Konec nákupů kosmetiky na ebay.co.uk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 24.07.13 14:26
Konec nákupů kosmetiky na ebay.co.uk

Nakoupil jsem toaletku na britské pobočce eBay a prodejcem odeslané zboží bylo britskou královskou poštou vráceno zpět prodejci, neboť někdy od února letošního roku jsou údajně veškeré kapaliny obsahující alkohol (tedy i toaletní vody) zařazeny mezi nebezpečné zboží a není je možné zasílat mimo území Velké Británie. Máte někdo stejné nebo naopak opačné zkušenosti? Pro mě je to těžká rána, protože značná část mých nákupů byla právě z Británie. :pocitac:

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 24.07.13 14:58

@Chandler
Hledej, hledej, už se to tu řešilo mockrát… Možná v nadávacím koutku a v parfémově namíchlo.

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8353 příspěvků 24.07.13 15:09

@Chandler no, to by mě taky namíchli. V Anglii sice tak často nenakupuji, ale je jasné, že po tomhle omezení se prosadí Murphyho zákon a denně tam bude něco vytouženého :zed: V US, kde nakupuji stále podstatně častěji, už musí být nějaké takového omezení asi dlouho. Občas mi to totiž někdo napíše, ale přesto se mi nikdy nestalo, že by zásilka nepřišla. Tak nevím, co je to za kec :think:

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Bobo
Parfémová maniačka 714 příspěvků 24.07.13 21:13

Něco se probíralo v tomto vlákně: http://www.arome.cz/…rankovani/5/#form

Na poličce 30 parfémů 5 miniatur 22 odstřiků 121 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 25.07.13 12:15
@Slimek píše:
@Chandler no, to by mě taky namíchli. V Anglii sice tak často nenakupuji, ale je jasné, že po tomhle omezení se prosadí Murphyho zákon a denně tam bude něco vytouženého :zed: V US, kde nakupuji stále podstatně častěji, už musí být nějaké takového omezení asi dlouho. Občas mi to totiž někdo napíše, ale přesto se mi nikdy nestalo, že by zásilka nepřišla. Tak nevím, co je to za kec :think:

S USA jsem nikdy problém ohledně zasílání neměl. U té Británie jsem doufal, že tam bude nějaká ta laxnost u poštovních zaměstnanců. Vypadá to ale, že jsou dost agilní. :(

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 25.07.13 12:16
@Bobo píše:
Něco se probíralo v tomto vlákně: http://www.arome.cz/…rankovani/5/#form

Díky za odkaz.

Bobo
Parfémová maniačka 714 příspěvků 25.07.13 14:55

@Chandler
Neni zac;) Ja to v lednu jeste stihla, ale od te doby jsem z UK nic neobjednavala.

Bobo
Parfémová maniačka 714 příspěvků 25.07.13 14:56

@Chandler
Neni zac;) Ja to v lednu jeste stihla, ale od te doby jsem z UK nic neobjednavala.

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 28.10.13 10:28

To je divný, neb z GB a Ebay jsem někdy v létě nakupovala Ombre Rose a balíček došel co by dup.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 31.10.13 11:11

Tak to jsi měla velké štěstí. V mém případě se pošta ani nenamáhala vrátit zásilku prodejci.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist