Konec světa - co si o tom myslíte?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 19.01.12 12:27
Konec světa - co si o tom myslíte?

Teď se nesmějte :-) Ale co si myslíte o konci světa teď v prosinci? Docela mě překvapilo, kolik lidí na to věří, zvlášť po těch zvucích země, co se teď objevily na seznamu…Já osobně na to nevěřím, ale když už mi vícero lidí začlo vyprávět o řazení planet do roviny, přepólování sev. a již. pólu apod, tak mi do smíchu moc nebylo. Jaký na to máte názor vy, zabýváte se tím, nebo to hážete za hlavu?

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6186 příspěvků 19.01.12 12:33

A jejda, nevyslo to v roku 2000, v roku 2001, maj sa zufalo blizi a stale nic, takze teraz to bude december?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 19.01.12 12:37

Zrovna včera jsem o tom četla zajímavý článek.....

http://www.novinky.cz/…ci-svet.html

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ludmila.sirotkova
Parfémová maniačka 895 příspěvků 19.01.12 12:42

na lehkou váhu to neberu,nepřed­pokládám,že by to někdo přesně předpověděl.
ale nikdy nevíme kdy a co do nás břinkne z vesmíru.hlavně bychom se měli všichni ohledupně chovat k naší matičce Zemi a být pokorní.

Na poličce 35 parfémů 13 miniatur 19 odstřiků 256 vzorků V tužebníku 17 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6186 příspěvků 19.01.12 13:06

Niezeby som mala nieco proti pokore a ohladuplnemu chovaniu k matke zeemi, ale ked budeme vsetci pokorni a ohladuplni, tak nas asteroid obide :think: ?

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 19.01.12 13:12

Myslím, že lidstvo si tím, jak si počíná, spolehlivě přivodí konec světa samo, bez nějakých okultních zásahů shůry.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 19.01.12 13:17

Svět končí a znova začíná každou vteřinu. Tak proč by to najednou mělo být jinak? 8) ;)

(ale z mnoha pozorování, literatury a toho, že čím dál víc lidem začíná trochu hrabat usuzuju, že v týhle době jsou (a budou) změny větší, takže si jich všimne fakt už skoro každej. Což je podle mě dobře, je fajn si uvědomovat, že nic není stálé :) )

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

sarinenka  19.01.12 13:25

Ráda čtu knížky s duchovní tématikou a z mého pohledu konec světa jako takový určitě nenastane - jedná se o ukončení jednoho věku a začne nový (měl by být lepší). A změny s tím související už započaly dávno - asi v 70.letech. A to co se teď děje, nejsou náhody - přírodní katastrofy jedna za druhou, obrovské ekonomické krize atd.
Bylo a je o tom řečeno a psáno a točeno mnoho (třeba pojetí amerických filmařů zobrazující katastrofy jsou až úsměvné a mají jediný cíl - nesmyslně vyděsit lidstvo).
Komu téma není cizí, já osobně doporučuji ke shlédnutí dokument, který vysílala ČT2 (to mě mile překvapilo, že něco takového si televize „lajzla“ vysílat), ke shlédnutí je na youtube. Viděla jsem ho už mockrát, je potřeba to sledovat nerušeně a pozorně, ty souvislosti jsou ohromující. Dokument se jmenuje Rok 2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí. Ale je mi jasné, že pro každého to není… :)

http://www.youtube.com/watch?…

elisa
Parfémová maniačka 584 příspěvků 19.01.12 14:07

Slyšela jsem varovné věci z více stran i od zajímavých a dobře vzdělaných lidí. Sama si myslím, že kdyby přišla válka nebo ekonomická krize, přežijí to silnější. Kdyby přišla globální přírodní katastrofa, tak nám to může být jedno, budeme ve vteřině mrtví. Takže se tím nemá cenu vůbec zaobírat. Tím spíš, že proroctví o konci světa se objevuju pravidelně, to je takový komerční strašák.

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Camellia
Nevyléčitelná závislačka 1712 příspěvků 19.01.12 14:08

Luciak
Znalkyně 492 příspěvků 19.01.12 14:21
elisa píše:
Slyšela jsem varovné věci z více stran i od zajímavých a dobře vzdělaných lidí. Sama si myslím, že kdyby přišla válka nebo ekonomická krize, přežijí to silnější. Kdyby přišla globální přírodní katastrofa, tak nám to může být jedno, budeme ve vteřině mrtví. Takže se tím nemá cenu vůbec zaobírat. Tím spíš, že proroctví o konci světa se objevuju pravidelně, to je takový komerční strašák.

plne suhlasim s tymto nazorom :D

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 4 parfémy

sarinenka  19.01.12 14:30
elisa píše: … takový komerční strašák.

Tak. Asi aby lidi začali kopat kryty a nakupovali konzervy a vodu :zed:

Příspěvek upraven 19.01.12 v 19:45

albeni1  19.01.12 14:34

Já to vidím spíše na něco ze strany lidí ( viz zbrojení atd) :roll: Katastrofy přírodního původu budou určitě také, ale spíš bych se bála nějakého globálního konfliktu, o který se očividně určité státy snaží.

dusty  19.01.12 14:39

Mna skôr desí, že by som koniec sveta nejakým spôsobom prežila a potom tu živorila bez rodiny a kamošov na nejakom ostrovčeku alebo kope smetí s pár ďalšími neštastníkmi.

barbucha  19.01.12 17:43
sarinenka píše:
přírodní katastrofy jedna za druhou, obrovské ekonomické krize atd.

blah. :mrgreen:
Katastrofy a krize byly, jsou a budou - jenom dřív nebyly tak rychlý sdělovací prostředky… mamuti neměli ani internet :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist