korektory pod oči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 28.03.08 11:59

Mám fialové kruhy pod očima jako benátskou masku. Znáte prosím nějaké opravdu účinné korektory? Mně docela vyhovoval Touche éclat od L´Oréalu, pero se štětečkem, ale u nás se prodává jen jeden odstín a ten je na mě moc tmavý. Teď mám pero Max Factor, není špatné, odstín perfektní, ale pořád vypadám unaveně, jakoby ta namodralá pleť pořád prosvítala. Poraďte prosím všechny triky, zelené, žluté a jiné korektory, všechno, co znáte…

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 28.03.08 12:39

Bez korektoru pod oči se už delší dobu neobejdu, vyzkoušela jsem jich opravdu hodně, levnější, dražší.Nejvíc mně vyhovovaly 2 . Jeden ve šroubovací rtěnce , bohužel si nemůžu vzpomenout na značku (prodávaly ji jen kosmetické salony- nebyla v obchodě), zajímavá na něm byla zelená barva, které jsem ze začátku moc nedůvěřovala, ale překvapila mě, perfektně kryla. No a teď mám Astor(nejsem spokojená) a Max Factor olive ve šroubovacím obalu. Ten je výborný.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 28.03.08 12:40

Co zkusit klinický Dermacol ?Je fakt dobrý a nestojí tolik.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 28.03.08 12:52

Chavo, prosím Tě, a jak ten Dermacol vypadá? Je to tuhá tyčinka nebo něco tekutého? A jak se to přesně jmenuje?

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 28.03.08 13:09

Výborný je korektor Sunlight od Everydayminerals - pročti si diskuzi tady v Přírodní kosmetice. Kromě toho už léta používám korektor ve zlaté tyčince YSL.

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 28.03.08 13:54

Je to buď jemněší provedení v tubě "Cover ", nebo ten klinický v nádobce. Je tuhý, neteče, vklepává se.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 28.03.08 19:07

Já mám taky Everydayminerals Sunlight, je super a ještě mám od BeYu Light Reflecting Concleaner č.3, taky móóóc dobrý.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Arome Evajsek
Učednice 133 příspěvků 28.03.08 19:14

Já používala pod make-up Oriflame…ale byl spíše do růžova…pak jsem objevila klasický tekutý korektor Mary kay a od té doby jej používám i pod oči…perfektně kryje, prodává se ve dvou odstínech a stojí něco přes 300,myslím…navíc vydrží opravdu hodně,hodně dlouho…jinak zesvětlovač rozhodně zlatej YSL…dostala jsem ho loni,ale dlouho nevydržel…je cvakací se štětečkem:,ale dráááhej:-)

Na poličce 10 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 31.03.08 10:20

Ja mam tiez korektor od Everydayminerals, ale pouzivam odtien Light intensive. Je o trochu viac zlty nez moja plet (na tvar sa mi viac hodi Fair Intensive) a myslim, ze prave to ucinkuje. Sunlight je fajn, ale na mne potrebuje este prekrytie trochou podkladoveho makeupu, aby splynul s okolim.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 01.04.08 09:24
Chava píše:
Je to buď jemněší provedení v tubě "Cover ", nebo ten klinický v nádobce. Je tuhý, neteče, vklepává se.

Tak jsem si jej na Tvou radu zakoupila a, člověče, v životě jsem neměla v ruce nic, co by tak krylo. Chvilku mi trvalo, než jsem pochopila, jak na to. Chce to opravdu mikroskopické množství a vklepat, jak jsi psala. No ale za tu cenu - poklad. Díky, Chavo ;). Dámy, a kde prosím nakupujete ten korektor Everydayminerals?

Zdenka  14.04.08 16:11

Mám suchou pleť a většina obyč. korektorů dost vysušuje. Nejvíc se mi pod oči osvědčil Max Factor Panstik, je víc krémový a dobře kryje. Taky jsem byla spokojená s Bourjois Anticerne pour Petits Matins (se štětečkem a klikacím pootáčením), ale ten se hrozně rychle vypotřeboval a vyrábí se jen ve 2 odstínech.

Angelika
Učednice 72 příspěvků 15.04.08 09:01
Zdenka píše:
Mám suchou pleť a většina obyč. korektorů dost vysušuje. Nejvíc se mi pod oči osvědčil Max Factor Panstik, je víc krémový a dobře kryje. Taky jsem byla spokojená s Bourjois Anticerne pour Petits Matins (se štětečkem a klikacím pootáčením), ale ten se hrozně rychle vypotřeboval a vyrábí se jen ve 2 odstínech.

Max Factor Panstik je totiz tuhy make up a ne korektor, celkem dobre kryje, jen v lete je s nim trochu kriz, zapiji se vlivem tepla do vrasek pod oci:-(

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 26.01.09 18:56
Irena píše:
Mám fialové kruhy pod očima jako benátskou masku. Znáte prosím nějaké opravdu účinné korektory? Poraďte prosím všechny triky, zelené, žluté a jiné korektory, všechno, co znáte…

Rovněž i můj obličej je vystínován zejména pod očima, kromě Dermacolu Cover existuje i něco stejně účinného nebo dokonce ještě zázračnějšího? Podělte se o své zkušenosti, zejména vy, dříve narozené :wink: :wink: (jemné vrásky+modřina :speechless: :speechless: :speechless: )

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8046 příspěvků 26.01.09 19:29

I mě trápí kruhy pod očima a používám Dermacol cover make-up.Může se použít buď na celý obličej, nebo jen na zakrytí právě těch kruhů. Ale velmi opatrně, je dost hutný, kryje ale perfektně.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 26.01.09 23:36
katerinka píše:
Já mám taky Everydayminerals Sunlight, je super a ještě mám od BeYu Light Reflecting Concleaner č.3, taky móóóc dobrý.

Jěšte lepší než Sunlight je na kruhy Intensive Fair, taky od EM

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist