Konec ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kampa
Učednice 70 příspěvků 14.03.10 21:25
Konec ?

Nevíte, zda-li se stále vyrábí:

G.Armani - Emporio Armani He
Joop! - Nightflight
Salvador Dali - Black Sun
Versace - Man (fialový)

Nějak zmizely z obchodů :(

Nebo jen klasicky v Čechách jsou už moc staré a málo davové a tudíž pryč s nimi :evil:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 14.03.10 21:48

řekl bych, že určitě nekončí - akorát se prostě dají hůř(vůbec) sehnat v kamenkách…ale to nic neznamená, nabídka v kamenných obchodech je v ČR značně omezená :wink:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4618 příspěvků 16.03.10 18:07

Například http://www.parfemy-elnino.cz/…li-black-sun .

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Kultakutri01
Znalkyně 485 příspěvků 19.03.10 11:33
kampa píše:

Joop! - Nightflight
Versace - Man (fialový)

Nebo jen klasicky v Čechách jsou už moc staré a málo davové a tudíž pryč s nimi :evil:

Nightflight určitě a dá se sehnat docela levno po internetech.

Na poličce 32 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kampa
Učednice 70 příspěvků 20.03.10 17:59

Koukal jsem na stránky výrobců a našel jsem všechny, až na Versace Man. Tak jsem neváhal a už ke mě putuje. Toho si nemůžu nechat minout :!:

Všechny jsem zkoušel před 2 roky v prodejnách, ale dneska kde nic tu nic. Ještě, že máme internet, jinak bysme v Čechách voněli, vzhledem k „velkému“ výběru v prodejnách, všichni skoro stejně. Novinkami nebo osvědčenými hity pár známých značek :twisted:

Bohužel už jsem v prodejnách propásl, zdá se, další jako Givenchy - Pi, Chopard - Casran, Ralph Lauren - Romance for Men, Rochas Man či Thierry Mugler - Mugler Cologne. Neví někdo, kde by se případně v Praze daly ještě najít?

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 20.03.10 18:23

když jsme u toho, mě mile překvapil Versace VS http://www.basenotes.net/ID26121654.html který jsem onehdá dostal jako vzoreček k něčemu co jsem kupoval :) aspoň myslím, že to je tenhle, jinou pánskou VS jsem nenašel

kampa
Učednice 70 příspěvků 20.03.10 19:05

Ještě by to třeba mohla být V/S - http://www.arome.cz/…tailvune.php?…
Co se značení týče, jsou Italové nepřekonatelní mistři. Např. označit 3 různé pánské vůně Versace l'Homme, Versace Man a Versace pour Homme vyžaduje hodně fantazie a jazykové znalosti :lol: Není nad jasné názvy. A podobně jsou na tom i u Gucciho :?

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 20.03.10 21:51
kampa píše:
Thierry Mugler - Mugler Cologne. Neví někdo, kde by se případně v Praze daly ještě najít?

TM Cologne se už nevyrábí, ale dá se ještě (levně) koupit na netu. v Praze byly v kamenkách poslední tak před rokem. možná bych se poptal u Gorgony u Prašné brány, ta sedí na lecjakých zmizelých pokladech 

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 20.03.10 22:09

já ti ji prodám jestli chceš, možnost i osobního převzetí - cca 95ml ze 100ml, za 800,– - je to lahvička z téhle sady, sprchový gel už nemám, ten jsem vyplácal, ale kolínská mi zůstala: 

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 20.03.10 22:11
kampa píše:
Ještě by to třeba mohla být V/S - http://www.arome.cz/…tailvune.php?…
Co se značení týče, jsou Italové nepřekonatelní mistři. Např. označit 3 různé pánské vůně Versace l'Homme, Versace Man a Versace pour Homme vyžaduje hodně fantazie a jazykové znalosti :lol: Není nad jasné názvy. A podobně jsou na tom i u Gucciho :?

jo tak je to tahle, co jsi sem dal odkaz - díky :)

z těch dalších používám Vesace L´Homme, ten moderní a postmoderní zbytek mě nezaujal :oops:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 21.03.10 08:27

a je hrůza to pak hledat na netu, zjišťovat, co kdo vlastně prodává (pomůže jedině obrázek), jakož i označení pouze značkou (např. Trussardi), to vyjede celý balík jejich vůní. Marketingové oddělení bych na hodinu vyhodila :angry:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

net69
Učednice 52 příspěvků 09.06.10 23:53
kampa píše:

Joop! - Nightflight
Versace - Man (fialový)

Jestli je to tento http://www.eparfem.cz/…ce-versace-m … vacem.1090 , tak tady je k sehnání.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 11.06.10 00:02
kampa píše:
Bohužel už jsem v prodejnách propásl, zdá se, další jako Givenchy - Pi, Chopard - Casran, Ralph Lauren - Romance for Men, Rochas Man či Thierry Mugler - Mugler Cologne. Neví někdo, kde by se případně v Praze daly ještě najít?

Zrovna to Pi jsem teď někde zkoušela na papírek, ale za boha si nevzpomenu, zda to byl klasický Pi nebo Pi Neo :conf: :roll: Zajdu se podívat znovu a pak dám vědět ;)

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kultakutri01
Znalkyně 485 příspěvků 25.06.10 17:11
derad píše:
kampa píše:
Thierry Mugler - Mugler Cologne. Neví někdo, kde by se případně v Praze daly ještě najít?
TM Cologne se už nevyrábí, ale dá se ještě (levně) koupit na netu. v Praze byly v kamenkách poslední tak před rokem. možná bych se poptal u Gorgony u Prašné brány, ta sedí na lecjakých zmizelých pokladech 

Gorgona!!!
Onehdy mi dost vehementně tvrdila, že Donna Karan nikdy nic jménem Chaos nevyprodukovala.

Na poličce 32 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 0 parfémů

marc
Učednice 201 příspěvků 27.06.10 21:58

Neví někdo, co se stalo s Rochas LUI? nikde jej na českých netových obchodech nemohu najít? snad se nepřestal vyrábět, voněl krásně, měl jsem vzorek a mám zálusk na celé balení…

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 37 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist