KOLIK???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 06.10.10 23:06
KOLIK???

Čili: kolik toho na sebe nalejt?
Dneska jsem to prý přehnala s Opiem (jako s voňavkou!), říkala kamarádka v divadle a je fakt, že pán vedle mne si po přestávce přesedl. Ale možná chtěl jen sedět jinde.
Mně nepřijde, že jsem se zlila moc, cítím to jen malinko…jak to poznám, že už „hrnečku dost“?

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 06.10.10 23:39

no, s týmto mám problém veľký: zvyknutá som bola navoňať sa raz za čas, keď som si na to spomenula, no posledný rok sa mi všetko zdá málo silné. Doteraz som sa riadila tým, že pokiaľ vôňu na sebe znesiem ja, znesie ju aj okolie (ak ju vôbec ucíti - bývam niekedy na vône dosť háklivá a neznesiem toho veľa). No nedávno som sa celkom pekne zliala s Aqaba Spring. Stále som ju na sebe necítila, až som skončila po 20 strekoch v MHD a reakcie boli dosť zvláštne. Mala som dojem, že sa nemôžem pohnúť bez toho, aby sa okamžite niekto mojím smerom neotočil a nezačal oňuchávať. moji známi ako vždy taktne mlčali - vo všeobecnosti ľudia v mojom okolí nikdy nekomentovali žiadnu z mojich vôní, a tým je odhadovanie množstva ešte ťažšie :(

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 95 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 06.10.10 23:49

Podobné téma je i zde: viewtopic.php?f=2&t=1­825&hilit=jak%C3%B­Dm+mno%C5%BEs­tv%C3%ADm

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 07.10.10 10:49

to mi připomnělo jeden starý fór:

Kovboj rozkopne dveře drogérie a nakráčí k pultu. „Máte lasa??“
Znuděná pubertální prodavačka přeruší manikúru a opáčí: „Kolik?“
Kovboj: „Kolík si strč do p**e, já chci laso!“

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 07.10.10 16:17

Pro mě osobně to není ani tak otázka množství, jako spíš volby vůně.
Opium se mi líbí (i když sama na sobě snesu jen značně odlehčenou limitku Eau d´Été), ale do divadla, na koncert či do jiných uzavřených prostor, kde jsou nakumulováni lidi bez možnost odejít, bych si ho nevzala (stejně jako jinou výraznou vůni). 2- i vícehodinový pobyt v blízkosti intenzívně navoněného člověka (a je jedno jakou vůní by to bylo) by mi možná dost zkazil dojem z akce (a to i tehdy, pokud by se mi do té doby vůně líbila).
Osobně volím na takové akce spíš jemnější vůně.

Možná by otázka neměla znít pouze „kolik“, ale také „co“… :D

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 07.10.10 19:55

Souhlasím s Jerry. A když vyberu silnější vůni, tak aplikuji jemněji (třeba Addict jsem měla nedávno v kině, dala jsem si dva střiky, abych neobtěžovala a dostala jsem pochvalu od přítele, který seděl vedlě mě, takže ho to evidentně neobtěžovalo. A když jsme odcházeli z kina, tak jsem se „dovoněla“ :) ). Ale jinak aplikuji minimálně pět střiků dle typu vůně a často přiživuji :)

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Vrzi
Učednice 179 příspěvků 07.10.10 23:39

Taky souhlasím. Přesně si pamatuji, jak mi dojem z Gogola (už ani nevím, co to bylo za hru) ve Stavovském ještě coby netknutou opravdovými parfémy zkazil Hypnotic jedné slečny. Brr.

Na poličce 11 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 11 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 08.10.10 10:13

Já to mám taky tak - slabšími, svěžími vůněmi se polévám průběžně celý den a pecky typu POEME, ALLURE SENSUELLE nebo třeba RUMBA aplikuji opatrně. Dneska mám Chloé EDT a ta na mě celkem dobře drží, ale není to nijak konfliktní nebo těžká vůně, takže občas v práci přestřikuji…
A pokud jdu třeba do divadla a musí kolem mě sedět plno lidí, tak jsem dvojnásob opatrná - jednak tam právě nosím svou oblíbenou pecku Poeme a jednak bych nerada, abych obtěžovala okolosedící. Je to přece jen uzavřený prostor a většinou není úniku…Takže dva, tři střiky stačí a většinou není ani potřeba to nějak přiživovat.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 08.10.10 10:32

Jen by mě zajímalo - přednáškovou místnost vidíte asi stejně jako divadlo, co? Když jdu do školy, voním se hlavně pro sebe, abych se cítila dobře (případně abych přednášku vůbec nějak přežila) a přiznám se, že během dne přiživuji (ale s tím, že jsem ve školůe třeba od devíti do sedmi…) Doma se „osprchuju“ dost, pak kolem oběda… S těmi silnějšími se taky mírním, ale kdžy mám pocit, že už ji necítím, tak se přestříknu, jedno čím… A bikdo si nestěžoval, neodsedával, tak nevím :conf:

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 08.10.10 14:53

Já jsem zažila jednou, že se kolem mě dělalo místo v šalině 8) To když jsem záměrně přehnala nástřik Fracasem. A musím říct, že to bylo báječné, do mhd doporučuji :mrgreen: Když jdu jen tak courat ven, tak se klidně navoním víc a výrazně.Kina, divadla, labina, dříve do školy - to jsem volila spíš decentnější vůně i aplikaci.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 08.10.10 16:47

Já fakt docela těžce nesu, když to holky s navoněním přehánějí. Těžko se pak divit,že jsou lidi, co parfémy prostě nesnášejí, když kolem mě projde ženská, která se totálně zlila od hlavy k patě… připadá mi to jako strašná škoda, protože ta vůně nejenže ve velkym množství zabije sama sebe, ale taky se celýho širýho okolí zmocňuje vztek na majitelku. Jasně, řeknete si Voním se pro sebe, kašlu na ně, ale proboha - vážně někdo potřebuje táhnout až za tři bloky??? Vážně se jinak necítí???

Dneska zrovna spolužačka vyválená v Chloé 2008. Sedět s ní hodinu a půl v jedný místnosti, to je na palici. Když končila hodina, šokovaně jsem sledovala, jak tu Chloé vytahuje z kabelky a chystá se ještě dodatečně polejt! Urazila bych jí pracky.

Pokud sama sebe necejtila, tak má buď hodně ráda sníh, nebo je prostě čichoslepá.

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 08.10.10 18:16
moudjahidine píše:

Dneska zrovna spolužačka vyválená v Chloé 2008. Sedět s ní hodinu a půl v jedný místnosti, to je na palici. Když končila hodina, šokovaně jsem sledovala, jak tu Chloé vytahuje z kabelky a chystá se ještě dodatečně polejt! Urazila bych jí pracky.

Pokud sama sebe necejtila, tak má buď hodně ráda sníh, nebo je prostě čichoslepá.

Buď měla potřebu dát všem najevo, že je majitelkou něčeho tak „výjimečného“ jako je Chloé 2008 :mrgreen:

A nebo je tu možnost, že má jen jednu vůni, kterou už používá hodně dlouho a opravdu se necítí. U většiny lidí, co používají jen jednu vůni to tak je a po čase pak mají tendenci zvyšovat aplikaci.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 08.10.10 20:13
Lalaith píše:
Jen by mě zajímalo - přednáškovou místnost vidíte asi stejně jako divadlo, co? Když jdu do školy, voním se hlavně pro sebe, abych se cítila dobře (případně abych přednášku vůbec nějak přežila) a přiznám se, že během dne přiživuji (ale s tím, že jsem ve školůe třeba od devíti do sedmi…) Doma se „osprchuju“ dost, pak kolem oběda… S těmi silnějšími se taky mírním, ale kdžy mám pocit, že už ji necítím, tak se přestříknu, jedno čím… A bikdo si nestěžoval, neodsedával, tak nevím :conf:

Když si nikdo nestěžuje ani neodsedává, tak bude vůně asi akorát.
Ale je fakt, že na nějaké výjimky nemáš na poličce žádné potenciální parfémové zbraně - samé příjemné vůně :D

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 09.10.10 11:11
Garfield píše:
moudjahidine píše:

Buď měla potřebu dát všem najevo, že je majitelkou něčeho tak „výjimečného“ jako je Chloé 2008 :mrgreen:

A nebo je tu možnost, že má jen jednu vůni, kterou už používá hodně dlouho a opravdu se necítí. U většiny lidí, co používají jen jednu vůni to tak je a po čase pak mají tendenci zvyšovat aplikaci.

Bohužel ne, svěřila se mi s tím, že jí to dovezl tatínek minulej tejden z Holandska, takže zvyklá bejt nemůže, asi se spíš chtěla pochlubit. Jenže znáte Chloé, táhne z člověka i když ji stříknete jednou, natož v tomhle množství. Fujtajxl. Měla jsem ji sama a měla jsem ji hodně ráda, ale fakt jeden střik na celej den a ještě večer mi voněla pod nos. Pak se začaly po ulicích prohánět Chloémilky, který neznaj soudnost, když mám super parfém, tak ať to ví každej! a já ji zahodila na dno police. Už jsem ji na sobě nechtěla, když pořád z někoho táhla. A před dvěma týdny šla definitivně z baráku.

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 09.10.10 16:16
moudjahidine píše:
Chloémilky
nebo Chloémýdie.. :lol:

mně Chlojka voní 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist