Komu a co jste dnes parfémově pochválili?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aňour
Znalkyně 278 příspěvků 01.02.12 11:49
Komu a co jste dnes parfémově pochválili?

Tak si říkám, že aromačky/ci by kolem sebe měly/i šířit parfémové pozitivno a osvětu a vyčuchají-li něco pěkného, pak chválit, chválit, chválit.
Pochlubíte se, co hezkého jste poznaly/i, pochválily/i a popřípadě na kom?

Příspěvek upraven 01.02.12 v 11:53

Na poličce 10 parfémů 6 miniatur 8 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Aňour
Znalkyně 278 příspěvků 01.02.12 11:52

Tak abych šla příkladem - strýčkovi jsem pochválila /a poznala!/ Fahrenheit, moc se mi k němu hodí a šel z něj takový decentní závan.
A chystám se zeptat a pochválit spolužáka, čím to tak hezky voní /zajímavá kombinace něčeho zelenýho a trošky cigaret, mně se to líbí :twisted: /

Pani Parzer
Učednice 178 příspěvků 01.02.12 12:43

Dnes bohuzial nic…lezia na mna ryma…mometalne som indisponovana…ale i tak by to chcelo viac vonavych ludi, minimalne v mojom okoli:)

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Kamila01  03.02.12 11:28

Pochválila jsem mámu, že pěkně voní. Má na sobě Dune.

marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 03.02.12 11:57

Pochválila som svojho chlapa - hoci Vetiver Tonku som pôvodne kúpila pre seba. Ale už je jeho, definitívne.
Nedávno som pochválila cudzieho chlapa počas filmového festivalu v jednom kine (túfalosť, čo?) - mal na sebe L'Autre od Diptyque a bedákal, že už sa nedá zohnať. Ukázal mi potom nikový obchodík v miestnom centre. Akurát bol celý čas zavretý, lebo majiteľka si vyšla na výlet do hlavného mesta…

Predtým som pochválila som jednu študentku. Mala na sebe jazmínový parfumový olej, neskôr som zistila, že to bol Flower of jasmin od El nabil.
Inak chválim málo, vďaka za túto tému, máš pravdu, Aňour, chváliť okolie by sme mali :)

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 4 parfémy

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 03.02.12 18:33

Co, marly ty si naucila studentky nakupovat od Sary 8o :D To odkedy? Ja som ich lakala iba na Tauera, ale nakoniec nezlakala:-)

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 03.02.12 18:37
marly píše:
Ukázal mi potom nikový obchodík v miestnom centre. Akurát bol celý čas zavretý, lebo majiteľka si vyšla na výlet do hlavného mesta…

kde, kde, kde?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 03.02.12 19:08

Pochválila jsem jedné paní, co se mnou dneska čekala na zkoušku (tipuju tak 50let, jsou s náma na zkouškách i dálkaři). Vsadila bych se, že měla na sobě Twin a překvapilo mě to, protože jsem ji ještě na nikom necítila, tak říkám :„Máte moc hezkou vůni, co to je?“ a ona NIC 8o . Seděla jsem vedle ní, mluvila jsem zřetelně a nahlas, takže to musela slyšet a ani se nenamáhala zvednout hlavu :nevim: ..bylo mi blbé ptát se znovu, protože pokud nebyla hluchá, tak to nemohla přeslechnout.

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 03.02.12 19:16
slniecko píše:
marly píše:
Ukázal mi potom nikový obchodík v miestnom centre. Akurát bol celý čas zavretý, lebo majiteľka si vyšla na výlet do hlavného mesta…
kde, kde, kde?

V Terste, Luci, v Terste :)

marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 03.02.12 19:18
bagheta píše:
Pochválila jsem jedné paní, co se mnou dneska čekala na zkoušku (tipuju tak 50let, jsou s náma na zkouškách i dálkaři). Vsadila bych se, že měla na sobě Twin a překvapilo mě to, protože jsem ji ještě na nikom necítila, tak říkám :„Máte moc hezkou vůni, co to je?“ a ona NIC 8o . Seděla jsem vedle ní, mluvila jsem zřetelně a nahlas, takže to musela slyšet a ani se nenamáhala zvednout hlavu :nevim: ..bylo mi blbé ptát se znovu, protože pokud nebyla hluchá, tak to nemohla přeslechnout.

Možno mala len strašnú trému pred skúškou :lol:
Možno jej v hlave svišťali poučky, vzorce alebo čo už to bolo, čo ste mali vedieť na skúšku :)

Aňour
Znalkyně 278 příspěvků 03.02.12 20:41
kde, kde, kde? V Terste, Luci, v Terste :)

Jako v Trieste? Jestli jo, tak jednak závidím - a vlastně se ani nedivím, filmoví milovníci a jižané se dle mých zkušeností rádi a dobře voní :)
No a jsem ráda, že píšete a chválíte!

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 04.02.12 00:28
marly píše:
slniecko píše:
marly píše:
kde, kde, kde?
V Terste, Luci, v Terste :)

Ide tam vlak :mrgreen: ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Aňour
Znalkyně 278 příspěvků 06.02.12 13:36

Tak sice jsem se dnes nezmohla na čistokrevnou pochvalu, ale aspoň něco - i přes pěknou rýmu jsem dnes před zkouškou ve třídě cítila docela příjemnou sladkou vůni, tak jsem konstatovala, že tu někdo hezky voní. A ejhle, spolužačka - a že prý Calvinem. Počítám, že Euphoria, ta prorazí i zacpanej noc :)

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 08.02.12 11:32

Ja chvalim skoro vzdycky, kdyz nejaky parfem na kamaradkach ucitim. To se stava tak jednou za mesic :-( Cizi lidi se trochu stydim oslovovat, ale asi zacnu, me by to urcite potesilo. Hezke inspirativni vlakno ;)

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy

naughtycat
Znalkyně 326 příspěvků 13.02.12 21:47

Hypnotic Poison spolužačce z VŠ, nádherná, sladká vůně, přitom mi nepřipadá těžká, trochu mi připomíná mandlový marcipán

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 31 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist