Komu okukujete poličku, kdo vás inspiruje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 14.09.09 11:12
Komu okukujete poličku, kdo vás inspiruje?

Ve vlákně „i já prosím o radu“ se rozběhla tato zajímavá poddiskuze.. tak ji pojďme rozvinout :)

Já se přiznám, že se často nechávám inspirovat Gentianou - její policí, a jejíma recenzema. Vlastně si nevzpomenu na vůni, ke které bych přišla díky ní, a vyloženě se mi nelíbila.

Občas taky mrknu na poličku Janas :)

Z jiného důvodu - když hledám hezkou svěženku, mrknku k Ledifii nebo Delfin32 , ty toho maj pozehnane a vetsinou originalni svezenky.

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »
Reakce:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 14.09.09 11:19

Kerze, Oleka, domenica, Irena , ty jsou asi nejčastější :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 14.09.09 11:19

Dias

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 14.09.09 11:53

Evik1 ......bohužel již není k dispozici

Domenica, Oleka, Irena,

„Katerinka a Lyonella“ moje parfémová skupina, tam vím, že když se vůně líbí jim, většinou se líbí i mně

Na poličce 42 parfémů 6 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 14.09.09 11:59

…náhodně všem :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Klokan  14.09.09 12:13

To já taky všem… 8) 8)

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 14.09.09 12:42

Delfíňou jsme parfémové sestry :lol: . WildOrchid polici navštěvuju pravidelně, ještě cíleně koukám k Mitzi, Lyonelle, Fleur , nesmím zapomenout na Christabellu …, jo, ještě moajli, Barbarra, Lenka Ambrožová, gentiana, domenica, Oleka
Ale k ostatním taky čučím…

Na poličce 52 parfémů 1539 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 161 parfémů

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 14.09.09 12:52

Já tak nějak taky všem… kromě zkušených „poličkářek“ jako jsou domenica, Kerze, Oleka, Ada atd. jsem začala teď nově očumovat Daliu a taky Mariannu , která si ale začala!!! :lol: :lol: :lol:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 14.09.09 13:14

Políčku si okukuji především svoji 8) :oops: :lol: , mám ji ráda :heart: .
No a také se dívám do políčky domenicy (mám ve výběru vůní hodně společného), pak také janas, Kerze, chaantal a skoro všechny ostatní, protože se ráda dívám do políček :D .
Chtěla bych se kouknout také na políčky těch, které tady políce neuváději, třeba na hafikovou, ale co nadělám ..... :( .

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Ambrožová Lenka  14.09.09 13:39

Také skoro všechny, ale budu se opakovat, Oleka, Kerze, Domenika, Daisy z louky, Mariana , Ledifia,Lenna, Myskamauska a spousta dalších… :D

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 14.09.09 13:58

Já špízluji :D :D víceméně u výše zmiňovaných také - Kerze, Oleka, Lenka A. ,Christabela, Domenica,Lyonella, Barbarra, 1Miru,Ewixx, prostě pokud někdo o něčem píše, ještě se juknu k němu domů , abych byla více v obraze
Jo a Mitzi snad nejde vynechat :D :D :D To mám na talíři každý den a ještě jsem si na tu nádheru nezvykla :bang: :hyster:

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 14.09.09 14:05

no, ja myslela spis pro inspiraci.. treba k Miru1 se moc nedivam, protoze uz vim, ze vnima vune uplne jinak nez ja. Kdezto mnou vyse zminene maji asi podobny vkus, tak na jejich polici muzu najit neco, co by me mohlo taky zaujmout :)

Mitzi hlavne hltam prispevky o miniaturkach, at jsem v obraze :D ale na policce bych inspiraci asi nenasla. Vetsina vuni co se ji libi, se mi bud libi na druhem a na me ne, nebo mi je lhostejna.

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 14.09.09 14:07

Juli já taky pro inspiraci :) , ale i ze zvědavosti :) , jenže patřím ještě dosud k zajíčkům v tomto voňavém světě a kolikrát mi voní věci tak odlišné, že se i sama sobě divím, zřejmě se mi čichové buňky ještě neusadily :cry: :cry:

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 14.09.09 14:17

Už mě kdysi napadlo založit podobné vlákno. Mám 2 osoby, jejichž polička se mi z velké části zamlouvá. Co se líbí jim, padne pravděpodobně i mně. Ale nejsem si jistá, jestli to prozradit. Třeba by jim to nebylo příjemné, že je občas kopíruji. :oops: :heart:

Na poličce 20 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26541 příspěvků 14.09.09 14:31

Moc ráda se dívám na poličku Oleky, Christabelly, Kerze, Lu, Fanfan, Janas, Ivet1, Lyonelly, Alžběty, Lely, Barbarry, Cinkji … ne tak pro inspiraci, jako pro pokochání se :D :heart:

A jako Oleka se přiznám, že někdy se ráda podívám i na tu svou - samozřejmě, že naživo (čili pohled do šuplíku) je to nejlepší :wink:

Baví mě polička Gentiany … Ale občas mrknu i na další poličky … pro zajímavost (každá polička je zajímavá) 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist