konec Yvese Saint Laurenta...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.06.08 17:17
konec Yvese Saint Laurenta...

Pokud jste to nepostřehly na blozích nebo někde ve zprávách, včera umřel Yves Saint Laurent - bylo mu 71 let.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 02.06.08 18:15

postrehla som to, česť jeho pamiatke, bol veľkým prínosom pre Haute Couture a určite aj skvelým človekom, učiteľom a priateľom

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 02.06.08 18:29

Také jsem dnes první zprávu přečetla o jeho smrti, je to obrovská škoda :(. Mě ted' zajímá jestli jeho vůně nepůjdou do dražší kategorii .

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.06.08 18:57

Oleko, YSL už byl stejně pár let v důchodu, a co se týče vůní, ty se prostě prodávají pod jeho jménem a budou se tak prodávat i nadále - on sám se na jejich vzniku nijak nepodílel.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

miniparfums
Učednice 148 příspěvků 02.06.08 23:18
:idea:
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 09.06.08 22:28

Já se skoro stydím, pár dní nevidím zprávy a uteklo mi to. Paradoxně mě nedávno (posledního května, to vím přesně) chytla za nos Paris, Cinéma (letní festival, originál jsem kdysi měla jako vzorek v časopise a využila ji na vánoce) a Elle. Jinak jsem ho obdivovala hlavně v módě. Škoda, naposledy jsem takto zaznamenala smrt Versace, jehož šaty mě vždy uváděly do transu, leč vůně mi vysloveně nesedly…
Pardon, že to sem pletu, oba pánové měli krásné modely, o kterých jsem si mohla nechat tak akorát zdát, tak jsem si vzpoměla.......

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist