Konec ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kampa
Učednice 70 příspěvků 14.03.10 21:25
Konec ?

Nevíte, zda-li se stále vyrábí:

G.Armani - Emporio Armani He
Joop! - Nightflight
Salvador Dali - Black Sun
Versace - Man (fialový)

Nějak zmizely z obchodů :(

Nebo jen klasicky v Čechách jsou už moc staré a málo davové a tudíž pryč s nimi :evil:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 14.03.10 21:48

řekl bych, že určitě nekončí - akorát se prostě dají hůř(vůbec) sehnat v kamenkách…ale to nic neznamená, nabídka v kamenných obchodech je v ČR značně omezená :wink:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 16.03.10 18:07

Například http://www.parfemy-elnino.cz/…li-black-sun .

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Kultakutri01
Znalkyně 485 příspěvků 19.03.10 11:33
kampa píše:

Joop! - Nightflight
Versace - Man (fialový)

Nebo jen klasicky v Čechách jsou už moc staré a málo davové a tudíž pryč s nimi :evil:

Nightflight určitě a dá se sehnat docela levno po internetech.

Na poličce 32 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kampa
Učednice 70 příspěvků 20.03.10 17:59

Koukal jsem na stránky výrobců a našel jsem všechny, až na Versace Man. Tak jsem neváhal a už ke mě putuje. Toho si nemůžu nechat minout :!:

Všechny jsem zkoušel před 2 roky v prodejnách, ale dneska kde nic tu nic. Ještě, že máme internet, jinak bysme v Čechách voněli, vzhledem k „velkému“ výběru v prodejnách, všichni skoro stejně. Novinkami nebo osvědčenými hity pár známých značek :twisted:

Bohužel už jsem v prodejnách propásl, zdá se, další jako Givenchy - Pi, Chopard - Casran, Ralph Lauren - Romance for Men, Rochas Man či Thierry Mugler - Mugler Cologne. Neví někdo, kde by se případně v Praze daly ještě najít?

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 20.03.10 18:23

když jsme u toho, mě mile překvapil Versace VS http://www.basenotes.net/ID26121654.html který jsem onehdá dostal jako vzoreček k něčemu co jsem kupoval :) aspoň myslím, že to je tenhle, jinou pánskou VS jsem nenašel

kampa
Učednice 70 příspěvků 20.03.10 19:05

Ještě by to třeba mohla být V/S - http://www.arome.cz/…tailvune.php?…
Co se značení týče, jsou Italové nepřekonatelní mistři. Např. označit 3 různé pánské vůně Versace l'Homme, Versace Man a Versace pour Homme vyžaduje hodně fantazie a jazykové znalosti :lol: Není nad jasné názvy. A podobně jsou na tom i u Gucciho :?

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 20.03.10 21:51
kampa píše:
Thierry Mugler - Mugler Cologne. Neví někdo, kde by se případně v Praze daly ještě najít?

TM Cologne se už nevyrábí, ale dá se ještě (levně) koupit na netu. v Praze byly v kamenkách poslední tak před rokem. možná bych se poptal u Gorgony u Prašné brány, ta sedí na lecjakých zmizelých pokladech 

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 20.03.10 22:09

já ti ji prodám jestli chceš, možnost i osobního převzetí - cca 95ml ze 100ml, za 800,– - je to lahvička z téhle sady, sprchový gel už nemám, ten jsem vyplácal, ale kolínská mi zůstala: 

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 20.03.10 22:11
kampa píše:
Ještě by to třeba mohla být V/S - http://www.arome.cz/…tailvune.php?…
Co se značení týče, jsou Italové nepřekonatelní mistři. Např. označit 3 různé pánské vůně Versace l'Homme, Versace Man a Versace pour Homme vyžaduje hodně fantazie a jazykové znalosti :lol: Není nad jasné názvy. A podobně jsou na tom i u Gucciho :?

jo tak je to tahle, co jsi sem dal odkaz - díky :)

z těch dalších používám Vesace L´Homme, ten moderní a postmoderní zbytek mě nezaujal :oops:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 21.03.10 08:27

a je hrůza to pak hledat na netu, zjišťovat, co kdo vlastně prodává (pomůže jedině obrázek), jakož i označení pouze značkou (např. Trussardi), to vyjede celý balík jejich vůní. Marketingové oddělení bych na hodinu vyhodila :angry:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

net69
Učednice 52 příspěvků 09.06.10 23:53
kampa píše:

Joop! - Nightflight
Versace - Man (fialový)

Jestli je to tento http://www.eparfem.cz/…ce-versace-m … vacem.1090 , tak tady je k sehnání.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 11.06.10 00:02
kampa píše:
Bohužel už jsem v prodejnách propásl, zdá se, další jako Givenchy - Pi, Chopard - Casran, Ralph Lauren - Romance for Men, Rochas Man či Thierry Mugler - Mugler Cologne. Neví někdo, kde by se případně v Praze daly ještě najít?

Zrovna to Pi jsem teď někde zkoušela na papírek, ale za boha si nevzpomenu, zda to byl klasický Pi nebo Pi Neo :conf: :roll: Zajdu se podívat znovu a pak dám vědět ;)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kultakutri01
Znalkyně 485 příspěvků 25.06.10 17:11
derad píše:
kampa píše:
Thierry Mugler - Mugler Cologne. Neví někdo, kde by se případně v Praze daly ještě najít?
TM Cologne se už nevyrábí, ale dá se ještě (levně) koupit na netu. v Praze byly v kamenkách poslední tak před rokem. možná bych se poptal u Gorgony u Prašné brány, ta sedí na lecjakých zmizelých pokladech 

Gorgona!!!
Onehdy mi dost vehementně tvrdila, že Donna Karan nikdy nic jménem Chaos nevyprodukovala.

Na poličce 32 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 0 parfémů

marc
Učednice 201 příspěvků 27.06.10 21:58

Neví někdo, co se stalo s Rochas LUI? nikde jej na českých netových obchodech nemohu najít? snad se nepřestal vyrábět, voněl krásně, měl jsem vzorek a mám zálusk na celé balení…

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 37 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist