Kontaktní čočky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Dita
Znalkyně 276 příspěvků 18.02.10 18:27
Kontaktní čočky

Uvažuju o vyzkoušení kontaktních čoček, protože mám hodně otlaky za ušima od brýlí. Nosím je dlouho, ale nějak jsem si na ně nezvykla. Chtěla bych se zeptat, zda nosíte kontaktní čočky a jestli jste s nimi spokojení a třeba které používáte? :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:
 
Katka
Učednice 175 příspěvků 18.02.10 20:00

Ze svojí zkušenosti můžu poradit akorát to, že nejdůležitější je zajít k dobrému optikovi, specialistovi na čočky. Každému sedí jiná velikost, typ i značka. Já jsem například zkoušela asi šestery páry čoček a nakonec skončila u měsíčních (pův. jsem chtěla 14denní, ale žádné mi neseděly). Je to docela věda :wink:

Nosím je ale příležitostně, nedoostřím s nima úplně dokonale, brýle jsou pro mě proto pohodlnější.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
Dita
Znalkyně 276 příspěvků 18.02.10 20:56

A to ti dají nějaké vzorky na vyzkoušení, nebo jsi koupila celé balení. Uvažovala jsem právě nad těmi čtrnáctidenními, denní jsou dost drahý. Ale nejvíc používaný jsou prý měsíční. Psali to u nich. A prosím tě, v čem ty čočky nesedly, nebo jak poznáš, že jsou to ty pravý? :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Parga
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 18.02.10 21:04

Zde máš vlákno o Kontaktních čočkách

viewtopic.php?f=19&t=­21366&p=213902&hi­lit=Kontaktn%C3%AD+%C4­%8Do%C4%8Dky#p213902

zkus se napojit tam, ať tady není spousta duplicitních témat a tohle můžeš zamknout :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Dita
Znalkyně 276 příspěvků 18.02.10 21:22

Pargo, moc díky, pročtu si to. :wink: Akorát nevím, co to je to zamknout. To můžu já nebo to dělá Ada, nebo to znamená, že už se sem prostě jen nebude psát. :conf:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist