Konečně něco zajímavého :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.09.07 21:08

Nejdřív si odbydeme méně zajímavé novinky:

Diesel Fuel for Life For Her
Diesel Fuel for Life For Him

Dvě nové vůně pro příznivce této značky se podle všeho nebudou vymykat běžnému průměru typu „oděvní značka vydává vůni pro mladé“. Dámská verze má složení: mandarinka, červený pepř; černý rybíz, jasmín; pačuli, pižmo (opravdu k uzoufání průměrná svěženka). Pánská: anýz, grapefruit; malina, levandule; heliotrop, suchá dřeva.

Burberry Brit Sheer

Po Gold a Red je na řadě další odnož sladké Brit, tentokráte Sheer („průsvitná“). Jak už název napovídá, půjde o lehkou květinovou verzi, a nasvědčuje tomu i složení: yuzu, mandarinka, listy ananasu, liči (už zaseee), hrozny, pivoňka, broskvový květ, hrachor, hruška nashi, bílé pižmo, amyrisové dřevo. Samé takové bílé, zelené a růžové věci, že :)

Michael Kors Island Capri
Very Michael Kors

Obě novinky od Michaela Korse míří do dámského oddělení. Very Michael Kors je limitovaná edice, už je k dispozici a obsahuje tuberózu, cukrovou třtinu a černou švestku (což může být ledacos, buď černá švestka, nebo indický jamun, nebo rajče odrůdy černá švestka, ale spíš bych si tipla, že jde o název něčeho, co vyrobili v laboratoři a připomínalo jim to vůní švestku s nějakým „temným“ nádechem). Island Capri je další limitka, určená očividně spíš pro oblasti, kde slunce nezapadá, protože nás už v listopadu letničky zajímat nebudou. Obsahuje hořký pomeranč, italskou zelenou bazalku, bergamot; růži, parmskou fialku, jasmín, fík; olivovník, teplý bílý mech a pleťový akord.

Christina Aguilera Christina Aguilera

A ještě tu máme něco pro milovnice Christiny Aguilery - nový příspěveček do tábora celebritích vůní. Nevím, jestli se ukáže u nás, zas tak moc tady Aguilera populární není, ale upřímně, většinou s těma celebritama člověk o moc nepřijde. Vůně vyjde v říjnu a složení je: mandarinka, černý rybíz, pivoňka, klejicha, jasmín, zralé švestky, ambra, vanilka, pižmo.

No a teď ty zajímavosti :)

Demeter Fragrance Library Pure Soap

Demeter rozšiřuje (po nedávných pastelkách) sbírku vůní všedního života o Pure Soap - „ryzí (či čisté) mýdlo“. Mělo by jít o vůni kůže čerstvě umytou mýdlem, která po tom mýdle voní už jen lehce, tedy nikoli přímo o vůni samotného neparfemovaného mýdla. Zkrátka ideální sprchovka pro čistotné fanatičky :)

L'Artisan Iris Pallida 2007

Kosatcová Iris Pallida je součástí řady omezené sklizní z určitého roku, jak je u některých značek (podobnou řadu má např. Givenchy) zvykem. To znamená, že bylo vyrobeno určité množství, konkrétně 3000 (očíslovaných, v dřevěných krabičkách balených) flakonů po 100 ml, obsahující jako jednu ze složek kosatec sklizený v jednom roce (rok 2007 to asi nebyl, protože kosatcový kořen se musí dlouho sušit, než se zpracuje) - i sklizně vonných látek se od sebe dají odlišit, podobně jako ročníky vína; některá je lepší a některá horší, a před nástupem syntetických vonných látek se proto jednotlivé várky parfémů mohly jedna od druhé dost lišit. Sklizňové limitované edice jsou takový závan starých parfémových časů :) A také závan exkluzivity, protože Iris Pallida 2007 stojí 295 dolarů, to je necelých 7000 korun - je to opravdu parfém pro sběratele. Nebo pro snoby. Složení: konvalinka, pomerančový květ, turecká růže, anýz, fialkové lístky, cedr, vetiver, pačuli, ibišek pižmový, bílé pižmo, guajakové dřevo - a jako střed toho všeho kosatec bledý ( Iris pallida ) z Toskánska. Vůně bude v prodeji v září.

Yves Rocher Iris Noir

Kosatec je vůbec letos nějak populární (Prada Infusion d'Iris, Guerlain Iris Ganache, L'Occitane Notre Flore Iris - viz níže) a svoji polívčičku si v říjnu přihřeje i Yves Rocher. Iris Noir („černý kosatec“) se zařadí po bok Rose Absolue a Voile d'Ambre; flakon bude stejný, jen místo růžové, respektive zlatohnědé barvy, tentokrát přibyde modrá. Protože obě předchozí vůně jsou poměrně povedené, a taky proto, že kosatec, zvlášť v kombinaci s noir složkami, je jeden z mých oblíbenců, nemůžu se dočkat. Složení: bergamot, koriandr, ibišek pižmový, kosatec, pačuli, tonka. Charakterem prý má jít o „květinově orientální vůni na kosatcově - chyprovém základu“ (tak snad tam té pačuli nebude moc). Olivier Pescheux, který Iris Noir ve spolupráci s Nathalií Gracií Cetto vymyslel, má na svědomí třeba Higher pro Diora, Arp

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

ginny  06.09.07 14:18

a nevies (alebo aj niekto iný), aká je Kate Moss - Kate?

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 06.09.07 17:29

Nový Diesel - zřejmě ten v krajkovém obalu jsem předevčírem očichala v Paříži.Není špatný, sladší, kořeněný, líbit se bude. Placatka vůně je obalena v krajkové košilce.Hezké, nápadité, ženské.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

eva  06.09.07 21:50

chava: na nového Diesela mám spadeno jen podle fotky :) Vůbec letošní novinky vypadají lákavě a některé i lákavě voní:) Zkusila jsem Black XS Woman a i když trochu cítím „angelské“ složky (řekla bych pačuli), tak tady se mi líbí a nevadí. Asi nakonec neodolám :o) Není to sice nějak extra nápaditá vůně, ale snad autosugescí v ní cítím i brusinky a dokonce kakao, které zřejmě ve složení vůbec není :-)) Líbí se mi docela i flakon, konečně něco trochu jiného než kostky nebo Armaniho asexuální válce:) Zatím skoro všechny novinky mě něčím zaujaly - Tak abych začala šetřit, bohužel musím platit i jiné věci :(

Engele  08.09.07 21:15

Podle italskýho trhu vám sem napíšu NOVINKY NA PODZIM.. vyčetla jsem to v časopisu.

Tom Ford - „Black Orchid
Emilio Pucci - "Vivara“
L´Artisan Parfumeur - „Jatamansi“
Armani Privé - „Eclat de Jasmin“
Bond NO.9 - „West Side“
Dolce & Gabbana - „light Blue“ Pour Homme
Gucci - „Pour Homme II“
Creed - „Virgin Island Water“

Tak to jsou podzimní vůdci italských parfumérek.

Nefer  29.09.07 20:43

K těm Dieselům - ten dámský je příjemný, ale nijak mne neohromil, zato ten pánský bych si možná i koupila - na chlapa je trochu moc výrazný, ale klidně si umím představit, že ho budu nosit já…

miniparfumscz  01.10.07 23:49

Jak jsem uz nekde jednou psal, firmy ktere maji pod sebou ruzne znacky delaji skoro kazdy mesic novinku a mam takovy dojem ze u nekterych parfemu je ta rychlost s kterou jsou vytvoreny na skodu.Dnesny parfem nema vetsinou cas stat se klasikou protoze jeste ani neni na trhu a uz se delaj jeho sestry,sestre­nice,limited edice, odlehcene verze atd.Taky vam pridam nektere novinky ktere budeme mit tu cest poznat do konce roku 2007

YSL BAISER DE CINEMA
YSL OPIUM ETREME
YSL PARIS NUIT DE FETE (NESKUTECNE KRASNY FLAKON)
VALENTINO ROCK N ROSE COUTURE
VALENTINO ROCK N ROSE PRET A PORTER
TOM FORD EXTREME FOR MEN
THIERRY MUGLER LA PART DES ANGES
LES PARFUMS DE ROSINE ROSE KASMIRIE
LANVIN RUMER INTENSE
JIL SANDER SCENT 79
GUERLAIN SHALIMAR BLACK MYSTERY
GUERLAIN 3X NOVY CHERRY BLOOSOM
UNGARO UNGARO WOMEN
CARON L ASTROLABE (TAK NA TU SE MÓC TESIM)
CHANEL RÉVE
ANNICK GOUTAL AMBRE FÉTICHE , MYRHE ARDENTE A JESTE DALSI 2
HERMES 2X NOVA HERMESESSENCE (KRASNA JE HERMESESSENCE PAPRIKA BRASIL)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.10.07 01:06

Rumeur Intense a Rock'n Rose Couture, to je přesně to, co potřebujeme :)

miniparfumscz  03.10.07 17:52

Ano presne muj nazor!!! jsou ,,vune citrusové, kvetinové,drevité at.d.– at.d. a pak je nova skupina ,,zbytecne''

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 03.10.07 21:37

Asi je to jako se vším - každá vůně najde svého příznivce i odpůrce - mně osobně Rumeur nadchnul, takže na jeho variaci jsem zvědavá…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 03.10.07 21:38

…ale nejvíc jsem zvědavá na Shalimar Black Mystery…doufám, že nepřidali kadidla…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Silis
Učednice 200 příspěvků 04.10.07 11:27

Zatím to vypadá, podle toho, co jsem četla, že je to klasický Shalimar, jen v černém flakonu. Limitovaná edice.

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 04.10.07 17:09

Je to klasicky Shalimar, len v inom flakone. Drahsom, Samozrejme. Ale je krasny ten flakon… Mam jeho obrazok na desktope.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Zdenka  08.10.07 13:39

Co říkáte na novou Omniu Améthyste? Já tedy nevím, po prvním vyzkoušení jsem myslela, že se mi líbí (když se nechá vyvanout hlava), ale dnes jsem zkoušela již potřetí a normálně se mi z ní zvedl žaludek, musela jsem ji rychle smýt, ale stejně to nešlo úplně a jak mi zavane pod nosem, mám žaludek jak na vlnách… V začátku je fakt divná, jako rozmačkaný šeřík, kosatec, fialky (prostě všechno fialové) ale i se zelenými stonky a listy.
Už se vám to u nějaké vůně stalo?

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.10.07 14:02

No a právě proto je lepší vůni před koupí důkladně několikrát vyzkoušet, než ji chňapnout pod dojmem nejlépe prvních 15 minut a pak se divit :) Dobře děláš :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist