Končí Guerlain Mitsouko???

kometka 01.12.09 20:58

Končí Guerlain Mitsouko???

Děvčata, prosím Vás nevíte jak to vypadá s Mitsouko? Zaslechla jsem, že končí. Je to pravda??? :cry: :cry: :cry:

Reklama

maricka 03.12.09 22:02

Cože??? To je snad nemožné…vždyť to je klasika všech klasik. Kdes to četla nebo slyšela?

kometka 04.12.09 00:08
maricka píše:
Cože??? To je snad nemožné…vždyť to je klasika všech klasik. Kdes to četla nebo slyšela?

Ahojky, mám to od kamarádky. Je to blábola,ale údajně ji to řekla známá co žije v Německu. Mě se to moc nezdá,ale je fakt, že se dá poslední dobou dost těžko sehnat na nettu. Proto se tady raději ptám. To abych se stačila zásobit.

Neko 04.12.09 01:47

Néééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­éééééééé

Acylpyrinka 04.12.09 08:21

TO TEDA ANI OMYLEM :twisted: :angry: :smack: !!

maricka 04.12.09 09:39

Kdyby Mitsouko skončilo, tak ho nemají na jejich stránkách mezi parfémy… Budu se orientovat podle těch stránek a zásobit se zatím nebudu, může to být jenom panika…

Myskamauska 04.12.09 09:48

Nepište ty citoslovce tak dlouhý,mám posunutou celou stránku a nemůžu číst příspěvky ostatních!!!!!

kometka 04.12.09 10:42

Holky, díky za info. Tak já se zásobováním počkám. Fakt už jsem začínala podléhat panice. Díky :D .

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist