Komplimenty

Fotoalbum tématu (39) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 02.12.08 17:29
Komplimenty

ahojte moje milé, dnes sa mi asi po 2 rochoch stalo, že mi neznámy človek pochválil vôňu, konkrétne sestrička u stomatológa, úplne bola vôňou očarená /mala som Chloé 2008/. Inak na ňu nereagoval nik :), nie žeby som bola odkázaná na pochvaly, voniam sa hlavne pre seba a ľudí, ktorých milujem, ale aj tak mi to nedá, na MUA stále čítam že ,,I get a lot of compliments,, 8)

Preto sa chcem opýtať, ako je to u vás? Chlália vám v okolí vône? A ako áno, ako ich aplikujete? V akom množstve? Lebo ja som sa dnes postriekala dosť, na telo aj oblečenie.

Alebo je to len tým, že ľudia nie sú zvyknutí dávať komplimenty len tak? Žeby také povahy?

Už tu myslím niekde podobná téma je, tak sa ospravedlňujem :oops:

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 974 Další »
Reakce:

Perla
Parfémová maniačka 760 příspěvků 02.12.08 17:58

Asi jsou sestřičky u zubaře nějaký zvláštní druh, mě se to dnes ráno stalo taky :) Tom Ford - Black Orchid a sestřička byla úplně unešená, jaká je to krásná vůně :) :) a to voněl jenom svetr, já jsem se bála s touhle vůňkou ráno navonět zrovna k zubaři, aby je neporazila :)

Je fakt, že jinak mi zrovna často nikdo vůně nechválí, ale kdysi mi kolega pochválil Lancome Attraction :)

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 18 odstřiků 209 vzorků V tužebníku 8 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 02.12.08 18:10

Sestřičky prostě nejsou stydlivá stvoření - to by nemohly dělat svoji práci.
Také jsem nejvíc pochval na parfém dostala od sestřiček. Za prvé - dostanou se k vám blízko (někdy až moc! :D ) a za druhé platí první věta.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 02.12.08 18:29

napríklad môj otec pochválil parfém mojej šéfke /jeho dlhoročná pacientka a veľmi šťastná z toho nie som :cry: +viem to od nej, nie od neho, pochlálila sa/. Mala na sebe Omnia Cristalline a otec je gyn.-pôrodník, takže nielen sestričky sú VEĽMI blízko ku pacientom :D no a ja ju mám tiež, teda Cristallinku a z dôvodu oblievania sa šéfky týmto parfémom som jej zvyšok venovala mamke. Ocko len pokrčil nosom. Nuž, bez komentára, asi chcel šéfke iba polichotiť a nemal nič iné po ruke, iba jej vôňu :shock:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 02.12.08 19:20

Moc ne. Popravdě akorát jeden kolega, když se v létě poleju zeleným čajem s mátou, jiné vůně nechválí.
Jestli mám brát za kompliment řeči o chemikálii, která voní příjemně a jedle, odkud to asi jde… to netuším. Zvlášť když dotyčnému nedošlo, že je to můj parfém.
Možná spíš nejsme zvyklí chválit. Občas větřím někde v tramvaji, mám nutkání pochválit a zeptat se, co to je, ale většinou nakonec neřeknu nic.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 02.12.08 19:25

Jednou mi byl v práci kolegyní pochválen Sacré, byla z něj unešená a za měsíc prohlásila co to je za strašný smrad? Sacré to byl :roll:

Ono je taky málokdy co pochválit :(

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

02.12.08 19:38
PetraSK doma píše:
napríklad môj otec pochválil parfém mojej šéfke /jeho dlhoročná pacientka a veľmi šťastná z toho nie som :cry: +viem to od nej, nie od neho, pochlálila sa/. Mala na sebe Omnia Cristalline a otec je gyn.-pôrodník, takže nielen sestričky sú VEĽMI blízko ku pacientom :D no a ja ju mám tiež, teda Cristallinku a z dôvodu oblievania sa šéfky týmto parfémom som jej zvyšok venovala mamke. Ocko len pokrčil nosom. Nuž, bez komentára, asi chcel šéfke iba polichotiť a nemal nič iné po ruke, iba jej vôňu :shock:

Lenže na šéfke mohla naozaj voňať super a na tvojej mamine nie, neber to v zlom :) Lebo Crystalline vonia na kamarátke úžasne a na ostatných (čo poznám) ju ani necítim, že niečo majú alebo mi to pripomína Pur Blancu.

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 02.12.08 20:58
Lenže na šéfke mohla naozaj voňať super a na tvojej mamine nie, neber to v zlom :) Lebo Crystalline vonia na kamarátke úžasne a na ostatných (čo poznám) ju ani necítim, že niečo majú alebo mi to pripomína Pur Blancu.

nie, neberiem to osobne, len on ju ovoňal z flakónika a tváril sa tak blééé, mamka ju ešte ani nepoužila :)

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 02.12.08 21:24

…a sme zase u toho, doma není nikdo prorokem :?

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 02.12.08 21:28

Ten anonym som bola ja :oops:

Je to teda, Peti, pre tvoju maminu výzva, nech sa s vôňou navonia a obkrúti okolo ocina, čo on na to :lol:

S tými komplimentami je tu u nás ,podľa mňa, fakt iné ako v Amerike. Tiež keď čítam príspevky na MUA a perfumeemporium, ženy píšu, ako ich neznámi ľudia zastavujú na ulici a chvália vôňu. Počula som, že ľudia tam sú iní na cudzích ako my. Usmievajú sa od ucha k uchu, aj keď to asi nebude vždy úprimné :)

My Slováci na to nie sme „zvyknutí“, skôr pochválime kamarátku/kamaráta, rodinného príslušníka, kolegynu a ak niekoho cudzieho, skôr ide o vyjadrenie nejakých sympatií (česť výnimkám).

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 02.12.08 22:57

Myslím že Slováci ale najmä Slovenky vône nechvália aj preto že si radšej zahryznú do jazyka ako by mali inej žene vystrúhať kompliment :cry: Česť výnimkám.
U mňa je najviac chválená vôňa Lancome O Oui ale používam ju iba v lete.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Zuzek
Znalkyně 265 příspěvků 02.12.08 23:23

Ano, ano, sestřičky nejsou stydlivá stvoření, to můžu potvrdit, jsem jednou z nich, taky chválím, i když nedělám na zubárně, ale na interně.
Mi lidi moc vůně nepochválí, teda sami od sebe, docela mě to mrzí, jsem na celém odd. jediná ( odd.= 3 oš. jednotky + amb. ), kdo se takhle ve vůních vyžívá. Musím se pochvalu vynutit, ve smyslu: " Jak se ti líbí, jak voním?"
" Jo, líbí." Ale sám od sebe nikdo. Asi to nikomu nepřijde důležité, nevím. Já chválím. Lhistejno, zda muže nebo ženy.
Ted´naposledy jsem při výkonu chválila našemu panu dr. vůni, prý to byl Boss 6, říkám: " To máš nové, Petře?" Odpověd´byla ne, mám ji dlouho, mrzí mě, že sis nevšimla se svým nosem dřív. Tak jsem mu řekla, že já mám mnohem lepší vůně než on a on mě taky nikdy nepochválil…A bylo. Mmch…je to Slovák, haha :D :P :P :P

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 02.12.08 23:31

Já si myslím, že moje vůně mým kolegyním spíš smrdí :mrgreen: protože jslou na ně moc těžké a divné.Jelikož se voní vůněmi s tržnice nebo z drogerie, takový Shalimar musí být pro ně rána :nono: Jednou jsem měla Lacoste pour Femme a tu mi i pochválily, dala jsem ji pryč já ji nemusela :conf: Jééé tady jsou nový smajlíci :banana:

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 02.12.08 23:38

bohužel, v životě mi nikdo nic nepochválil :hyster: vlastně… přítel, jednou

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

Zuzek
Znalkyně 265 příspěvků 02.12.08 23:39

Moje kolegyně se taky voní jen Avon nebo Oriflame, myslím, že moji úchylku nechápou :) .

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 974 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist