konec Yvese Saint Laurenta...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.06.08 17:17
konec Yvese Saint Laurenta...

Pokud jste to nepostřehly na blozích nebo někde ve zprávách, včera umřel Yves Saint Laurent - bylo mu 71 let.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 02.06.08 18:15

postrehla som to, česť jeho pamiatke, bol veľkým prínosom pre Haute Couture a určite aj skvelým človekom, učiteľom a priateľom

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 02.06.08 18:29

Také jsem dnes první zprávu přečetla o jeho smrti, je to obrovská škoda :(. Mě ted' zajímá jestli jeho vůně nepůjdou do dražší kategorii .

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.06.08 18:57

Oleko, YSL už byl stejně pár let v důchodu, a co se týče vůní, ty se prostě prodávají pod jeho jménem a budou se tak prodávat i nadále - on sám se na jejich vzniku nijak nepodílel.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

miniparfums
Učednice 148 příspěvků 02.06.08 23:18
:idea:
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlinepichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 09.06.08 22:28

Já se skoro stydím, pár dní nevidím zprávy a uteklo mi to. Paradoxně mě nedávno (posledního května, to vím přesně) chytla za nos Paris, Cinéma (letní festival, originál jsem kdysi měla jako vzorek v časopise a využila ji na vánoce) a Elle. Jinak jsem ho obdivovala hlavně v módě. Škoda, naposledy jsem takto zaznamenala smrt Versace, jehož šaty mě vždy uváděly do transu, leč vůně mi vysloveně nesedly…
Pardon, že to sem pletu, oba pánové měli krásné modely, o kterých jsem si mohla nechat tak akorát zdát, tak jsem si vzpoměla.......

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 41 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist