Korektor na tmavé kruhy pod očima

shanin 21.01.10 16:49

Korektor na tmavé kruhy pod očima

Šup sem s tipy na ty nejlepší! :-)

Prosím ne rady tipu „hodně pít, hodně spát, dodržovat správnou životosprávu“. Mám světlou a tenkou kůži, pod očima skoro průsvitnou. Tmavé kruhy pod očima mám omalička, zakrýt je můžu jedině korektorem.

Jediný korektor, který zatím splňuje má kritéria, tzn. že opravdu kryje, nevytvoří pod očima tlustou hnusnou vrstvu čehosi a nestojí sedm stovek, je korektor od Everyday Minerals . Brala bych ale i nějaký tekutý/krémový a třeba takový, který můžu koupit normálně někde u nás v případě, že vysypu práškový od EDM a nechci čekat dva týdny s kruhy pod očima, než mi poštou dorazí další. :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

LuciaG 21.01.10 16:57

Touche Eclat od YSL alebo lacnejšia varianta je GOSH, ten má dva odtiene, ja používam odtieň č.1 a som spokojná. Je redší, ale mne to vyhovuje.

katerinka 21.01.10 17:03

Chanel Vitalumiére (20 beige clare) - the best 8)

shanin 21.01.10 17:06

Touche Eclat používá kamarádka a je s ním hrozně spokojená. Háček je v tom, že ona žádné kruhy pod očima nemá. On ten TE sice hezky rozjasní, ale nekryje vůbec. Takže pokud má člověk tmavé kruhy pod očima, tak po jeho použití má tmavé kruhy pod očima, které se lesknou. :-)

katerinka 21.01.10 17:14
shanin píše:
Touche Eclat používá kamarádka a je s ním hrozně spokojená. Háček je v tom, že ona žádné kruhy pod očima nemá. On ten TE sice hezky rozjasní, ale nekryje vůbec. Takže pokud má člověk tmavé kruhy pod očima, tak po jeho použití má tmavé kruhy pod očima, které se lesknou. :-)

jojo, YSL mám taky a je celkem fajn, ale kruhy nezakryje, Chanel je výrazně lepší. Mají ještě jeden, ten je ještě lepší, ale zapoměla jsem název, ale taky Chanel :wink:

bianca9 21.01.10 17:28

skvělý je NYX-yellow

kosmetika0 21.01.10 17:49

Já používám od LRP korektor ve štětečku SVĚTLE BÉŽOVÝ, a jsem s ním max. spokojená, jelikož mám taky tmavé kruhy pod očima vč. váčků (to mám od věčných zánětů dutin :( ).
Tady ten: http://www.docsimon.cz/…i/la-roche-p … tle-bezovy

Už ho mám víc jak půl roku, a pořád je ho tam dost, a to se patlám každý den :wink:

Ještě se dělá varianta ve tmavě béžovém, ve žlutém (ten prý ještě víc kryje tmavé kruhy, ale ten jsem nezkoušela) a pak ještě v zeleném provedení, to je na červené skvrny, akné, …

Smidlik 21.01.10 17:54

To je taky můj věčněj problem, každoranní maskování makeupem, nějak jsem nenarazila na korektor, který by mi nedělal vrásky a nevysušoval. Přemýšlím, že zkusím ten NYX, se stínama jsme spokojená, tak že by …

kosmetika0 21.01.10 18:12

Holky a můžete sem hodit odkazím na ten NYX? :wink:
Toleriane je fajn, ale zdá se mi, že trošku vysušuje, takže bez krému to u mě nejde. a jde trošku vidět, ale jinak je příjemný :roll:

shanin 21.01.10 18:21

Hm, ten NYX bych mohla zkusit. U toho LPR se bojím, že by na mě byl moc tmavý. Jak to má v názvu „béžový“, tak to asi nebude nic pro mě. :-)

Smidlik 21.01.10 18:25
kosmetika0 píše:
Toleriane je fajn, ale zdá se mi, že trošku vysušuje, takže bez krému to u mě nejde. a jde trošku vidět, ale jinak je příjemný :roll:

Budu objednávat tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

spolu s dalšíma nezbytnostma jako stíny a rtěnka, ch jo :bang:

kosmetika0 21.01.10 18:52
Smidlik píše:
kosmetika0 píše:

Budu objednávat tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

spolu s dalšíma nezbytnostma jako stíny a rtěnka, ch jo :bang:

Renatko, děkuji za odkazík! :wink: Vypadá to dobře :conf: Akorád, škoda, že to není v jiném balení, třeba v tubě :roll:

Smidlik 21.01.10 18:56

To už by jsi chtěla moc, hlavně aby to fungovalo a lidi mě přestali podezřívat z non-stop ponocování.

kosmetika0 21.01.10 20:25

Tak dej pak vědět, jak jsi spokojená… :wink:

Dita 21.01.10 22:06
kosmetika0 píše:
Já používám od LRP korektor ve štětečku SVĚTLE BÉŽOVÝ, a jsem s ním max. spokojená, jelikož mám taky tmavé kruhy pod očima vč. váčků (to mám od věčných zánětů dutin :( ).
Tady ten: http://www.docsimon.cz/…i/la-roche-p … tle-bezovy

Už ho mám víc jak půl roku, a pořád je ho tam dost, a to se patlám každý den :wink:

Ještě se dělá varianta ve tmavě béžovém, ve žlutém (ten prý ještě víc kryje tmavé kruhy, ale ten jsem nezkoušela) a pak ještě v zeleném provedení, to je na červené skvrny, akné, …

Je fakt super, pro mě naprosto univerzální. Jak na kruhy pod očima, tak třeba na zakrytí akné a pigmentových skvrn. :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist