Končí Guerlain Mitsouko???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kometka
Nevyléčitelná závislačka 1131 příspěvků 01.12.09 20:58
Končí Guerlain Mitsouko???

Děvčata, prosím Vás nevíte jak to vypadá s Mitsouko? Zaslechla jsem, že končí. Je to pravda??? :cry: :cry: :cry:

Na poličce 15 parfémů 5 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 18 parfémů
Reakce:

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 03.12.09 22:02

Cože??? To je snad nemožné…vždyť to je klasika všech klasik. Kdes to četla nebo slyšela?

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kometka
Nevyléčitelná závislačka 1131 příspěvků 04.12.09 00:08
maricka píše:
Cože??? To je snad nemožné…vždyť to je klasika všech klasik. Kdes to četla nebo slyšela?

Ahojky, mám to od kamarádky. Je to blábola,ale údajně ji to řekla známá co žije v Německu. Mě se to moc nezdá,ale je fakt, že se dá poslední dobou dost těžko sehnat na nettu. Proto se tady raději ptám. To abych se stačila zásobit.

Neko
Učednice 242 příspěvků 04.12.09 01:47

Néééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­éééééééé

Na poličce 44 parfémů 1 miniatura 18 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 61 parfémů

Acylpyrinka
Učednice 185 příspěvků 04.12.09 08:21

TO TEDA ANI OMYLEM :twisted: :angry: :smack: !!

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 33 odstřiků 47 vzorků V tužebníku 11 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 04.12.09 09:39

Kdyby Mitsouko skončilo, tak ho nemají na jejich stránkách mezi parfémy… Budu se orientovat podle těch stránek a zásobit se zatím nebudu, může to být jenom panika…

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 04.12.09 09:48

Nepište ty citoslovce tak dlouhý,mám posunutou celou stránku a nemůžu číst příspěvky ostatních!!!!!

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

kometka
Nevyléčitelná závislačka 1131 příspěvků 04.12.09 10:42

Holky, díky za info. Tak já se zásobováním počkám. Fakt už jsem začínala podléhat panice. Díky :D .

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist