Kolik vůní s sebou na půl roku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 16.08.11 14:59
Kolik vůní s sebou na půl roku?

Vypadá to, že nám na podzim vyjde cesta na Nový Zéland, rádi bychom tam zůstali půl roku, a protože jsem nejdéle v životě byla kdysi s našima na tři týdny v Chorvatsku, netuším, co a kolik vzít s sebou, no a mimo jiné i co se týče parfémů :) není to samozřejmě zdaleka to nejdůležitější, co řeším, ale zase přece nebudu půl roku bez parfému, že :D a tak by mě zajímalo, kolik byste si toho s sebou vzaly - jak druhů, tak množství?

Na jednu stranu nechci před ostatními vypadat jako magor, že si vezu půl kufru voňavek (natož když kamarádka, která jede s námi, má maximálně adidas a třicítka jí vydrží pomalu na půl roku a hrozí, že budu za magora už jen proto, že si tam vezu parfémy :mrgreen:), na druhou stranu jeden parfém na takovou dobu je otrava, i kdybych tam nakrásně žila celou dobu někde v divočině… :roll: :mrgreen:

No, a vlastně tu máme i neparfémová témata, tak možná časem založím i nějaké obecné, co s sebou… :)

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 16.08.11 15:16

Nebylo by rozumné, nakoupit rovnou na místě? Hezky se podívat kde v místě pobytu, případně poblíž je nějaká parfumerka a dopředu se těšit, že se možná potkám se sortimentem zde neobvyklým?

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 16.08.11 15:16

Půl roku… To je dlouhá doba. Ty tam budeš mít vlastně léto, takže bych nechala doma vůně, které nosím v zimě. Nevím nevím, já bych musela aspoň pět vůní mít.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 16.08.11 15:19

zobrala by som si asi 5 svojich najobľúbenejších a presne ako píše Juana, ostatné tam dokúpila, možno sú tam aj lepšie ceny :)

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 16.08.11 15:21
Juana píše:
Nebylo by rozumné, nakoupit rovnou na místě? Hezky se podívat kde v místě pobytu, případně poblíž je nějaká parfumerka a dopředu se těšit, že se možná potkám se sortimentem zde neobvyklým?

Tak to by byla bohužel právě ta situace, kdy bych se před ostatními definitivně korunovala jako královna Mešuge :lol: zní to lákavě, ale hlavně asi nebudeme mít moc peněz nazbyt, natož na začátku, abych si nakupovala nové parfémy, když jich mám doma dost, takže to bych viděla spíš tak, že si tam maximálně pořídím něco zajímavého nebo výhodného až někdy ke konci…

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 16.08.11 15:22
Evulik píše:
zobrala by som si asi 5 svojich najobľúbenejších a presne ako píše Juana, ostatné tam dokúpila, možno sú tam aj lepšie ceny :)

Tahle kombinace zní asi nejlíp :) jo, a pět by mi asi stačilo na střídání, a možná bych ani nemusela být za divnou (… kdybych dvě tři zatajila :D)

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 16.08.11 15:24

a je fakt, že tam bude léto, takže „zimní“ vůně můžu nechat s klidem doma, no, to se mi to hezky třídí :D jako prvního adepta určitě nominuji AA Mandarine Basilic, ta se myslím dokonale hodí a navíc jsem dokoupila do zásoby :)

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 16.08.11 19:58

Já bych si kamkoli,kam bych jela na půl roku vzala asi jen 2 vůně- Euphorii,aby mi nebylo smutno ( :lol: ) a pak jednu jinou. Aby mi pak ta vůně vždycky připomněla tu dobu, kdy jsem tam žila. A pokud bych měla absťák, něco bych si koupila tam :mrgreen: …Ale chápu, že to je asi pro někoho kdo má na poličce 3× víc vůní než já obtížné - vzít si tak málo vůní. :lol:

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 16.08.11 21:29

Udělala bych si od každé max. 5ml odstřik, některé míň srdcové klidně i jen do vialky. Neriskla bych extrémní stýskání po nějaké oblíbenkyni. Pár refaníků se do krosny vejde dycky :wink:

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

mirka81
Nevyléčitelná závislačka 1614 příspěvků 16.08.11 21:40

Pár oblíbených a pár odstřičků :D

Hlavně ať se v pořádku vrátíš a užiješ si krásné cestování :D

Na poličce 29 parfémů 7 miniatur 16 odstřiků 100 vzorků V tužebníku 48 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25873 příspěvků 16.08.11 21:45

Když si to představím … pro tuhle příležitost bych si vybrala jen jednu, dvě vůně … a jela! Na místě by se vidělo :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Triss
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 16.08.11 22:10

A do těch refanů raději nic drahého, aby ti to na letišti nepobrali. Prapodivné lahvičky s podezřelými tekutinami :whistle:

Na poličce 37 parfémů 6 miniatur 24 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 16.08.11 22:48
bagheta píše:
Já bych si kamkoli,kam bych jela na půl roku vzala asi jen 2 vůně- Euphorii,aby mi nebylo smutno ( :lol: ) a pak jednu jinou. Aby mi pak ta vůně vždycky připomněla tu dobu, kdy jsem tam žila. A pokud bych měla absťák, něco bych si koupila tam :mrgreen: …Ale chápu, že to je asi pro někoho kdo má na poličce 3× víc vůní než já obtížné - vzít si tak málo vůní. :lol:

no, vůbec to není tak dávno, kdy jsem na tom byla stejně jako ty - x let jedna stejná vůně, tohle ze mě udělalo arome, a moc dlouho mu to teda netrvalo :lol:

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 16.08.11 22:54

možná bych si dovedla představit kombinaci AA Mandarine Basilic - Dune (plus možná CH, ta je pro mě taková univerzální…), ale Dune mám už jen málo a kdoví, jestli si budu moct dovolit do té doby ji dokoupit, asi budu nucena spíš šetřit :? no, ještě o tom popřemýšlím…

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 16.08.11 23:28

Sorry, ale..........­............já se u tohoto tématu strašně řežu, jako že jste (jsme) zcela vážně schopné řešit něco takového. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smack:

To je něco jako „Kolik kokainu budu asi tak potřebovat na dovolenou mimo rajón svého dealera?“ :twisted:

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist