Kolik rtěnek doma máte ???

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vendula D.
Znalkyně 298 příspěvků 18.02.15 12:41
Kolik rtěnek doma máte ???

Holky, mám takovou menší úchylku, jako někdo má doma spoustu vůní, já mám doma spoustu nejrůznějších rtěnek…tělové, červené, růžové, oranžové, lesklé, matné.....drahší Chanelky i levnější z Avonu…všechny jsou super, a všechny ráda nosím, teď mám v plánu pořídit na jaro nové 4 odstíny, dnes mi přišly z avonu obj vzorky a jsou úžasné ;-) jen už si připadám jak maniak, ale nemůžu si pomoct ;-) je tady nějaký takový blázen na rtěnky, nebo jsem jediná ? mám jich doma asi 30 kousků, možná víc někde v kabelkách, autě… :-D

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 23 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Arome renet
sv. Parfema z Kecálburgu 2744 příspěvků 18.02.15 13:17

Pouze jednu Astorku a používám ji každý den :)

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 1 parfém

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 18.02.15 13:20

Nejsi v tom sama ;) , v mém šuplíku po poslední selekci zůstalo rovněž kolem 30 kousků (Dior, Guerlain, Astor, Lancome, …).
Většinou, když už si některou oblíbím, tak ji buď přestanou vyrábět, nebo ji inovují :evil: , a tak tápáním po nové vždy přibyde pár kousků-slepáků :? , které postupem času ode mě odebere dcera nebo ségra.

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1201 příspěvků 18.02.15 13:31

asi 25, z toho veľa backupov, bojím sa že mi prestanú vyrábať môj odtieň

Na poličce 48 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Vendula D.
Znalkyně 298 příspěvků 18.02.15 13:36

ode mě taky odebírá ségra ;-) ;-) no nic, ty další 4 hold nemůžou mi chybět ;-) jsem ráda že nejsem sama ;-) já nosím skoro každý den jinou, i třeba jinou dopol. A jinou odpol, nebo večer… nejoblíbenější mám od Chanelu, Rouge Coco , č.37 ;-) taková universální, tělová, trochu do růžova, jmenuje se Rose Dentelle, ta je parádní ;-) od Chanelu jich mám asi 13, a ostatní Avon, taky jsou nškteré moc pěkné ;-) už se těším na ty nové ;-) :andel: :mrgreen:

Vendula D.
Znalkyně 298 příspěvků 18.02.15 13:39

no já mám dvě opravdu oblíbené, jednu od Chanel a jednu z Avonu, a ty mám koupeny do zásoby myslím z každé 2, zabalené, neotevřené, ať nevyschnou ;-) taky už se mi právě stalo několijrát, že mlj oblíbený odstín přestali vyrábět :-( :-(

Sasa  18.02.15 13:50

Fix, proč na každou kravinu musíme mít nové vlákno???? :cert: Rtěnky tu už jsou a vlákno je aktivní!!!!

India
sv. Parfema z Kecálburgu 2426 příspěvků 18.02.15 13:50

@Vendula D.
Zajímavý dotaz :)
Aktuálně používané v kosmetické skříňce a v kabelkách: 19
Ještě mám jarní a letní odstíny v kosmetickém kufříku, ty jsem nepočítala, lesky také ne. Často je obměňuji, nenechávám je od prvního použití déle než 18 měsíců.

Na poličce 1 parfém 218 miniatur 202 odstřiků 260 vzorků V tužebníku 1 parfém

ijáček  18.02.15 14:50

Já je ani nepočítám, teď jsem jenom z jedné kabelky vytáhla asi sedm :mrgreen:

Rosa N.  18.02.15 15:18

Nemám žádnou, jen tužku a lesk. :D

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 18.02.15 15:29

Asi 7. 1 z toho konci uplne, 2 nemam rada, 1 je odtien pouzitelny len v najhorucejsom lete, 1 stara a vysycha a odtien tiez velmi tmavy. Vychadza z toho, ze mam len 1, co sa mi paci a 1, co ujde. = Nutne potrebujem novy ruz, ale bojim sa kupy, neviem, co mi pristane a nechcem vyhodit peniaze len tak, ze ho nebudem nosit.

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Vendula D.
Znalkyně 298 příspěvků 18.02.15 15:48

@ippolita zku se mrknout do nového katalogu Avon, a určitě některá Tvá kamarádka ho dšlá, může ti obj.vzorečky rtěnek, když jich vezmeš myslím 6, tak vychází za 5 kč, nebo tak nějak. Mám jr ráda, vyzkozším párkrát jestli se mi odstín líbí, a když ne, neleží mi doma rtšnka. V drogerkách rtšnky nekupuju, vadí mi, že tam to zkusím na ruku, a pak doma zjistím že vypadám jak blbec :-D :-D

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 18.02.15 15:48

2 armani, 2 bourjouis, 1 lancome, 3 guerlain, 2 dior, 1 clinique…ale ubývá pomalu a pořád dokupuji :) takže je možné že brzo jich bude víc…rtěnku (mám hlavně červené) si troufnu jedině pokud mám zeovna fakt hezkou pleť a hodí se to k té příležitosti kam vyrážím, takže mám spotřebu fakt malou

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

sisa.b
sv. Parfema z Kecálburgu 2823 příspěvků 18.02.15 16:17

Ja nemám žiadnu! 8o Ani ceruzku, ani lesk na pery. Akurát niekde v kabelke balzam na pery :D

Na poličce 32 parfémů 30 miniatur 18 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 18.02.15 16:26

@Vendula D.

Dakujem, poohliadnem sa po nejakom. Chodim po drogeriach a zistujem, ze vybrat si ruz je umenie, ruzov milion, testery poprehadzovane, ale hlavne mi ide o dobry odtien a konzistenciu - ani nie matny, ani leskly, bez trblietania, dobre kryci, pekny odtien k zubom, a aby mal maslovu konzistenciu, ale vobec nie ako lesk.
Najskor cerveny.

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist