komu sedne??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

joliejames
Nováček 10 příspěvků 03.09.10 03:32
komu sedne??

Hello! :D

Po precteni odpovedi na muj dotaz vcera me napadlo nove tema :D . Myslim si, ze stejne jako ja vetsina stale hleda ten svuj jeden a jedinny parfem, ktery by vyjadroval nejen jejich osobnost, ale zaroven i sedel k jejich vzhledu a okoli si jejich osobu ihned spojilo s parfemem, ktery by vsak byl navic i jedinecny a ne masove prodejny cimz by se vyjmecnost jeste podtrhla. Stale sve okoli obtezuji dotazy typu : Jaka vune by se ke me hodila? Vetsinou protoci panenky a nebo reknou „Nevim“..O reakcich pritele radeji pomlcim. :D Me tema je kdyby jste mely(i) vybrat tvar/osobnost k parfemu koho by jste vybraly?
Napr. Chanel N5 - Krainova Simona
JPG Classique - Lady Gaga .......

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Kultakutri01
Znalkyně 485 příspěvků 03.09.10 07:31

Někde tady bylo fórum, kam dávaly uživatelky fotku a ostatní jim něco doporučovaly a byla zábava sledovat, jestli se to nějak shodne s tím, co dotyčná používá. Vzhledem k tomu, že místní vyhledávač ovládám asi jako teoretickou fyziku, nehledám, on to někdo zvládne za mě.

Lady Gaga bych, při její totální pošahanosti, tipovala na lák z okurek a sprej proti mravencům.
Simona Krainová je stará bréca, co furt ještě honí vodu, takže něco příšerně silného z 80. let, aplikováno po kýblech, třeba Poison, speciální verzi s třpytkama.
Kdo dál?

Na poličce 32 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 03.09.10 07:35

Chanel N5 - Krainova Simona = pro mě urážka klasiky.To spíše Zuzana Bydžovská, ta má v sobě klasickou krásu a noblesu.Noblesa SK opravdu chybí.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 03.09.10 08:07

No 5? Audrey se mi líbí… Nicole už méně. Z českých? Jedině snad Šafránková, či Jaroslava Adamová.
Krainová je… pardon… vykloktaná bréca.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 03.09.10 10:10

Krainovou jsem asi před rokem viděla v nějakém baru a vypadala jako transvestita…Nevím, proč je považována za takovou krasavici, já osobně bych za krásnou ženu označila někoho úplně jiného a nejde jen o věk, ona na mě celá působí tak nějak uměle. Co by se k ní hodilo za parfém? Klidně nějaká masovka, klasiku si na ní neumím představit. Za krásnou považuji třeba Marii Rottrovou a k té mi pasuje SICILY nebo COCO. Moc se mi líbí Zdena Studénková, tam by mi seděl např. Tresor nebo Dolce Vita. Nevím proč, jen mi to k nim nějak pasuje, umím si představit tyhle dámy jako představitelky těch vůní.
A Zuzana Bydžovská jako představitelka vůně - klidně, ona sice není prvoplánově krásná, je ale zajímavá a má v sobě jiskru. Nevím jestli by mi k ní pasovala No.5, ale něco klasického určitě.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25858 příspěvků 03.09.10 10:15

Na Z. Bydžovské bych viděla nějakého LUTENSE :wink:

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 03.09.10 11:27

Tak tohle téma tady skutečně chybělo! Oceňuji nápad!

Tak mně napadá třeba CK Eternity - Markéta Hrubešová - nějak mi k téhle vůni prostě sedí ty zrzky, nevím proč… :lol: Paradoxně jí vlastním, i když zrzka nejsem ani náhodou :D

Také pořád hledám tu svojí, která by mně dokonale sedla… to s fotkama může být dobrý nápad :wink:

Na poličce 18 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 03.09.10 11:47

Tak mně napadá, jaká vůně by se podle Vás hodila na takovou Libušku Hůlkovou Vojtkovou?

Jsem podobný typ, tmavý, ale spíš křehký :conf:

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 03.09.10 11:54

A proto máš v obrázku pořádného živočicha?

Hůlková je tanečnice a i když je tmavá tak vášeň z ní zrovna neukapává - takže něco jako Acqua di Goia

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 03.09.10 12:55
Juana píše:
A proto máš v obrázku pořádného živočicha?Hůlková je tanečnice a i když je tmavá tak vášeň z ní zrovna neukapává - takže něco jako Acqua di Goia

Tak Bridgett Bardot (tak nějak se to píše asi) je jistě živočich :twisted: Tu křehkost jsem myslela vzhledově, jako tmavé vlasy, světlá pleť, takový typ sněhurka, ale povahově tedy ROZHODNĚ NE :lol: Povahou jsem právě spíš ten živočich, žádná křehule…
Je fakt, že Aqua di Gio mi vyšlo i v horoskopu jako vhodná vůně… ale ta je spíš svěží, ne? Což já zase moc nemusím… spíš výrazné sladké vůně, lehce orient… vanilka, růže, skořice, santal

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 03.09.10 13:04

Tak to by mě zajímalo, komu jsem typově podobná já. Kdysi dávno, když jsem ještě měla tmavé vlasy, mě jeden chlap přirovnával k obrázku císařovny Sisi … dlužno dodat, že pán byl alkoholik ve velmi pokročilém stádiu. 8)

Ale žádnou asociaci vůně a celebrity nemám, takže jsem tu jasně :ot:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5091 příspěvků 03.09.10 13:07
Bridgett píše:
Juana píše:
A proto máš v obrázku pořádného živočicha?Hůlková je tanečnice a i když je tmavá tak vášeň z ní zrovna neukapává - takže něco jako Acqua di Goia
Tak Bridgett Bardot (tak nějak se to píše asi) je jistě živočich :twisted: Tu křehkost jsem myslela vzhledově, jako tmavé vlasy, světlá pleť, takový typ sněhurka, ale povahově tedy ROZHODNĚ NE :lol: Povahou jsem právě spíš ten živočich, žádná křehule…
Je fakt, že Aqua di Gio mi vyšlo i v horoskopu jako vhodná vůně… ale ta je spíš svěží, ne? Což já zase moc nemusím… spíš výrazné sladké vůně, lehce orient… vanilka, růže, skořice, santal
Brigitte Bardot.
Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 03.09.10 16:18
Bridgett píše:
Tak mně napadá, jaká vůně by se podle Vás hodila na takovou Libušku Hůlkovou Vojtkovou?

:ot: Já se předem omlouvám, ale proč se všem manželkám a exmanželkám Vojtka říká zdrobněle? Libuška, Jovanka…? :conf:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 03.09.10 16:21

Jovanka ale není zdrobnělina (stejně jako např. Štěpánka ).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 03.09.10 16:22

Všem ne, Sabina je Sabina :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist