Kolemdoucí a jejich vůně..........

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gazelka
Učednice 105 příspěvků 07.09.07 09:25

Už se Vás stato, že kolem prošla žena či dívla a ucítila jste nádhernou vůni??

Mě se to stalo 2×.

Jednou jsem seděla v autobude a ucítila jsem na staršá ženě krásný parfém, tak jsem se zeptala........byl to cK Eternity:-)
Paní byla milá a v pohodě mi odpověděla.

A po druhé to bylo na srazu a kamarádka krásně voněla Lacoste Pour Femme…od té doby ji také mám.

Mě se ještě nikdo nezeptal jen tedy muži.

Ale velice ráda , bych odpověděla.

Ikdyž někdo se bojí, oslovit neznámou ženu.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 07.09.07 19:46

Aj moj najnovsi vonavy objav sa spaja prave s tym, ze som ho zavonala na jednej kamaratke v buse…bol to R. Lauren, ale viac mi nepovedala -
zabudla nazov (podla opisu biela krabicka) … tak ju nenapadne otravujem mailami a sms -kami, kvoli tomu nazvu :-) (este sa nozvala) :-(

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 07.09.07 19:52

Ralph Lauren bílá krabička? Koukni sem: http://ada.konicky.net/…/obrazky.php … h%20Lauren

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

kotu
Učednice 46 příspěvků 08.09.07 08:56

estelle: tak tohle se mi přesně stalo s pánskou vůní. No, a když jsem se ptala, tak prý černý válec a koupil ho v Douglasu. Nenapadá vás něco? Já jsem myslela Emporio Armani, ale ten jsem zkoušela a moc se mi to nezdálo…

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 08.09.07 13:07

Ada, to som urobila hned ako som sa dostala k pc :-) mam tvoje obrazky v zalozkach - este mi povedz ako sa k nim dostanem normalnou cestou - nie cez link…uz sa ta to chcem spytat davno…No a vymamila som od kamosky co je to - a je to Romance. Recenzie nie su moc priaznive, ale ja mam svojsky nos :-)!

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 08.09.07 13:09

Kotu - ahoj :-))) Ak si citila sladkastu (malinko zzenstelu) korenenu vonu s mandarinkou a mala si pri tom pocit…ze by si po nom „chňapla“ :-) - mohol by to byt Code.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.09.07 14:34

Estelle: normální cestou to nejde, protože nikde link zatím není, dám ho někam na hlavní stranu databáze :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 08.09.07 15:48

Ada - to bude fajn. Dik :)

kotu
Učednice 46 příspěvků 08.09.07 19:51

estelle: no vzhledem k tomu, že to bylo na svatbě a onen voňavý byl ženich a ještě příbuznej, podobný pocit se nedostavil:-)))))), ale určitě očuchám:-)))

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

blebleska
sv. Parfema z Kecálburgu 2146 příspěvků 09.09.12 10:49

Už několikrát se mi stalo, že za mnou přišla zákaznice a velmi pěkně voněla. Akorát mi bylo blbé se zeptat, co to je za vůni. Příště se zeptám a ještě ji tím i potěším :-). Tento týden jsem jsem měla sraz s kamarádkou a okolo ní pěkný obláček vůně. Přišlo mi to jako něco kokosového a světe div se, vytáhla bílou Pur Blancu :lol: … Jí ta vůně prostě sedí.

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 177 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist