Korektor na tmavé kruhy pod očima

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 21.01.10 16:49
Korektor na tmavé kruhy pod očima

Šup sem s tipy na ty nejlepší! :-)

Prosím ne rady tipu „hodně pít, hodně spát, dodržovat správnou životosprávu“. Mám světlou a tenkou kůži, pod očima skoro průsvitnou. Tmavé kruhy pod očima mám omalička, zakrýt je můžu jedině korektorem.

Jediný korektor, který zatím splňuje má kritéria, tzn. že opravdu kryje, nevytvoří pod očima tlustou hnusnou vrstvu čehosi a nestojí sedm stovek, je korektor od Everyday Minerals . Brala bych ale i nějaký tekutý/krémový a třeba takový, který můžu koupit normálně někde u nás v případě, že vysypu práškový od EDM a nechci čekat dva týdny s kruhy pod očima, než mi poštou dorazí další. :-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 21.01.10 16:57

Touche Eclat od YSL alebo lacnejšia varianta je GOSH, ten má dva odtiene, ja používam odtieň č.1 a som spokojná. Je redší, ale mne to vyhovuje.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 21.01.10 17:03

Chanel Vitalumiére (20 beige clare) - the best 8)

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 21.01.10 17:06

Touche Eclat používá kamarádka a je s ním hrozně spokojená. Háček je v tom, že ona žádné kruhy pod očima nemá. On ten TE sice hezky rozjasní, ale nekryje vůbec. Takže pokud má člověk tmavé kruhy pod očima, tak po jeho použití má tmavé kruhy pod očima, které se lesknou. :-)

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 21.01.10 17:14
shanin píše:
Touche Eclat používá kamarádka a je s ním hrozně spokojená. Háček je v tom, že ona žádné kruhy pod očima nemá. On ten TE sice hezky rozjasní, ale nekryje vůbec. Takže pokud má člověk tmavé kruhy pod očima, tak po jeho použití má tmavé kruhy pod očima, které se lesknou. :-)

jojo, YSL mám taky a je celkem fajn, ale kruhy nezakryje, Chanel je výrazně lepší. Mají ještě jeden, ten je ještě lepší, ale zapoměla jsem název, ale taky Chanel :wink:

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

bianca9
Znalkyně 282 příspěvků 21.01.10 17:28

skvělý je NYX-yellow

Na poličce 30 parfémů 2 miniatury 44 odstřiků 66 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 21.01.10 17:49

Já používám od LRP korektor ve štětečku SVĚTLE BÉŽOVÝ, a jsem s ním max. spokojená, jelikož mám taky tmavé kruhy pod očima vč. váčků (to mám od věčných zánětů dutin :( ).
Tady ten: http://www.docsimon.cz/…i/la-roche-p … tle-bezovy

Už ho mám víc jak půl roku, a pořád je ho tam dost, a to se patlám každý den :wink:

Ještě se dělá varianta ve tmavě béžovém, ve žlutém (ten prý ještě víc kryje tmavé kruhy, ale ten jsem nezkoušela) a pak ještě v zeleném provedení, to je na červené skvrny, akné, …

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 21.01.10 17:54

To je taky můj věčněj problem, každoranní maskování makeupem, nějak jsem nenarazila na korektor, který by mi nedělal vrásky a nevysušoval. Přemýšlím, že zkusím ten NYX, se stínama jsme spokojená, tak že by …

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 21.01.10 18:12

Holky a můžete sem hodit odkazím na ten NYX? :wink:
Toleriane je fajn, ale zdá se mi, že trošku vysušuje, takže bez krému to u mě nejde. a jde trošku vidět, ale jinak je příjemný :roll:

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 21.01.10 18:21

Hm, ten NYX bych mohla zkusit. U toho LPR se bojím, že by na mě byl moc tmavý. Jak to má v názvu „béžový“, tak to asi nebude nic pro mě. :-)

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 21.01.10 18:25
kosmetika0 píše:
Toleriane je fajn, ale zdá se mi, že trošku vysušuje, takže bez krému to u mě nejde. a jde trošku vidět, ale jinak je příjemný :roll:

Budu objednávat tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

spolu s dalšíma nezbytnostma jako stíny a rtěnka, ch jo :bang:

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 21.01.10 18:52
Smidlik píše:
kosmetika0 píše:

Budu objednávat tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

spolu s dalšíma nezbytnostma jako stíny a rtěnka, ch jo :bang:

Renatko, děkuji za odkazík! :wink: Vypadá to dobře :conf: Akorád, škoda, že to není v jiném balení, třeba v tubě :roll:

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 21.01.10 18:56

To už by jsi chtěla moc, hlavně aby to fungovalo a lidi mě přestali podezřívat z non-stop ponocování.

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 21.01.10 20:25

Tak dej pak vědět, jak jsi spokojená… :wink:

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 21.01.10 22:06
kosmetika0 píše:
Já používám od LRP korektor ve štětečku SVĚTLE BÉŽOVÝ, a jsem s ním max. spokojená, jelikož mám taky tmavé kruhy pod očima vč. váčků (to mám od věčných zánětů dutin :( ).
Tady ten: http://www.docsimon.cz/…i/la-roche-p … tle-bezovy

Už ho mám víc jak půl roku, a pořád je ho tam dost, a to se patlám každý den :wink:

Ještě se dělá varianta ve tmavě béžovém, ve žlutém (ten prý ještě víc kryje tmavé kruhy, ale ten jsem nezkoušela) a pak ještě v zeleném provedení, to je na červené skvrny, akné, …

Je fakt super, pro mě naprosto univerzální. Jak na kruhy pod očima, tak třeba na zakrytí akné a pigmentových skvrn. :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist