Kolik vůní si vzít na dovolenou/delší zahraniční pobyt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 28.06.08 13:50
Kolik vůní si vzít na dovolenou/delší zahraniční pobyt?

Za 14 dni odjizdim na 3 tydny do Nizozemi a uz ted se desim toho, ktere a kolik svych milacku pribalit! :cry: Tim ze budu mit spoustu veci, bych jich nemela brat moc, ale nedokazu si predstavit vonet se 3 tydny dvema vunemi :(

Jak to resite? Kolik vuni berete s sebou na dovolenou? :wink:

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 28.06.08 13:58

To dost záleží na tom, jestli letíš (a šetříš každé deko), nebo jedeš autem a máš místa dost. Já volím na cestu 10 ml odstřiky.
Taky záleží jestli člověk jede s baťohem na zádech, anebo ví, že bude chodit do společnosti.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25883 příspěvků 28.06.08 16:47

Jakkoli jsem doma obklopena množstvím vůní, při cestách se u mě objevuje určitá střídmost. Obyčejně, na kratší cesty, si beru 2 vůně (nějaké malé testery 1,5-5 ml), na delší cesty třeba 1 vůni v regulérním flakonu a 1-2 malé testery…
Nedávno jsem byla týden a půl ve Francii. Měla jsem s sebou vzorek Cuir Beluga a vzorek Carnal Flower. Úplně jsem si vystačila.
Doma jsem schválně nechala svou favoritku a nejčastěji používanou Modrou hodinu, protože jsem nechtěla brát celý flakon a nechtěla jsem brát jenom odstřik (to neni vono :) ). Shledání po deseti dnech bylo sladké :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kačaba  28.06.08 18:24

Beru hodně…Odstřiky v refanech na cestách mě neuspokojují,chci se těšit i z flakonků.Takže prostě jede cca 5-7 parfémů,radši nechám doma nějaké boty..A obvykle se na cestě další parfém přikoupí,to je tradice..

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 28.06.08 18:27

Také na dovolené nestřídám tolik vůně. Je to způsobeno i menším množstvím oblečení - to pak voní, a mě se nechce použít další vůni. Většinou si beru 1 větší flakon a 1-2 odstřiky nebo vzorky, kdybych měla náladu na změnu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlinezdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4735 příspěvků 28.06.08 18:39

Mám jich vytipovaných pět, a žádné odstříčky :) , auto to uveze. Jo až to nebude autem, to bude jiná :conf:

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 28.06.08 22:05

Tak záleží i na délce cesty, víc než 10 dnů - beru je minimálně 5 v malých flakóncích anebo jestli mám 30 ml - tak celý flakón. Jinak bych se znudila :), samozřejmě i nějakou vůni si koupím dodatečně na cestě.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 28.06.08 22:20

Já jsem si na 14 dní brala na dovolenou 5 odstřiků 11 ml a to spíše i proto, že v tropickém teple přece jen dostanou vůně zabrat, takže jsem si nechtěla brát žádný flakónek a snažila se vůně spotřebovat - podařilo se mi to u 2, další jsem urychleně dopotřebovala po návratu - samozřejmě jsem si po cestě zpátky koupila na letišti jednu novou.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 29.06.08 07:36

Já většinou na dovolenou beru tři v co nejmenších flakóncích - odstřiky nedělám, už se mi vylily do kufru…
Vloni u moře jsem měla HOT , který připomíná opalovací mléko, na pláž, Hypnotic včetně tělového mléka na večer a Nil, ve vedru osvěžující, na výlety… :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Bestie
Učednice 62 příspěvků 29.06.08 08:50

Beru jednu … no asi jsem na mistni pomery divna :)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 29.06.08 08:53

Ja uz jsem zacala tak trochu planovat :D Na ty 3 tydny se mnou pojede asi Allure EDT, Funny, Miracle Forever, Pure Wish a par miniaturek :) Min uz bych asi nezvladla :D Mozna neco ale poridim taky v Nizozemi 8)

Na dovolenou autem treba na tyden bych to taky videla tak na 3 vunicky…

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 29.06.08 12:48
Kerze píše:Vloni u moře jsem měla HOT , který připomíná opalovací mléko, na pláž, Hypnotic včetně tělového mléka na večer a Nil, ve vedru osvěžující, na výlety… :wink:

Nebojíte se z kombinace slunce a parfému nějaké reakce na kůži? Píšou o pigmentových skvrnách, vyrážce apod. Já bych se přímo na pláž asi bála použít parfém. Když už tak nějakou bezalkoholovou verzi. Nebo mám zbytečné strachy?

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

miranda
Učednice 52 příspěvků 29.06.08 15:43

Na dovolenou si sebou beru jen jednu vůni a na letišti kupuji druhou - mám ji potom spojenou se vzpomínkami na konkrétní dovolenou. :) Na pláž nepoužívám nic , zdá se mi to zbytečné :roll: a na večer mi dvě vůně stačí … jezdíme jen na týden :wink:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 29.06.08 17:13
PaK píše:
Nebojíte se z kombinace slunce a parfému nějaké reakce na kůži? Píšou o pigmentových skvrnách, vyrážce apod. Já bych se přímo na pláž asi bála použít parfém. Když už tak nějakou bezalkoholovou verzi. Nebo mám zbytečné strachy?

proto si stříkám vůně do vlasů obvzláště v létě, z mokrých vlasů voní taky parádně :wink:

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 30.06.08 18:46

Taky si myslím, že na dovolenou patří zcela nová vůně - aby pak připomínala tu atmosféru zpětně. Proto žádné 3-5 flakonů, ale pořídit jen jeden, zato nově a pouze na tento účel.

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist