Korektor, ktorý kryje a vydrží!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenka957
Nováček 13 příspěvků 08.05.12 16:01
Korektor, ktorý kryje a vydrží!

ahojte, vedeli by ste mi poradiť korektor, ktorý pekne kryje a vydrží? nemyslím na kruhy pod očami, ale tak obecne na nedokonalosti pleti. používam teraz ako korektor mejkap od dermacolu perfect cover a je síce super v odtieni (potrebujem fakt svetlý odtieň) a krytí ale vydrží krátučko. ďakujem

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 08.05.12 16:20

Vichy Dermablend, Lancome Effacernes, Estee Lauder Double Wear Stay in Place-mám aktuálne, Glo Minerals Cumouflage Oil free-ten nemám odskúšaný, zatiaľ 8)

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 12.02.13 07:52

mám tentýž dotaz (krytí, výdrž) :mrgreen: ale na vyzkoušení by mě zajímalo spíš něco z levnější kategorie než EL a Lancome… s korektory nemám žádné zkušenosti :think:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

sarinenka  12.02.13 09:36

@andry Nemám tedy osobní zkušenost, ale moje teta dlouhá léta používá denně Pan Stick od Max Factor a nemůže si ho vynachválit. http://www.jedenklik.cz/…ndation-9-g/
Normálně nanáší makeup a na něj ještě pak na několik míst mázne tímto korektorem a rozetře a je fakt, že pleť má vždycky pěkně matnou, sjednocenou.

aglaé
Parfémová maniačka 566 příspěvků 12.02.13 09:47

Mám taky Estée Lauder Double Wear Stay in Place,kryje perfektně, drží celý den a tubička je zakončena zúženým aplikátorem, takže se dá odměřit množství podle potřeby. Nepoužívám sice denně, ale mám jedno balení z jahody už dva roky a za mě dobrý poměr cena-výkon.Doporučila bych tento.

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 12.02.13 09:50

@aglaé četla jsem teď ale stížnosti na změnu receptury :think: (menší krytí, slévání se atd.)

Příspěvek upraven 12.02.13 v 16:57

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

aglaé
Parfémová maniačka 566 příspěvků 12.02.13 10:00

@andry
Je docela možné, že mám ještě původní,po pravdě to byl slepýš,nalákala mě značka a cena, ale měla jsem tentokrát štěstí.

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

miparime
Nováček 29 příspěvků 19.02.13 20:52

Já mám korektor od Payot tento http://www.a-cosmetics.cz/…-detail.html, je zároveň hojivý a můžu říct, že fakt funguje resp.pomáhá.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

pet-artep
Nováček 22 příspěvků 10.03.13 17:19

Nebo klasický Aknecolor, mají ho v lékárnách, cca za 110.- a doporučuji light.
Vysoká krycí schopnost a zároveň léčí pupínky.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 2 parfémy

kitcat
Parfémová maniačka 823 příspěvků 21.11.13 12:13

ahojte :) Pokúša ma kúpa korektoru Laura Mercier Secret camouflage máte s ním niekto skúsenosti?

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 21.11.13 17:46

já používám obecně spíš dražší dekorativní kosmetiku, ale co se korektoru týče, tak dlouhodobě mám Match Perfection Ivory a jsem spokojená…. :kytka:

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 21.11.13 19:35

Já používám jedině korektor MAC, Pro Longwear, nevysušuje, velmi dobře kryje, drží celý den, necuckovatí a nikam nezalézá, nemám důvod hledat něco jiného.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

qanik
Znalkyně 326 příspěvků 02.05.14 08:02

Mám dobrú skúsenosť s korektorom Phytocernes+ od Sisley. Je primárne určený pre kruhy pod očami, ale fantasticky maskuje aj vyrážky. Používam najsvetlejší odtieň, úplne splynie s pokožkou (som bleduľa). Drží ako pribitý, nestiera sa ani potom či mazom, ale získal si ma hlavne tým, že ako jediný mi nerobí šupinky na pleti. Len tá cena je dosť vysoká.

Na poličce 8 parfémů 8 miniatur 9 odstřiků 63 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Hervara
Znalkyně 297 příspěvků 01.08.15 19:54

Aknécolor se nesmí používat dlouhodobě.

Na poličce 46 parfémů 4 miniatury 3 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 13 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist