Korres

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 16.01.09 15:34
Korres

V Praze bude k dostání kosmetika Korres, je to přírodní kosmetika z Řecka, velmi oblíbená.
Zde obrázky z americké Sephory:
http://www.sephora.com/…rarchy.jhtml?…
nebo zde britský obchod:
 http://www.beautyexpert.co.uk/shop-KORRES/

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Reakce:

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 19.01.09 09:17

Korres objednávám z hqhair nebo z lookfantastic, skvělý je jasmínový a fíkový sprcháč a barvy na vlasy. Na korres.com je složení všech výrobků.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 19.01.09 16:40

Korres mám taky moc ráda,mám od nich tužky na oči,mám citlivé oči a nic jiného mi nedělalo dobře a jsou bezvadné,všechny dobře drží a dobře se rozmazávají když dělám kouřový look :-) :D

Na poličce 27 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 25.04.09 15:05

Profimed ve Vaňkovce v Brně bude mít Korres. Zatím mají jen pasty na zuby nebo co, ale pán mi říkal, že v červnu prodejnu celou předělají a pak tam budou i nejprodávanější výrobky od Korres.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 28.08.09 21:48

Tak jsem ji vyzkoušela,mám tělové mléko s vanilkou a skořicí,třešnový lesk na rty a balzám na rty v kelímku s kdoulí(nádherný odstín :heart: ).
A ještě vlastně žvýkačky :lol:

Chystám se na další produkty,asi koupím později i něco na Vánoce :banana:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist