Podobná vůně Kokai Oui-Non

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Merienn
Nováček 1 příspěvek 11.02.12 17:32
Kokai oui non

Prosím poradte podobnú vôňu ako bol oranžový Kokai oui non,ďakujem

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

dejna_149
Nováček 3 příspěvky 15.04.12 01:25

Podobnou vůni neznám, ale dnes jsem od manžela dostala 100ml flakon právě oranžového KOOKAI OUI-NON. Bohužel moje zklamání bylo velké-toužím marně po tom žlutém z r. 1996 :-(.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3620 příspěvků 15.04.12 13:06

@dejna149
To musí být hrozný zklamání, dostat oranžovej místo žlutýho, a za takový peníze! Dejno, já jsem po žlutém taky dlouho toužila, ale po čase sledování arome jsem začala hodně zkoušet a už mi tak nechybí, našla jsem si to, co se mi na něm líbilo, jinde (Bvlgari The Vert Extreme) a za míň peněz, než se tyhle dneska už poklady prodávají. Doporučuju jít dál. Taky jsem si to dříve neuměla představit.

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

dejna_149
Nováček 3 příspěvky 16.04.12 08:45

Jojo, já vím, že dakrát do stejný řeky… Je to spíš nostalgie po „starých“ časech :-)). Asi to tak má být, že s určitým obdobím se pojí jisté vůně (koneckonců jsou to nejtrvalejší vjemy!). Tak teď už taky pokukuji po novince (bohužel nikterak levnější) Veneta bottega vůni ;-))

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3620 příspěvků 17.04.12 00:03

Jojo, život musí jít dál :)

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 17.04.12 07:59

žltý Kookai ešte mám doma, pamätám ako som ho neuvážlivo používala ako osviežovač vzduchu :zed:

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

dejna_149
Nováček 3 příspěvky 17.04.12 08:07

8o :evil: 8o :evil: … není to už zločin???!!! :mrgreen:

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist