju, se občas prochází herec Vladimír Kratina s malou dcerou :) a občas se tudy plouží zanedbaně vypadající „umělec“ Milan Knížák s nákupem v igelitce BILLA :poblion:

Příspěvek upraven 01.07.13 v 13:59

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

sarinenka  01.07.13 13:57
@Alena_In píše:
Loni v lednicko-valtickém areálu jsme potkali při výletě na kolách Vladimíra Javorského se skupinkou dalších lidí. Že to byl on, mi došlo tak minutu poté, co jsme odpověděli na jeho pozdrav. :oops:

My ho tam potkali taky 8o !!! Ano, byli na kolech, my vedle nich seděli v restauraci na zahrádce v Podivíně :D . Byl moc sympatický a taky slušně pozdravil a bavil se tím, jak se naše děti handrkovaly o venkovní kuželky :roll: :lol: .

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 01.07.13 14:41

Na posledním pánském srazu v Adrii seděla skoro po celou dobu u vedlejšího stolu Dana Morávková s manželem - nejenže zapalovala jednu cigaretu od druhé, ale navíc téměř nepřetržitě koukala k našemu (dvoj)stolu …vypadala, že by se docela ráda připojila :lol: .

Na poličce 49 parfémů 3 miniatury 14 odstřiků 104 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Clarisse
Parfémová maniačka 617 příspěvků 01.07.13 14:56

@Bridgett : Tak Lucii Borhyovou jsem potkala na Harfě taky! I s tím bývalým Nikem a jejich klučinou. Byl ještě na kočáru. Přesně jak říkáš, je malinká, hrozně drobounká a moc jí to slušelo. V televizi má takovou velikou hranatou hlavu, ale v reálu se mi moc líbila.

Stejně tak Alice Bendová . Tu jsem potkala opět na Zličíně, asi se to tam vážně schází :-). Je taky daleko drobnější a menší než vypadá v televizi. Moc jí to slušelo. Má krásný vlasy, hezky se usmívala a byla taková hrozně milá a v pohodě. Bavila se tam s nějakou známou u fontány, tak jsem ji důkladně prozkoumala.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 861 příspěvků 01.07.13 15:15

Včera jsem potkala Borise Hybnera a v reálu mi přišel,že působí mladším a drobnějším dojmem. To stejné před pár týdny Ladislav Frej. A loni na dovolené jsme bydleli v hotelu s Frydrichem ze zpravodajství a to bylo zvláštní, protože seděl v restauraci přímo proti mně a v jednom okamžiku jsem si uvědomila, že ho asi odněkud znám, vyloženě jsem ale z něho měla pocit, jako by si toho všiml a byl rád, že mi to konečně došlo, že je to někdo známý :mrgreen:

Na poličce 14 parfémů 11 miniatur 51 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 01.07.13 20:31

@VeniH Žilkovou jsem taky viděla naživo - dokonce jsem jí obsluhovala, po škole jsem krátce prodávala v Globusu značkové sportovní oblečení a ona tam sháněla džíny pro jednoho z těch jejích synů. Ale úplně jsem se jí lekla, byla taková zanedbaná, ledabyle oblečená, neupravená… holt máma na plný úvazek :mrgreen:

Jednou jako dítě jsem v Železné Rudě na Šumavě potkala Ladislava Mrkvičku. V Tescu na Národní mého oblíbeného herce Karla Heřmánka, byl elegantně oblečený, dlouhý tmavý kabát a krásně voněl :* :oops: Petra Hapku jsem potkala už dvakrát a pokaždé byl oblečený jako houmlesák :lol: Kostkovaný sako, béžový manšestráky, no fakt děs.
Před lety stál před naším oknem do ulice asi hodinu umělec Knížák a vybavoval se s nějakými známými, v té době měl pověstný copánek do půlky zad, důkladně jsme si ho tenkrát prohlédli :mrgreen:

Leoše Mareše jsem potkala několikrát, ale to bude asi tím, že od nás z města pochází.

Tyjo fakt potkám každou chvíli někoho, už si ani všechny nepamatuju, hned zapomenu, nebo taky ani nevím jak se dotyčný jmenuje, mám paměť spíš na tváře :oops: A to jako nejsem z Prahy a zase tak často se tam taky nevyskytuju!

Na poličce 16 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 3 parfémy

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 01.07.13 20:52

No, tak co bydlím ve městě, věčně potkávám Balogovou (nevím, jestli si tu hvězdu z první řady Superstar ještě někdo pamatujete) i s její vypečenou rodinkou. Často taky pana Stuchlíka z ČT, taky je v reálu mnohem menší a drobnější. Potom občas pana Náhlovského a jeden čas jsem potkávala i toho vysokého pěkného herce z úplných počátků Ordinace, jméno nevím, teď je v nějakém seriálu s Vilhelmovou na Primě. Působil nebo působí v Činoheráku. Tak to je fakt velkej fešák. Ale u nikoho jsem si nepamatovala, že by voněl. :D Jo a taky si vzpomínám na Zedníčkovou, když se natáčel díl soutěže O poklad Anežky České u nás na zámku.

Na poličce 27 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 94 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Náťa66
sv. Parfema z Kecálburgu 4264 příspěvků 01.07.13 21:08

Nechci se chlubit, ale na Pankráci se to hvězdami hemží :D
Asi to bude tím, že jsou nedaleko Kavčí Hory a ČT a mnoho z nich opravdu jezdí MHD :potlesk:
A v neposlední řadě Arkády, taky hodně navštěvované, takže z poslední doby :
skoro všichni herci, co točili nějaký ten seriál o obchoďáku (jmenoval se snad stejně ? :nevim: )
kdo mě ale opravdu překvapil, je Nikol Štíbrová, v televizi se mi vůbec nelíbí, ve skutečnosti vypadá mnohem lépe, dost často teď potkávám Libuši Švormovou, vždy je za dámu, ale tahá za sebou toho svého manžela, který je sice mladší, ale vidět to na něm není, dále dost často potkávám na Budějovické Zuzanu Bubílkovou, vypadá super, Petra Vacka, ten vypadá úplně stejně, no a když jsme sídlili ve Spálené ulici, tak jsme měli v baráku Ypsilonku, naproti hned v pasáži bar, takže Dejdar a spol, a ve dvoraně Nějaký exkluzivní kosmetický salon, takže Bočanová- nádherná, Hrubešová, Partyšová, všechny moc krásné.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Náťa66
sv. Parfema z Kecálburgu 4264 příspěvků 01.07.13 21:10

@kubacis
Zedníčková bydlela kousek od naší práce, pamatuji si ji, když chodila s malou Amálií v kočárku, moc hezká holka, vlastně obě.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5120 příspěvků 01.07.13 21:14

@Alena_In V Avionu potkávám Jarka Nohavicu poměrně často. Vypadá stejně jako v televizi a mnoho let pořád stejně. Jinak (je tomu už mnoho let) jsem v pařížském Louvru jela výtahem s Peterem Falkem (poručík Columbo). Vypadal velmi velmi mile, sympaticky a pořád se na nás (s přítelkyní) usmíval. Asi proto, že jsme se na něho culily jak přiblblé… :lol:

Příspěvek upraven 03.07.13 v 09:43

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

munu
sv. Parfema z Kecálburgu 3586 příspěvků 01.07.13 21:47
@Tana1112 píše:
@Alena_In V Avionu potkávám Jarka Nohavicu poměrně často. Vypadá stejně jako v televizi a mnoho let pořád stejně…

Taky jsem ho tam hodněkrát potkala, opravdu to byla jeho oblíbená kavárna. Kavárna je ale fuč a Nohavicu jsem od té doby neviděla.

Jinak Balogovou společně se Sámerem jsem ten rok, co vyhráli, potkala v Děčíně na zámečku.
A protože návštěva ostravské Stodolní je téměř povinností pro každou celerbritu, tak tam se dá něco najít téměř denně :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

6 důvodů, proč vám nefunguje krém proti celulitidě

Koupila jste si krém proti celulitidě, který doporučuje 9 z 10 žen, ale vám prostě nefunguje? Nepřiklánějte se hned k té desáté a nejdříve se zamyslete, jestli neděláte jednu z následujících chyb.

Celý článek »
TOPlist