Korektor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 18.05.11 21:48
Korektor

Holky, používáte některá pod make-up korektor? Nemyslím na kruhy pod očima, ty mně naštěstí netrápí, ale na zakrytí pupínků, jizviček, různých skvrnek, apod.
Mám teď po druhém porodu dost problémy s pletí, jsem pořád samý flek, pupínek :| Make-up mám ráda spíš lehký a tím pádem moc nekryje. Pleť je sice matná a sjednocená, ale stejně to vypadá hrozně, když mám plné tváře uhrů :bang:

Dneska jsem scháněla v DM nějaký korektor co by dobře zakryl nedostatky, ale byla jsem docela bezradná. Nakonec jsem vzala takový tuhý ve vysouvací tyčince od Rimmelu, tak zkusím zítra jaký bude…

Kdo máte nějaké vyzkoušené tipy, budu za ně moc vděčná :D

Na poličce 18 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Arome jaja02
Nováček 15 příspěvků 19.05.11 06:41

s korektormi mam dlhorocnu prax, od cca 15 do 25r som ich vyskusala mnozstvo. ale len avon/orifl/dro­gerka, kedze som bola chudobna studentka :lol: .

mne sa rozhodne lepsie osvedcili take tie tekute so stetcekmi, ci penovymi aplikatormi.
z tuhych som bola celkom spokojna (= kupila som si viackrat) s avonovskym z rady clearskin, jednak (udajne) trosku hojil, aj celkom prirodzene kryl (odtiene su skor doruzova). dalej vysuvaci v tycinke Ideal Shade (tiez avon, teraz je akurat v katalogu 7 za 99kc, odtien medium je skor dozlta a to podla mna kryje nejaku tu vyrazku este lepsie ako ruzove).
z drogerovych som mala MS, Rimmel Hide the blemish (nejaky rozdiel v nich nevidim, akurat tak v cene), od Astor Cover stick. z Rimmelu je vyborny tekuty Hydrasense, zda sa mi pekne nenapadny a zakryjes s nim vselico. za pozornost tiez stoji paletka korektorov od essence, je tam ruzovy zlty a zeleny, mozes si namixovat aky odtien potrebujes a u nas stoji nieco vyse eura :shock:

jednoznacne naaaajlepsie co som kedy mala je MF Pan Stik (je to sice udajne makeup, ale mne uplne staci ako korektor). a v pomere cena/kvalita sa mi paci tiez tekuty MS (z rady Clickit..len u nas som ho dlhsie nevidela, tak neviem ci uz to nedopredavaju).
v kazdom pripade..mozno ja robim nieco zle, neviem..ale takmer nikdy sa mi nepodarilo dat si korektor POD makeup a nezmazat ho. ja skor davam korektor navrch.. nastastie dnes uz mi ho staci malo :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 19.05.11 08:30

jajo, děkuji za vyčerpávající odpověď :D

Tvoje tipy rozhodně vyzkouším :wink:

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 19.05.11 08:58

už asi 3 roky používam výhradne tekutý korektor od Alverde…
z tejto značky je to jednoznačne to najlepšie, čo majú :) vyskúšala som už rôzne od Avonu a Oriflamu, aj tuhé „sticky“, ale tento je proste NAJ a stojí pár korún… 

Na poličce 87 parfémů 19 miniatur 19 odstřiků 112 vzorků V tužebníku 8 parfémů

pipi
Učednice 190 příspěvků 19.05.11 09:12

Ja uz dlhe roky nekupujem nic ine iba Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer (SPF10). Jedno balenie mi pri dennodennom pouzivani vydrzi minimalne tristvrte roka. Pouzivam aj na kruhy pod ocami, aj na flaky a vyrazky.

http://www.esteelauder.co.uk/templates/ … =PROD71050

Na poličce 15 parfémů 66 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 19.05.11 10:27

Pipi da sa zhonat aj u nas ?
Dakujem.

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 19.05.11 10:27

Já používám místo korektoru krycí makeup od Mary Kay. I na kruhy pod očima. A jsem vcelku spokojená. Plánuju zkusit korektory od NYX.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 19.05.11 10:32

Ja používam korektor v ceruzke od Benefit a pod oči Touch Eclat od YSL, ale rovnakú službu urobí aj tekutý s penovým aplikátorom od Gosh.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

pipi
Učednice 190 příspěvků 19.05.11 10:57

Zyra, jasne, da sa aj u nas, v kazdej Fann alebo Marionnaud ho dostanes :)

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 19.05.11 19:21
Evulik píše:
z tejto značky je to jednoznačne to najlepšie, čo majú :) vyskúšala som už rôzne od Avonu a Oriflamu, aj tuhé „sticky“, ale tento je proste NAJ a stojí pár korún… 

Fakt? Od této značky jsem ještě nic nezkoušela - mají v DM, že? Určitě vyzkouším :wink:

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 19.05.11 19:25
pipi píše:
Ja uz dlhe roky nekupujem nic ine iba Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer (SPF10). Jedno balenie mi pri dennodennom pouzivani vydrzi minimalne tristvrte roka. Pouzivam aj na kruhy pod ocami, aj na flaky a vyrazky.http://www.esteelauder.co.uk/templates/ … =PROD71050

A v Sephoře ho mají, nevíš? Nikam jinam se bohužel nedostanu :|

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 19.05.11 19:26

Jinak jsem dnes zkoušela ten od Rimmel a hrůza :cry: Vůbec nekryje, musela jsem udělat pořádnou vrstvu. Přitom v obchodě jsem zkoušela a zdálo se mi, že dobrý :conf:

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 19.05.11 20:35
Evulik píše:

Vyzkouším :!:

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

pipi
Učednice 190 příspěvků 19.05.11 22:05

Bridgett, u nas na Slovensku bohuzial Sephora nie je, takze neviem. Ale myslim, ze ho budu mat vsade, kde predavaju dekorativnu kozmetiku Estee Lauder a predpokladam, ze v Sephore by tuto znacku mali mat (mozno baby z Ciech ti skor povedia, ci je to tak).

Arome jaja02
Nováček 15 příspěvků 19.05.11 22:26

bridgett, napr. vo fann by to mohli mat.

luciaG: kde prosim kupujes ten tuzkovy benefit korektor? dost ma zaujal :oops:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist