Kolik času strávíte na tomto fóru?

TESSA2510 02.10.13 10:27

Kolik času strávíte na tomto fóru?

Zajímalo by mě,kolik času denně strávíte na zdejším fóru?Já jsem asi na zdejším fóru závislá,,protože pořád visím na těchto stránkách.Denně určitě tak 2 hod. Tady strávím.Jak je to u Vás?Je někdo větší maniak?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

viky 02.10.13 14:43

ANO. Někdy jsem tu téměř celý den. A když mám možnost, tak neustále nakukuju.. Aby mi něco neuniklo. :P

malachit 02.10.13 14:43

Tiež denne niekoľko hodín… mám to vlastne zapnuté stále, keď sa dá :lol:

Řekla bych, že závislačky jsme tady všechny :lol: Já osobně navštivuji arome, pokud to jde, i několikráte denně :lol: A také si myslím, že nejedna z nás si už vyslechla od partnera: Zase koukáš do těch voňavek? A neměla by jsi se radši věnovat mně, když už jsem konečně doma?! :lol:

asperula 02.10.13 15:14

http://www.arome.cz/…arech-45423/
podobné téma, ovšem bez konkrétních časů, spíš tak rámcově

no já to mám tak, že chodím na Arome v práci. v podstatě je to pro mě výplň času, když se nic neděje nebo mám volněji, abych se nenudila. doma naštěstí net nemám, takže nehrozí, že bych zde chodila ve svém volném čase.
no tudíž je to od po do pátku, jedno za měsíc mám sobotu dopoledne, někdy jenom nakouknu, někdy půl hodinky, jindy třeba dvě hodiny, dle nálady a vytíženosti v práci

bab58 02.10.13 15:42

Já mám Arome spuštěné vlastně skoro nonstop, a tak :nevim: nevím jak definovat čas strávený zde, jestli si od domácích prací odskakuji na Arome, nebo naopak od Arome k práci? :nevim: .

74SLena 02.10.13 19:30

radši se ani neptej :oops:

RainyWeather 02.10.13 19:34

Dneska celé odpoledne :oops: Ale běžně na Arome přes týden moc času nemám, někdy jen nakouknu, doháním o víkendech. V práci bych si to nedovolila, ani na to není čas 8o

jarucha 02.10.13 19:41

Pokud mi to čas dovolí, tak pořád, i když se kolikrát do ničeho nezapojím.

Unseen 02.10.13 19:48
Jakožto právě zaregistrovaný nováček hodně, nakukuju každou chvilku, co je nového. :mrgreen: Navíc jsem momentálně bez práce :(, takže volného času mám opravdu dost.
Zajímalo by mě,kolik času denně strávíte na zdejším fóru?Já jsem asi na zdejším fóru závislá,,protože pořád visím na těchto stránkách.Denně určitě tak 2 hod. Tady strávím.Jak je to u Vás?Je někdo větší maniak?
Kjitka 02.10.13 22:43

kromě spánku jsem napojená stále…

Ef 02.10.13 22:54

Mraky!

Arome, fragrantica, basenotes, boisdejasmin, nstperfume, cafleurebon,… do toho eBay, mejly mezi holkama co menej/prodavaj/ku­pujou, stranky o blesacich ve FR, sberatelsky fora,… snazim se omezit na hodinu a pul co mi spi decko a vecer se tajne tesim az bude ragby/golf/melouch :mrgreen:

otakara 02.10.13 23:52

Popri domácich prácach nakúkam a nakúkam. Ráno sa teším, že pri káve tu ""chvíľku pobudnem. Neviem odolať.

wendulka29 03.10.13 10:17

@Ef Tohle všechno stíháš za hodinu a půl 8o :mrgreen: ? Na to by mě osobně nestačilo ani těch 24 hodin, co má den :lol: .
Ale je fakt, že já nemám co mluvit. Od doby, co jsem na arome, šla úroveň domácích prací u mě dolů :oops: . Ale kdo by chtěl žehlit cejchy a prostěradla, když může sedět u arome :mrgreen: .

Ef 03.10.13 10:22

@wendulka29 No nestiham, pisu „snazim se omezit“ :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist